Anna Lewandowska to prawdziwa business woman. Żona Roberta Lewandowskiego ma nie tylko własną aplikację z planami treningowymi, markę ze zdrową żywnością, kolejną z cateringiem dietetycznym, czy blog poświęcony macierzyństwu, ale również swoją markę z kosmetykami. Jak się okazuje, ta ostatnia właśnie odniosła wielki sukces, bo powiedziała o niej sama Heidi Klum! Światowej sławy modelka postanowiła pokazać na swoim Instagramie perfumy z sygnaturą Anny Lewandowskiej i jest nimi zachwycona.

Reklama

Sukces marki kosmetycznej Anny Lewandowskiej

Phlov by Anna Lewandowska, to marka, która podbiła serce tysięcy Polek. Słynna trenerka jednak wciąż ją rozwija i nie ma zamiaru osiadać na laurach. Niedawno Anna Lewandowska wprowadziła do kosmetycznej marki kolejną nowość, jaką są perfumy. Dwa zapachy, z których jeden ma być zmysłowy i orzeźwiający, a drugi tajemniczy i orientalny, jak się okazuje właśnie powędrowały do niemieckiej top modelki - znanej na całym świecie Heidi Klum.

Międzynarodowa gwiazda, którą na samym Instagramie obserwuje 8 milionów osób, była zachwycona prezentem od Anny Lewandowskiej, która do perfum dołączyła również własnoręcznie napisany liścik:

Droga Heidi, mam nadzieję, że podobają Ci się zapachy. Całusy, Ann.

Co więcej perfumy od Anny Lewandowskiej faktycznie spodobały się modelce. Heidi Klum pochwaliła się nimi na swoim Instagramie, a w tle słychać jak między narodowa gwiazda mówi: "Jakie piękne perfumy"! Dodatkowo Heidi Klum oznaczyła na relacji profile Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, który podarował wcześniej słynnej modelce kwiaty!

Musimy przyznać, że to naprawdę ogromne wyróżnienie i niebywały sukces. Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska tak bardzo się z niego cieszy. Słynna trenerka natychmiast udostępniła relację Heidi Klum na swoim Instagramie i podpisała ją jedynie zwrotem: "OMG ????". Całkowicie to rozumiemy, nam też zabrakłoby słów. Gratulacje!

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska z córką biegają po łące, a gwiazda "Gogglebox" zwraca uwagę na zaskakujący szczegół!

Anna Lewandowska może pochwalić się niebywałym sukcesem swojej kosmetycznej marki. Jak się okazuje, perfumami od słynnej trenerki zachwyciła się sama Heidi Klum. Światowej sławy modelka, która ma na swoim Instagramie aż 8 mln obserwatorów, otrzymała je w prezencie i pochwaliła się nimi na InstaStory!

heidiklum

Anna Lewandowska oczywiście natychmiast podzieliła się relacją modelki na swoim Instagramie! To naprawdę ogromne wyróżnienie. Heidi Klum jest prawdziwą ikoną w świecie mody i nie ma osoby, która nie zna jej nazwiska. Czy dzięki temu marka Anny Lewandowskiej odniesie jeszcze większy sukces? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Perfumy to całkowita nowości w kosmetycznej marce Anny Lewandowskiej. Gwiazda ostatnio pochwaliła się premierą swoich dwóch wyjątkowych zapachów.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama