Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

Jak wyglądała kiedyś Ola Hałabuda z „Hotel Paradise 3”? Bez powiększonych ust jest nie do poznania!

Aleksandra Hałabuda zyskała sławę dzięki udziałowi w 3. edycji „Hotelu Paradise”. Widzowie i inni uczestnicy show szybko pokochali jej pewność siebie, oryginalny styl, tatuaże i wydatne wargi. A jak Ola wyglądała kiedyś? Zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat!

Aleksandra Hałabuda niezaprzeczalnie należy do jednych z najbarwniejszych uczestniczek 3. edycji „Hotelu Paradise”. Pewna siebie i charyzmatyczna 24-latka już w pierwszym odcinku programu z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, dała popis, myląc bidet z pisuarem, przez co w sieci zrobiło się o niej naprawdę głośno. Emocje wzbudzają jednak nie tylko zabawne powiedzonka dziewczyny, jej stanowczość i chęć brania z życia garściami wszystkiego, co najlepsze, ale również jej wygląd. Aleksandra, podobnie do swojej przyjaciółki – Magdy Jankowskiej z 2. edycji „Hotelu Paradise” – także uwielbia tatuaże, głębokie dekolty, skąpe spódniczki, niebotycznie długie rzęsy, czy wydatne usta. Nic więc dziwnego, że wielu sympatyków rajskiego hotelu zadaje sobie pytanie, jak Ola wyglądała przed zabiegami upiększającymi. Postanowiliśmy więc to sprawdzić! Zobaczcie zdjęcia Aleksandry Hałabudy sprzed lat. Bez powiększonych ust jest nie do poznania!

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Jak wyglądała Ola Hałabuda z „Hotel Paradise 3” przed powiększeniem ust?

„Hotel Paradise” przyzwyczaił nas nie tylko do pięknych rajskich widoków, karczemnych awantur, tajnych paktów, czy miłosnych uniesień, ale tez opalonych, muskularnych ciał przystojniaków, jak również kochających medycynę estetyczną uczestniczek. Niemal większość mieszkanek rajskiego hotelu uwielbia bowiem eksperymentować ze swoim wizerunkiem, decydując się to na powiększenie biustu, to na liposukcję, zmniejszenie nosa, czy powiększenie ust. To właśnie ten ostatni zabieg szczególnie upodobały sobie panie z randkowego hitu TVN, ponieważ niemal każda z nich już majstrowała przy swoich wargach.

Także w nowej edycji „Hotelu Paradise” nie zabrakło miłośniczek kwasu hialuronowego. Wśród nich prym wiedzie Aleksandra Hałabuda, która zachwyca sympatyków rajskiego hotelu powabnymi, pełnymi wargami. A jak wyglądała kiedyś?

Okazuje się, że jeszcze w 2017 roku Aleksandra Hałabuda, pomimo zamiłowania do wyrazistego makijażu oraz burzy platynowych pasm, nie mogła poszczycić się tak wydatnymi wargami, jakie obecnie możemy u niej podziwiać, oglądając „Hotel Paradise 3”. Tylko zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat!

Jak wyglądała kiedyś Ola Hałabuda z „Hotel Paradise 3”?
Instagram @ola.hotelparadise3

Pierwsze zdjęcia Oli z powiększonymi ustami pojawiły się w sieci w 2018 roku.

Jak wyglądała kiedyś Ola Hałabuda z „Hotel Paradise 3”?
Instagram @ola.hotelparadise3

Co sądzicie o metamorfozie Oli? Dobra zmiana?

Jak wyglądała kiedyś Ola Hałabuda z „Hotel Paradise 3”?
Instagram @ola.hotelparadise3

Jak wyglądała Ola z "Hotelu Paradise" osiem lat temu?
Instagram @ola.hotelparadise3
Newsy
Tak wyglądała Ola z "Hotelu Paradise" 8 lat temu! Bez powiększonych ust, bez tatuaży... Bardzo stare zdjęcia 
W sieci dostępne są stare zdjęcia Oli z "Hotelu Paradise". W ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała, gdy miała 16 lat. Jest nie do poznania!

Aleksandra Hałabuda od samego wejścia do "Hotelu Paradise" wywołała spore zamieszanie. Widzowie bardzo szybko porównali jej urodę do urody Magdy z drugiej edycji. 25-letnia mieszkanka Warszawy dziś uwielbia sport i zachwyca sylwetką. Ma również liczne tatuaże, które zdecydowanie są jej znakiem rozpoznawczym. W sieci dostępny jest jednak jej stary profil, na którym zachowały się zdjęcia sprzed ośmiu lat! Jak wyglądała Ola z "Hotelu Paradise" jako nastolatka? Koniecznie musicie zobaczyć jej stare zdjęcia. Bardzo się zmieniła?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Zachowanie Oli oburzyło internautów! W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych komentarzy Jak wyglądała Ola z "Hotelu Paradise" przed poprawkami? Stare zdjęcia  Z powodu Oli ostatnio znowu jest głośno. Tym razem z racji intrygi. Niedawno do "Hotelu Paradise" wszedł jej znajomy Michał, z którym od razu złapała dobry kontakt i przekroczyła granice, których nie pozwoliła sobie przekroczyć z żadnym innym uczestnikiem. Pozostali mieszkańcy "Hotelu" zorientowali się, że tych dwoje musiało coś łączyć jeszcze przed "Hotelem Paradise" i są wściekli na Olę, że to przed nimi ukryła. Podobnego zdania są również widzowie, którzy domagają się usunięcia Oli z show. Czy Ola zdecyduje się grać nieczysto? To się okaże w najbliższych odcinkach show. Tymczasem widzowie dotarli w sieci do starych zdjęć uczestniczki. Jak Aleksandra Hałabuda wyglądała jako nastolatka, zanim zdecydowała się na zabiegi upiększające, powiększenie ust oraz liczne tatuaże?  Co prawda na jej oficjalnym profilu można znaleźć kilka zdjęć sprzed kilku lat, jednak w przeszłości posiadała jeszcze jeden profil, na którym zachowało się całkiem sporo archiwalnych fotek, a te najstarsze...

Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski 
Ola odpadła z „Hotelu Paradise” w odcinku wyemitowanym kilka dni temu, a jej odejście z show zaskoczyło wszystkich. Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić nieco na temat swojego udziału w programie. Czy znała wcześniej pozostałych uczestników? Znamy prawdę!

Ola Hałabuda niezaprzeczalnie była jedną z najbarwniejszych postaci 3. edycji „ Hotelu Paradise ”. Dziewczyna nie tylko bawiła uczestników show swoimi żartami, rozbrajała widzów zaraźliwym śmiechem, ale też została uznana za najmocniejszego gracza programu. W ciągu ostatnich tygodni atrakcyjna blondynka odpychała od siebie każdego singla. Z czasem okazało się, że dziewczyna czeka, aż do programu wejdzie jej przyjaciel. gdy w „Hotelu Paradise” pojawił się Michał, Ola dała się ponieść emocjom i została przyłapana na namiętnym pocałunku z chłopakiem. Wtedy też pozostali gracze postanowili się na niej zemścić i gdy Simon i Bibi otrzymali możliwość wskazania dwóch osób, które powinny opuścić hotel, wskazali ją i Mariusza. Decyzją pozostałych mieszkańców, to właśnie Ola została wyeliminowana z dalszej gry . Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić szczegóły swojego pobytu na rajskim Zanzibarze i zdradziła z kim jeszcze znała się przed programem. Ola z „Hotelu Paradise” zdradziła, z kim znała się przed programem Gdy tylko energiczna Ola pojawiła się w „Hotelu Paradise” sympatycy show nie mieli wątpliwości, że nieźle namiesza w programie. Dziewczyna jest bowiem nie tylko bardzo przebojowa, ale jest dobrą przyjaciółką Magdy Jankowskiej z poprzedniej edycji rajskiego hotelu. Co więcej, okazuje się, że także brat Oli robi karierę w telewizji , ponieważ dał się poznać jako jeden z bohaterów kontrowersyjnego programu – „Warsaw Shore”. Zobacz także:  Tak wyglądała Ola z „Hotelu Paradise” 8 lat temu! Bez powiększonych ust, bez tatuaży... Bardzo stare zdjęcia   Nic więc dziwnego, że widzowie to właśnie ją typowali na przyszłą zwyciężczynię programu, a gdy do gry dołączył jej kolega Michał, to właśnie oni...

Sonia Szklanowska Krzysztof Szafrański "Hotel Paradise"
mat. prasowe/Instagram @sonia.szklanowska
Newsy
Nowy uczestnik „Hotelu Paradise 3” to bliski przyjaciół Soni z poprzedniej edycji. Zobaczcie ich zdjęcia!
Nowa edycja „Hotelu Paradise”, choć niedawno miała swoją premierę, to już dostarcza nam wielu emocji. Teraz do programu dołączyli kolejni dwaj przystojniacy. Okazuje się, że jeden z nich to bliski przyjaciel Soni Szklanowskiej, finalistki 2. edycji rajskiego hotelu.

Pomimo iż 3. edycja „Hotelu Paradise” miała premierę zaledwie trzy dni temu, w sieci już huczy od plotek na temat nowych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze. Okazuje się, że część z nich nie znalazła się w rajskim hotelu przypadkowo, lecz ma bardzo bliskie relacje z byłymi uczestnikami programu. Niedawno okazało się, że Ola Hałabuda to bliska przyjaciółka Magdy Jankowskiej z 2. edycji „Hotelu Paradise”. Także Kornelia Głaszcz ma w gronie znajomych byłych uczestników randkowego hitu TVN – jak Olę Kiepurę z 1. edycji czy Adama Bilewicza z 2. sezonu rajskiego hotelu. Co więcej, również Luiza  Benzouaoua zna Krystiana Mikołajczyka z 2. sezonu. Teraz na jaw wyszło, że jeden z najnowszych graczy przyjaźni się z finalistką poprzedniej edycji – Sonią Szklanowską . Mowa o Krzysztofie Szafrańskim, nazywanym także „Szafranem”. Zobacz także:  Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak gwiazdy "Love Island"! Udziałem w show robi jej na złość?!  Krzysztof Szafrański z „Hotel Paradise 3” to bliski przyjaciel Soni Szklanowskiej Nowi uczestnicy powoli klimatyzują się na Zanzibarze, gdzie przyjechali wziąć udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy uczestnicy mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy przetarli już programowe szlaki w poprzednich odsłonach show. Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Hałabuda jest przyjaciółką Magdy Jankowskiej, a Krystian Mikołajczyk kibicuje Luizie Benzouaoua.  Na wielkie wsparcie ze strony byłej mieszkanki rajskiego hotelu może liczyć również Krzysztof „Szafran” Szafrański , który jest bliskim przyjacielem Soni Szklanowskiej. Dziewczyna bardzo wspiera przystojniaka nie tylko oglądając jego poczynania w rajskim...

Aleksandra Hałabuda na plaży
mat. prasowe TVN
Newsy
Poznajcie Aleksandrę Hałabudę! Oto nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 3"! 
Tuż przed premierą najnowszej edycji "Hotelu Paradise" producenci pokazali zdjęcia ostatniej uczestniczki hitu TVN7! Okazuje się w trzecim sezonie programu wystąpi piękna Aleksandra Hałabuda.

Tuż przed premierą najnowszej edycji "Hotelu Paradise" producenci pokazali zdjęcia ostatniej uczestniczki hitu TVN7! Okazuje się w trzecim sezonie programu wystąpi piękna Aleksandra Hałabuda. Ile ma lat i jaki jest jej ideał mężczyzny? Sprawdźcie i zobaczcie seksowne zdjęcia uczestniczki "Hotelu Paradise"! Ola Hałabuda w "Hotelu Paradise 3" Producenci "Hotelu Paradise" już od kilku tygodni zdradzają, kto wystąpi w najnowszej edycji programu. Do tej pory fani hitu TVN7 mieli okazję poznać m.in. Kornęlię, Dawida, Luizę i Simona. Teraz, tuż przed premierą trzeciego sezonu show (pierwszy odcinek już dziś o godzinie 20:30) w sieci pojawiły się zdjęcia ostatniej uczestniczki, którą zobaczymy w "Hotelu Paradise". To seksowna Ola Kałabuda z Warszawy! Aleksandra ma 24 lata i na co dzień jest kelnerką.  Ma alergię na głupich, złych i zawistnych ludzi. Kiedyś kręciły ją przelotne romanse i flirty. Ale gdy raz zakochała się naprawdę i mężczyzna złamał jej serce, nie potrafi się zaangażować - czytamy na stronie tvn.pl. Aleksandra zdradziła, że jej wymarzony facet powinien mieć piękny uśmiech, powinien być umięśniony, wysoki i wytatuowany. Jeśli chodzi o wygląd Aleksandry, uwagę fanów programu zwróciły jej tatuaże - na ramionach ma portret kobiety oraz liczne kwiaty. A wam jak się podobają jej zdobienia na ciele? Czy Ola znajdzie w programie wielką miłość? Tego dowiemy się już wkrótce!  Zobaczcie gorące zdjęcia ostatniej uczestniczki "Hotelu Paradise 3"! Zobacz także:   Już dziś pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji Aleksandra Hałabuda wystąpi w 3. edycji "Hotelu Paradise".

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner