Suplement diety ShineMe
Chcę testować
Bioderma Sébium Kerato+
Chcę testować
prostownica BaByliss
Wyniki testu
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Laureaci
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
Serum TetraVIT C 10% Glow On
Chcę testować
Equilibra
Wyniki testu
cetaphil
Laureaci
ziaja
Laureaci
batiste
Laureaci
Zamyślona Patrycja z "Hotelu Paradise". Krystian z "Hotelu Paradise" w basenie
mat. prasowe, Instagram @patrycja_hotelparadise3
Newsy

"Hotel Paradise" Krystian ma dość Patrycji! "Powiesz jej, że jest porąbana?". Przesada? 

To nie była miła "puszka pandory" dla Patrycji. Pozostali uczestnicy nie szczędzili jej uszczypliwości. Ale czy zasłużenie?

To zdecydowanie nie jest szczęśliwy czas dla Patrycji w "Hotelu Paradise". Jednak splot wydarzeń, które miały miejsce w dzisiejszym odcinku, niekoniecznie musi sprawić, że to właśnie ona pożegna się z programem podczas najbliższego rajskiego rozdania. Dzisiejsza "puszka pandory" była dla Patrycji szczególnie trudna, ponieważ musiała odpierać anonimowe ataki pozostałych uczestników. Swoją niechęć do dziewczyny wyraził dość dobitnie sparowany aktualnie z nią Krystian. O co poszło? 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise": Krystian ma dość Patrycji 

Patrycja miała mocne wejście do "Hotelu Paradise". Już na wstępie doprowadziła Basię do łez, która układała sobie już przyszłość w programie z ledwo co do siebie dopasowanym Krystianem. Jednak kolejne dni niezbyt przyjemnie zweryfikowały obecność nowej w show. 

Podczas dzisiejszej "puszki pandory" Patrycja musiała poradzić sobie z serią ostrych pytań. Tym razem ona jedyna z żeńskiej części ekipy musiała się z tym zmierzyć. Atmosfera zrobiła się wręcz nieprzyjemna. 

- Czy starasz się tu wbić na siłę, dlatego starasz się być na siłę śmieszna? - brzmiało jedno z pytań

Do tej pory Patrycja była pewna, że ostatnia randka z Krystianem była przyjemna, jednak odpowiedź uczestnika mocno ją zszokowała: 

- Krystian jak byliśmy na randce, uśmiechałeś się, czy Ciebie to śmieszyło czy robiłeś to z grzeczności? - zapytała.
- Z grzeczności. Dla mnie było bardzo niezręcznie. Masz charakter, który mi w ogóle nie pasuje, taka troszkę udawana, taka na siłę śmieszna - podsumował jej obecny partner. 

Jednak to nie koniec starcia. Kolejne pytania były w podobnym tonie. Uczestnicy sugerowali Patrycji, że to ona opuści "Hotel Paradise" podczas najbliższego "rajskiego rozdania", oraz jakie to uczucie być najmniej lubianą uczestniczką. Temat Patrycji nie opuścił uczestników również po emocjonującej "puszce"

Omijała pytania, była nieszczera, cały czas manipuluje prawdą. Ona nie jest bystra. Ona myśli, że my nie widzimy? 

Krystian nie ukrywał swojej niechęci do aktualnej partnerki przez cały odcinek. Mocno zdenerwował się, gdy zbyt długo zajmowała łazienkę przed śniadaniem, jednocześnie nie umiejąc wyjaśnić z nią sytuacji raz a porządnie. Swoją frustrację okazywał w rozmowach z kolegami: 

Jezu ja świra dostanę. Jak ona będzie tam siedziała 40 min, to ja znowu będę agresywnie się zachowywać w stosunku do niej. (...) Musiałem na największą księżniczkę trafić. Jak nie wyjdzie za 10 min to powiesz jej, że jest porąbana albo coś takiego? - zapytał Basię 

Krystian nie chciał się również angażować w jedno z zadań programowych z obawy, że nagrodą główną może być immunitet dla pary, a nie chce dłużej tworzyć jej z Patrycją. Uważacie, że przesadza? 

Krystian z "Hotelu Paradise" nie chce dłużej tworzyć związku z Patrycją. Nie potrafi już ukryć swojej frustracji. 

Krystian Ferretti z
mat. prasowe

Czy Patrycja faktycznie zasłużyła na takie traktowanie ze strony uczestników? 

Kim jest Patrycja Kudaj z
Instagram @patrycja_kudaj

Nowa uczestniczka w Hotelu Paradise 3
mat. prasowe
Newsy
Nowa uczestniczka i wojna między Basią i Patrycją w "Hotelu Paradise 3"! 
Blondwłosa uczestniczka musi walczyć o Krystiana!

Nerwy Basi w "Hotelu Paradise 3" ciągle wystawiane są na próbę! Dziewczyna jest zauroczona Krystianem, ten jednak został sparowany z Patrycją, która nie boi się intryg! Nowa uczestniczka cały czas dogryza Basi, walcząc o uwagę chłopaka. W ostatnim odcinku do show dołączyła kolejna atrakcyjna kobieta. Kim jest? Wojna Basi i Patrycji o Krystiana w "Hotelu Paradise 3" Patrycja w "Hotelu Paradise" pojawiła się całkiem niedawno, ale już zdążyła podpaść uczestnikom, zwłaszcza Basi, rozbijając jej związek z Krystianem. W ostatnim odcinku Patrycja i Krystian wybrali się na randkę, która nie była zbyt udana - przystojny Ferretti nie poczuł nic do Patrycji, nudził się i jak najszybciej chciał zakończyć spotkanie. Co powiedział o Patrycji?  Cieszę się na randkę, ale wolałbym pojechać z Basią [...] Udaje, jest księżniczkowata, próbuje się przypodobać - ocenił ostro Patrycję           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Podczas wspólnych rozmów Patrycja nie wzbudza sympatii u innych: Mam nadzieję, że Patrycja dostanie za swoje głupie teksty. Jest tutaj uważana za taką głupiutką - podsumowała krótko Ola.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel...

Aleksandra Hałabuda na plaży
mat. prasowe TVN
Newsy
"Hotel Paradise 3": W programie polały się łzy! Decyzją Oli odpadła ulubienica widzów! 
Decyzją Oli jedna z uczestniczek musiała opuścić "Hotel Paradise". Kogo wskazała? Emocje podczas "rajskiego rozdania" sięgły zenitu.

Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" to Ola musiała zdecydować, która z pań opuści " Hotel Paradise ". Dlaczego decyzja należała do właśnie do niej? Wszystko było efektem wygranego przez Dawida zadania. Uczestnik myślał, że przekazując wygraną swojej partnerce zagwarantuje jej bezpieczeństwo, jednak tą nagrodą okazała się być decyzyjność w sprawie eliminacji. Kto opuścił "Hotel Paradise 3"?  "Hotel Paradise 3": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  Decyzyjność Oli podczas "rajskiego rozdania" była dla wszystkich jawna, jednak nikt nie wiedział, jakim kluczem będzie kierowała się, wskazując osobę do opuszczenia programu. Drugą część tajemniczej instrukcji musiała zostawić dla siebie.  Do tej pory opuszczenia programu najbardziej obawiały się Kornelia oraz Patrycja. Kornelia spakowała nawet swoje walizki, a po ostatniej "puszce pandory" uroniła nawet łzę we wzruszającej rozmowie z Bibi. Z kolei Patrycja na tę chwilę jest najmniej lubianą uczestniczką, a ostatnia "pandora" i zachowanie uczestników nie były dla niej zbyt miłe.  Ola Hałabuda jednak przyznała, że wcale nie będzie się ograniczała do usunięcia z programu najmniej lubianej uczestniczki. Przyznała wręcz, że widzi starania Patrycji. Presja związana z trudną decyzją doprowadziła samą Olę do łez. Czy po tym, co usłyszała na "rajskiej wyroczni" będzie chciała odegrać się na Marcinie i wyeliminuje Nathalię? Już wszystko stało się jasne. Osobą, która musi opuścić "Hotel Paradise" decyzją Oli jest Patrycja Sugerowałam się, kto jak zachowywał się od początku. Dziewczyna, która opuści dziś program to Patrycja. Zrobiłam to, co podpowiadało mi serce. To była naprawdę trudna decyzja - przyznała Ola.  ...

Krystian "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Krystian wściekły na Kamila: "Co za fałszywa ****!"
Ostatni odcinek "Hotelu Paradise 3" dostarczył emocji, jakich nikt nie mógł się spodziewać.

Wygląda na to, że w " Hotelu Paradise " rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Ostrą grę jako pierwsza rozpoczęła Luiza, która swoją jedną decyzją wyrzuciła z programu Basię, a tym samym rozbiła jedną z najmocniejszych par! Krystian obiecał dokonać zemsty i choć był pewien, że stanie się to już podczas najbliższego rajskiego rozdania, wygląda na to, że na dokonanie swojego planu będzie musiał jeszcze poczekać. To wszystko sprawiło, że nie mógł już dłużej trzymać w sobie emocji. Z jego ust padły bardzo mocne słowa, a konflikt pomiędzy nim a Kamilem zdecydowanie narasta.  "Hotel Paradise 3". Krystian mocno o ...  Choć niemal wszyscy, wraz z samą Olą, po deklaracji Kamila byli pewni, że to właśnie ona tym razem usłyszy "Masz 15 minut by opuścić Hotel Paradise", ku zaskoczeniu wszystkich, kiedy do Kamila podeszła Karolina i Ola, ten postanowił wyeliminować z programu Karolinę! Ola i Luiza nie kryły zadowolenia, że dalej mogą być razem w programie. Obie dziewczyny przez pół dnia wypłakiwały się w swoje ramiona, nie mogąc pogodzić się z tym, że Ola najprawdopodniej odpadnie, a Luiza nawet obiecała jej, że odegra się na Kamilu. Kiedy jednak wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, a dziewczyny, które w ostatnim czasie mierzyły się z ostrymi komentarzami ze strony widzów i uczestników, mogły w końcu odetchnąć z ulgą, czara goryczy przelała się u Krystiana.  Krystian był wściekły na Kamila za to, że wybrał Olę. Po Rajskim Rozdaniu uczestnik "Hotelu Paradise" nie przebierał w słowach, Co za fałszywa k***a. Nie wierzę w to - powiedział Krystian wracając do hotelu z Sarą. Co sądzicie o decyzji Kamila?  Zobacz także:   Jak wygląda Pan Lektor z "Hotelu Paradise"? Zobaczcie jego zdjęcia Choć Karolina...

Sara "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają"
Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po ostatnim odcinku telewizyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Kiedy Sara odpadła z programu, byli wściekli.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nie pozostało obojętne fanom trzeciej edycji " Hotelu Paradise" . Decyzja Bibi i Simona, że to Sara i Krystian nie będą mogli połączyć w parę, miała opłakane skutki, a Krzysztof, który mógł wybrać, czy w programie zostanie Luiza i Sara, ostatecznie postanowił ocalić Luizę, czego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Zdaniem internautów, to Sara była jedną z najfajniejszych dziewczyn, która powinna otrzymać kolejną szansę, a na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" zaroiło się od mocnych komentarzy. Nikt nie chce ich w programie! Fani "Hotelu Paradise 3" wściekli na uczestników Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robi się coraz bardziej gęsta, a widzowie już nawet nie kryją swojej złości. Ola i Luiza, które na początku zaskarbiły sobie sympatię internautów, dziś są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek i wzbudzają w fanach programu zdecydowanie skrajne emocje. Ostatnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w "Hotelu Paradise 3" sprawiły, że najpierw oberwało się Bibi i Simonowi , a następnie swoją złość fani przelali na duet, który zdaniem fanów już dawno powinien spakować swoje walizki i wrócić do Polski. Kiedy Sara odpadła z programu, głos zabrała nawet uczestniczka jego poprzedniej edycji! Szkoda, ktoś inny powinien odpaść. Krzysztof ZŁA DECYZJA - napisała Magda Jankowska.  Co więcej, nie tylko ona była takiego zdania. Sara, która dopiero co zdążyła zadomowić się w "Hotelu Paradise 3" i stworzyła z Krystianem parę opartą na przyjaźni, została "odpulona" i musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Internauci nie kryją swojej złości i uważają, że wszystkiemu są winne Luiza i Ola, i to właśnie one powinny...

Nasze akcje
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner
Babyliss
Fryzury
Redaktorki sprawdziły prostownicę BaByliss dodającą włosom połysk. Jak sprawdziła się na 3 różnych typach włosów?
Partner