klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Zamyślona Patrycja z "Hotelu Paradise". Krystian z "Hotelu Paradise" w basenie
mat. prasowe, Instagram @patrycja_hotelparadise3
Newsy

"Hotel Paradise" Krystian ma dość Patrycji! "Powiesz jej, że jest porąbana?". Przesada? 

To nie była miła "puszka pandory" dla Patrycji. Pozostali uczestnicy nie szczędzili jej uszczypliwości. Ale czy zasłużenie?
Natalia Brzostowska
marzec 08, 2021

To zdecydowanie nie jest szczęśliwy czas dla Patrycji w "Hotelu Paradise". Jednak splot wydarzeń, które miały miejsce w dzisiejszym odcinku, niekoniecznie musi sprawić, że to właśnie ona pożegna się z programem podczas najbliższego rajskiego rozdania. Dzisiejsza "puszka pandory" była dla Patrycji szczególnie trudna, ponieważ musiała odpierać anonimowe ataki pozostałych uczestników. Swoją niechęć do dziewczyny wyraził dość dobitnie sparowany aktualnie z nią Krystian. O co poszło? 

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

"Hotel Paradise": Krystian ma dość Patrycji 

Patrycja miała mocne wejście do "Hotelu Paradise". Już na wstępie doprowadziła Basię do łez, która układała sobie już przyszłość w programie z ledwo co do siebie dopasowanym Krystianem. Jednak kolejne dni niezbyt przyjemnie zweryfikowały obecność nowej w show. 

Podczas dzisiejszej "puszki pandory" Patrycja musiała poradzić sobie z serią ostrych pytań. Tym razem ona jedyna z żeńskiej części ekipy musiała się z tym zmierzyć. Atmosfera zrobiła się wręcz nieprzyjemna. 

- Czy starasz się tu wbić na siłę, dlatego starasz się być na siłę śmieszna? - brzmiało jedno z pytań

Do tej pory Patrycja była pewna, że ostatnia randka z Krystianem była przyjemna, jednak odpowiedź uczestnika mocno ją zszokowała: 

- Krystian jak byliśmy na randce, uśmiechałeś się, czy Ciebie to śmieszyło czy robiłeś to z grzeczności? - zapytała.
- Z grzeczności. Dla mnie było bardzo niezręcznie. Masz charakter, który mi w ogóle nie pasuje, taka troszkę udawana, taka na siłę śmieszna - podsumował jej obecny partner. 

Jednak to nie koniec starcia. Kolejne pytania były w podobnym tonie. Uczestnicy sugerowali Patrycji, że to ona opuści "Hotel Paradise" podczas najbliższego "rajskiego rozdania", oraz jakie to uczucie być najmniej lubianą uczestniczką. Temat Patrycji nie opuścił uczestników również po emocjonującej "puszce"

Omijała pytania, była nieszczera, cały czas manipuluje prawdą. Ona nie jest bystra. Ona myśli, że my nie widzimy? 

Krystian nie ukrywał swojej niechęci do aktualnej partnerki przez cały odcinek. Mocno zdenerwował się, gdy zbyt długo zajmowała łazienkę przed śniadaniem, jednocześnie nie umiejąc wyjaśnić z nią sytuacji raz a porządnie. Swoją frustrację okazywał w rozmowach z kolegami: 

Jezu ja świra dostanę. Jak ona będzie tam siedziała 40 min, to ja znowu będę agresywnie się zachowywać w stosunku do niej. (...) Musiałem na największą księżniczkę trafić. Jak nie wyjdzie za 10 min to powiesz jej, że jest porąbana albo coś takiego? - zapytał Basię 

Krystian nie chciał się również angażować w jedno z zadań programowych z obawy, że nagrodą główną może być immunitet dla pary, a nie chce dłużej tworzyć jej z Patrycją. Uważacie, że przesadza? 

Krystian z "Hotelu Paradise" nie chce dłużej tworzyć związku z Patrycją. Nie potrafi już ukryć swojej frustracji. 

Krystian Ferretti z
mat. prasowe

Czy Patrycja faktycznie zasłużyła na takie traktowanie ze strony uczestników? 

Kim jest Patrycja Kudaj z
Instagram @patrycja_kudaj

Komentarze
Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.
Urszula Jagłowska
listopad 01, 2020

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Przeczytaj
Ivan i Artur - Hotel Paradise
Instagram@ivan_hotelparadise2/artur.hotelparadise2
Newsy Uczestników Hotelu Paradise poniosły nerwy i emocje  - "jesteś agresywny"
Hotel Paradise, a zwłaszcza druga edycja to huśtawka emocji, uczuć i intryg. Po rozstaniu Dominiki i Artura widać to jak na dłoni. Eks partnerzy nie szczędzili sobie przykrych słów.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Artur i Dominika z "Hotelu Paradise" zakończyli swój związek. Dziewczyna bardzo przeżywa rozstanie, choć od dłuższego czasu przeczuwała, że pomiędzy nią, a jej partnerem nie dzieje się najlepiej. Dominika czuje się oszukana, a podczas "pandory" powiedziała o nim jako o osobie "agresywnej". To wywołało burzę, a Artur mocno się uniósł! Był płacz, zarzuty kłamstwa i żal odnośnie podjętej decyzji i odrzuceniu Bartka. Konflikt między Dominiką i Arturem z "Hotel Paradise 2"  Dominika i Artur nie przeżywają rozstania w ciszy, a informacja o poszukiwaniu nowych partnerów w Hotelu Paradise odbiła się na pozostałych uczestnikach. Niektórzy boją się o swoją pozycję. Soniaboi się, że podczas "rajskiego rozdania" Domi podejdzie do jej partnera Adama, co zagrozi jej obecności w programie. Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać, więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama - powiedziała. Dominika nie jest jednak zainteresowana Adamem i liczy na nową osobę. Jej marzeniem byłby powrót Bartka na Bali. We wcześniejszej edycji uczestnicy wracali do hotelu kilkukrotnie. Porzucona uczestniczka wspominała jego osobę, żaląc się Ani i Soni. To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to ku**a pójdę.  Powiedziała też, że czuła się źle, kiedy Artur kazał jej wybierać pomiędzy Bartkiem a Magdą. Odejście potencjalnego rywala było dla jej partnera wygodne. Dla niej, na przestrzeni trwania programu, Artur bardzo się zmienił. Uważam, że Artur nie jest szczery, nie jest prawdziwy. Ja nie wiem kim on jest. Szokiem jest dla mnie, że wchodzi nowa osoba i on tak w to idzie, bo zapewniał mnie, że on nie będzie tak potrafił. Jest...

Przeczytaj
Sonia z „Hotelu Paradise” zdjęła doczepiane włosy
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy Sonia z „Hotelu Paradise” zdjęła doczepy! W krótkich włosach jest nie do poznania
Sonia Szklanowska z 2. edycji „Hotelu Paradise” zaszalała z długością włosów. Tak krótkich pasm jeszcze nie miała. Dobra zmiana?
Urszula Jagłowska
październik 22, 2020

Sonia Szklanowska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise” . Pewna siebie, zachwycająca urodą blond piękność z powodzeniem uwodzi kolejnych uczestników hitu TVN z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze. Dziewczyna była już parze z przebojowym i władczym Kamilem Piórkowskim , którego szybko porzuciła na rzecz modela, Roberta Kapicy . I choć dziewczyna zapałała do przystojniaka uczuciem, ten po namiętnych pocałunkach i licznych ciepłych gestach, zostawił Sonię dla Magdy Jankowskiej , której… oświadczył się oczach widzów TVN i innych uczestników show. Od tego czasu pogrążona w żalu Szkankowska, nie tylko została okrzyknięta „naczelną płaczką rajskiego hotelu”, ale też musiała zrobić wszystko, by utrzymać się dalej w grze. Atrakcyjna 21-latka dopasowała się więc z Krystianem Mikołajczykiem , którego po kilku dniach zamieniła na nowego uczestnika show, Adama Bilewicza. Również i ta relacja nie trwała zbyt długo, bo gdy do „Hotelu Paradise” powrócił wcześniej wyrzucony Robert Kapica, dziewczyna zrozumiała, że jej uczucie do chłopaka nadal nie wygasło, dlatego też podczas ostatniego „rajskiego rozdania” wybrała właśnie jego, tym samym zamykając sobie drzwi na Adama.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Wrz 4, 2020 o 9:00 PDT Zobacz także:  Jak kiedyś wyglądała Monika Brzyśkiewicz z 2. edycji „Hotel Paradise”? Zobaczcie jej...

Przeczytaj
 Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem
Instagram @krystianhotelparadise2/karolinamrozicka
Newsy Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem. Fani oburzeni: „Po co to udawanie, że nie znają? Żenada”
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Krystian Mikołajczyk i nowa uczestniczka „Hotelu Paradise”, Karolina Mrozicka od dawna są znajomymi. Co ciekawe, para na wizji udawała, że poznała się dopiero w hicie TVN. Oburzeni widzowie nie kryją rozczarowania i nie szczędzą gorzkich słów.
Redakcja Wizaz.pl
październik 13, 2020

Podczas ostatniego, czwartkowego rajskiego rozdania „Hotel Paradise” opuściło aż dwóch przystojniaków. Decyzją uczestniczek, to Krystian Mikołajczyk i Robert Kapica pożegnali się z programem . I gdy wydawać by się mogło, że ich przygoda na Bali już się skończyła, panowie otrzymali od produkcji tajemniczy list, zgodnie z którym czekała ich nie lada niespodzianka. W poniedziałkowym odcinku hitu TVN dowiedzieliśmy się, że do programu dołączyła nowa uczestniczka, Karolina Mrozicka . To jeszcze nie wszystko! To właśnie nowa mieszkanka rajskiego hotelu ma zadecydować, który z chłopaków wróci z nią do programu . Ostatni odcinek „Hotelu Paradise” upłynął na szalonej zabawie, kolejnych kłótniach odciętych od świata zewnętrznego partnerów oraz staraniach Roberta i Krystiana o zjawiskową Karolinę. Co ciekawe, jak deklarowali obaj panowie, atrakcyjną 21-latkę poznali dopiero w programie. Jak się jednak okazuje, jeden z nich blefował! Jak zauważyli spostrzegawczy fani, K rystian i Karolina znali na długo przed „Hotelem Paradise” . Czy ten fakt będzie miał wpływ na przywrócenie do gry znajomego niebieskookiej piękności?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 12, 2020 o 11:38 PDT Zobacz także: Marietta Witkowska z „Hotelu Paradiese” przeszła operację plastyczną. Fani: „jak nie ty”. Dobra zmiana? Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem W poniedziałkowym odcinku „Hotelu...

Przeczytaj