Izabela Zeiske to jedna z najbardziej lubianych gwiazd „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie razem z ukochanym synem Joachimem, już od trzynastu sezonów na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak talent show, paradokumenty, seriale czy talent show z poprzedniego tygodnia. W ciągu ostatnich sześciu lat, widzowie TTV pokochali Izabelę przede wszystkim za jej pewność siebie, otwartość, charyzmę, kultowe powiedzonka, naturalność a także pozytywne nastawienie, którym zaraża innych. Nic więc dziwnego, że na Instagramie Zeiske śledzi ponad 148 tys. obserwatorów, którzy z zapartym tchem czekają na jej nowe, pełne humoru posty.

Reklama

Tuż obok zapowiedzi kolejnych odcinków „Gogglebox”, uroczych scen w towarzystwie ukochanego syna Joachima, wspomnień z wakacji, a także licznych postów sponsorowanych, w których celebrytka promuje produkty reklamodawców, Izabela od czasu do czasu zdradza również swoim fanom smaczki z prywatnego życia. Niedawno Zeiske zaskoczyła wszystkich i wreszcie pokazała swojego męża. Teraz kobieta po raz kolejny wprowadziła sympatyków hitu TTV w osłupienie, ponieważ postanowiła całkowicie zmienić swój wygląd!

Izabela Zeiske z „Gogglebox” zmienia wizerunek

„Gogglebox” wypromował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, takich jak Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Krzysztof Ufnal, Dominik Abus, Mateusz „Big Boy” Borkowski, czy Agnieszka Kotońska. Do największych gwiazd hitu TTV możemy również zaliczyć Izabelę Zeiske.

Udział w „Gogglebox” sprawił, że sympatyczną rudowłosą kobietę zna dziś prawie cała Polska. Co więcej Iza nie tylko wprowadziła kamery TTV do swojego domu, ale również za pomocą mediów społecznościowych ma stały kontakt z fanami, którzy podziwiają ją jako osobowość telewizyjną, ale również są pod wrażeniem jej wielozadaniowości. Zeiske jest bowiem nie tylko gwiazdą TTV, ale również aktywną zawodowo kobietą, panią domu oraz gwiazdą sieci. Teraz celebrytka postanowiła pokazać światu, jak dba o swojego ukochanego męża i pochwaliła się romantyczną kolacją, jaka dla niego przygotowała.

Kochane, w tym trudnym czasie, musimy być dla siebie bardziej życzliwi, robić wzajemne przyjemność. Dlatego dzisiaj przygotowuję taką małą , wspólną kolację we dwoje , aby pielęgnować to co najważniejsze w życiu miłość , przyjaźń i wzajemne zaufanie – napisała na Instagramie Iza.
Instagram @izabelazeiske

Uwagę zwraca jednak wygląd kobiety. Uwielbiająca naturalność Iza postanowiła nieco zaszaleć i pokusiła się na seksowną sukienkę, wyrazisty makijaż, a nawet sztuczne rzęsy.

Zobacz także
Kosmetyczka, fryzjer, paznokcie a nawet skusiłam się naj doklejenie rzęs tzw. imprezówek czyli takich na kilka dni – pochwaliła się Iza.
Instagram @izabelazeiske

Reakcja fanów była natychmiastowa:

Jest Pani elegancką Kobietką z poczuciem humoru. Pięknie Pani wygląda! Mąż będzie zachwycony! Przepięknie! Piękny gest dla męża... i samej siebie. Bardzo elegancko i romantycznie. Uwielbiam takie chwile. A rzęsy super – czytamy w komentarzach.
Reklama

A co wy sądzicie o Izie w takim wydaniu? Nam się bardzo podoba!

Reklama
Reklama
Reklama