Izabela Macudzińska pomimo odnoszenia sukcesu w świecie mody, największą sławę zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, które wylansowało wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Adrianna Eisenbach, Kasia Laluna, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn czy największą gwiazdę programu – Dagmarę Kaźmierską. W hicie TTV Iza przedstawiana jest jako pewna siebie bizness woman, która uwielbia pławić się w luksusach oraz eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Silny charakter Macudzińskiej doskonale odzwierciedla więc jej wyrazisty wygląd. Wydatny biust, talia osy, pełne usta, liczne peruki i mocny makijaż były dotąd znakiem rozpoznawczym kobiety. Nic więc dziwnego, że najnowszy instagramowy post „królowej” mógł wprawić jej fanów w osłupienie. Izabela Macudzińska pokazała się bez makijażu.

Reklama

Iza z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu

Izabela Macudzińska to prawdziwa kobieta kameleon. Gwiazda „Królowych życia”, którą na Instagramie obserwuje ponad 393 tys. osób, to decyduje się na charakterystycznego blond boba, to znów doczepia sobie bujnego kucyka, by za chwilę zaskoczyć fanów długimi karmelowymi pasmami. Perukom towarzyszą oczywiście spektakularne stylizacje, które zazwyczaj pochodzą z kolekcji butiku celebrytki oraz wyszukany makijaż. Tym razem to jednak nie kolejny szalony kolor peruki, ani wymyślna kreacja zelektryzowały fanów „królowej”, lecz… brak makijażu.

Celebrytka przebywa właśnie wraz z najbliższymi w słonecznej Italii, chwaląc się w mediach społecznościowych nie tylko zapierającymi dech krajobrazami, ale również podkreślającymi jej figurę stylizacjami, jednak to zdjęcie w cekinowym bikini najbardziej poruszyło jej fanów. „Królowa” pierwszy raz pokazała się bez makijażu.

Dzień dobry kochani, dziś dzień bez make upu; kto mnie zna, czyli rodzina i przyjaciele, często widzą mnie właśnie w takim wydaniu, więc teraz widzicie mnie i wy – napisała na Instagramie Iza.
Instagram @justuniquebyisabel
Młodo i świeżo bez make up, buzia o 5 lat młodsza. Dziewczęca buźka. Ślicznie wyglądasz - pisali fani.

Niestety, wśród wielu zachwytów nad idealną cerą Macudzińskiej, nie zabrakło również gorzkich słów krytyki internautów, którzy podkreślali, że brak podkładu nie jest wyczynem, kiedy ma się przedłużane rzęsy, powiększone usta i makijaż permanentny brwi.

Instagram @justuniquebyisabel

Reakcja Izy była natychmiastowa

Zobacz także
Rzęs połowy nie ma, tu chodziło o to, jak widzą mnie zazwyczaj najbliższe osoby. Często mi zarzucano na Instagramie, że nie pokazuję się bez makijażu, więc wstawiłam to zdjęcie, a permanentny makijaż polecam każdemu, tym bardziej ja mam bliznę na brwi, gdzie nie rosną mi włosy – tłumaczyła się „Królowa życia”.
Reklama

A co wy sądzicie o Izie w „naturalnej” wersji?

Reklama
Reklama
Reklama