krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki kerastase
Wyniki testu
kosmetyki rimmel london
Laureaci
kosmetyki hair boom
Laureaci
Dagmara Kaźmierska
Instagram @queen_of_life_77
Newsy

Nie zgadniecie, co studiowała Dagmara z „Królowych życia”. To dziwi bardziej niż jej mroczna przeszłość

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych gwiazd TTV, która przed swoimi fanami nie ma tajemnic. Ale czy wiecie, jakie ma wykształcenie? Ta wiadomość może was zaskoczyć.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV, „Królowe życia”, gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie kobieta, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. To właśnie udział w programie, gdzie tytułowa „królowa” występuje razem ze swoimi przyjaciółmi Edytą „Edzią” Nowak i Jackiem Wójcikiem, znanym z hitu TTV jako „Jacuś” czy „Dżejk” oraz ukochanym nastoletnim synem Conanem, sprawił, że Kaźmierska stała się nie tylko śledzoną przez 900 tys. instagramowych obserwatorów influencerką, ale też prawdziwą, brylującą na salonach celebrytką. Co więcej, wystąpiła nawet w dwóch filmach Patryka Vegi: „Kobiety Mafii 2” oraz jego najnowszej produkcji „Pętla” z Antkiem Królikowskim w roli głównej. 

Jak się jednak okazuje w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo, jak obecnie, a swoją karierę kobieta zawdzięcza nie tylko swojej charyzmie, przebojowości i zabawnym powiedzonkom, ale przede wszystkim pewności siebie i samozaparciu. 

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała jakiś czas temu na Instagramie Kaźmierska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Te wymowne Dagmary słowa można uznać za rozliczenie się z niechlubną przeszłością. I wcale nie chodzi o to, że kobieta jest książkowym przykładem „Kopciuszka”, który doszedł od zera do milionera, przypominamy, że kiedyś zarabiała jako sprzątaczka w niemieckich domach, ale o jej kryminalną przeszłość, o której Kaźmierska wielokrotnie wspominała zarówno w „królowych życia”, licznych wywiadach, jak i na Instagramie. Zdawać więc by się mogło, że „królowa” nie ma przed fanami żadnych tajemnic. Czy aby na pewno? Nie zgadniecie, jakie ma wykształcenie!

Rafał z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze opowiedział o kryzysie w swoim związku z Gabrielem

Jakie wykształcenie ma Dagmara z „Królowych życia”?

Dagmara Kaźmierska zdaje się być otwarta niczym książka. Jawnie mówi co swoich słabościach, mocnych stronach, rodzinie, przyjaciołach, a także licznych interesach. Z hitu TTV dowiedzieliśmy się m.in., że prowadziła klub w Kłodzku, salon fryzjerski, który otworzyła razem z Edzią, próbowała też rozpocząć sprzedaż egzotycznych produktów, po które jeździła z Dżejkiej aż do Maroko, a obecnie prowadzi popularny butik w centrum Kłodzka. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się kim jest z wykształcenia? Co ciekawe, wcale nie studiowała ekonomii, czy zarządzania, choć robienie interesów idzie jej naprawdę świetnie. 

Podczas jednego z odcinków, w rozmowie z synem Conanem, gdy ten zastanawiał się nad kierunkiem swojej kariery zawodowej, Kaźmierska przyznała, że w przeszłości sama wybrała trudny kierunek. Okazuje się, że Dagmara studiowała prawo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Niestety celebrytka nie zdradziła czy udało jej się ukończyć studia, jednak biorąc pod uwagę jej kryminalną przeszłość i udział w grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem i osadzenie w więzieniu, można przypuszczać, że przerwała naukę.

Łukasz Rembas – sobowtór Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych życia”
Styl życia
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” ma sobowtóra, który robi furorę na TikToku. Podobny?
Wydawałoby się, że charyzmatycznej, pewnej siebie i emanującej pozytywną energią Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych życia” nie da się podrobić. A jednak! Jej sobowtór robi furorę na TikToku. Co ciekawe, wciela się też w inną „królową” polskiego show biznesu.

TVN jest mistrzem kontrowersyjnych formatów, które zyskują coraz większą rzeszę fanów. Obok takich hitów jak „Big Brother” , „Hotel Paradise” , „Projekt Lady” , czy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ogromnym zainteresowaniem już od ośmiu sezonów cieszy się również show „Królowe życia” emitowany na siostrzanej stacji TVN-u, TTV. Program przedstawiający luksusowe życie ludzi sukcesu, którzy nie  boją się czerpać z życia garściami, wylansował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, takich jak Izabela Macudzińska , Adrianna Eisenbach , Kasia „Laluna” , czy   Gabriel Seweryn  i  Rafał Grabias , jednak za tytułową „królową” niezaprzeczalnie uznawana jest bezkompromisowa, ekscentryczna, pewna siebie bizneswoman z Kłodzka, Dagmara Kaźmierska . To właśnie na antenie TTV mogliśmy śledzić nie tylko intratne kontrakty celebrytki, ale też jej codzienne życie pełne wzlotów i upadków, jak problemy z dorastającym nastoletnim synem Conanem , wzruszenia podczas ślubu Edzi , czyli najlepszej przyjaciółki Dagmary, a także skutki wypadku samochodowego Kaźmierskiej oraz proces rekonwalescencji. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Gru 11, 2018 o 3:03 PST Teraz, gdy Kaźmierska doszła już do siebie, jeszcze bardziej cieszy się życiem, a jej kariera nabrała większego tempa. Kobieta nie tylko weźmie udział w najnowszym filmie Patryka Vegi , „Pętla” , gdzie zagra u boku Antka Królikowskiego , ale też doczekała się swojego sobowtóra. Kim jest podbijający TikToka klon Kaźmierskiej? Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” ma sobowtóra Show „Królowe życia” cieszy tak ogromną popularnością, że, podobnie jak film na postawie bestsellerowej erotycznej sagi Blanki Lipińskiej...

Dagmara z Królowych życia" opowiedziała  o pobycie w więzieniu
Styl życia
Dagmara z „Królowych życia” szczerze o pobycie w więzieniu: „byłam sina, fioletowa z płaczu”
Dagmara Kaźmierska pierwszy raz odważyła się tak szczerze opowiedzieć o swoim pobycie w więzieniu. Tak mocnych słów gwiazdy „Królowych życia” nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV  „Królowe życia” , gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie kobieta, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. To właśnie udział w programie, gdzie tytułowa „królowa” występuje razem ze swoimi przyjaciółmi Edytą „Edzią” Nowak i Jackiem „Jacusiem” Wójcikiem oraz ukochanym nastoletnim synem Conanem, sprawił, że Kaźmierska coraz częściej bryluje w polskim show biznesie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Cze 20, 2019 o 1:10 PDT Okazuje się jednak, że los nie zawsze  był dla „królowej” tak łaskawy, a Kaźmierska kilka lat temu była skazana prawomocnym wyrokiem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem . To właśnie dawne błędy młodości doprowadziły do tego, że Kaźmierska spędziła w więzieniu 14 długich miesięcy. Teraz po latach celebrytka po raz pierwszy postanowiła wrócić pamięcią do tamtych czasów o opowiedzieć o czasie spędzonym w zakładzie zamkniętym. To naprawdę mocne słowa. Zobacz także:  Adrianna z „Królowych życia” pokazała zdjęcie sprzed lat! Ale metamorfoza Dagmara z „Królowych życia” szczerze o pobycie w więzieniu Teraz Dagmarę Kaźmierską śledzi na Instagramie aż 720 tys. fanów , dla których gwiazda „Królowych życia” jest inspiracją. Jednak celebrytka nie zawsze...

Dagmara Kaźmierska pokazała przyszłą synową?
Instagram @queen_of_life_77
Newsy
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pokazała zdjęcie syna z tajemniczą pięknością. Fani: „ synowa wybrana”
Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie Dagmary Kaźmierskiej zawrzało. Gwiazda „Królowych życia” opublikowała zdjęcie ukochanego syna w towarzystwie zjawiskowej ciemnowłosej piękności. Fani nie mają wątpliwości, że to przyszła żona Conana. Pasują do siebie?

Dagmara Kaźmierska już od 9. sezonów „Królowych życia” chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością. To właśnie na antenie TTV dowiedzieliśmy się nie tylko o niechlubnej kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej , jej licznych biznesach, ale też poznaliśmy ją jako ciepłą, pewną siebie i szaloną kobietę, która dla najbliższych skoczyłaby w ogień. Widzowie pokochali więc Dagmarę nie tylko za niezwykłą charyzmę i bezpośredniość, kultowe powiedzonka, które na dobre zapisały się w świadomości sympatyków show, ale również szalone pomysły, w których celebrytkę ochoczo wspierają przyjaciele Edzia Nowak , Jacek „Dżejk” Wójcik czy ukochany nastoletni syn Conan .  Co więcej, w ciągu ostatnich czterech lat trwania „Królowych życia”, Dagmara nie tylko realizowała się jako właścicielka licznych firm i ekscentryczna influenceka, którą na Instagramie śledzi już ponad 941 tys. osób, aktorka w filmach Patryka Vegi , ale przede wszystkim kochająca matka dorastającego jedynaka. Teraz, by uczcić sukces syna i dostanie się Conana na upragnione studia medyczne , gwiazda TTV zabrała syna i grupę przyjaciół na szalone wakacje na Wyspach Książęcych . Co ciekawe, w podróży towarzyszy im również piękna tajemnicza brunetka. Fani nie mają wątpliwości, że śliczna Kasandra już niebawem zostanie synową Kaźmierskiej. Dagmara Kaźmierska pokazała przyszłą synową? Nie da się ukryć, że Conan jest oczkiem w głowie Dagmary. Kobieta nie tylko niezwykle martwi się o jego przyszłość i wykształcenie, ale też często traktuje dorosłego syna jak dziecko, któremu serwuje liczne nakazy i zakazy. Przypominamy, że ostatnio zrobiła awanturę po tym, jak Conan pochwalił się ogromnym tatuażem , który później okazał się być...

Fani „Królowych życia” są zaniepokojeni nowym wyglądem przyjaciółki Dagmary: „Edzia, co ci się dzieje z twarzą?”
Instagram @queen_of_life_77
Newsy
Fani „Królowych życia” są zaniepokojeni nowym wyglądem przyjaciółki Dagmary: „Edzia, co ci się dzieje z twarzą?”
Najnowsze zdjęcie Edzi z „Królowych życia” wprawiło internautów w osłupienie. Czyżby przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej przesadziła z medycyną estetyczną? To trzeba zobaczyć!

Edyta „Edzia” Nowak od dziewięciu sezonów „Królowych życia” wiernie wspiera swoją przyjaciółkę, Dagmarę Kaźmierką, w realizowaniu jej nawet najbardziej szalonych pomysłów. I choć kobieta bardzo ceni sobie prywatność, to ostatnio coraz śmielej zdradza kolejne szczegóły swojego życia w hicie TTV, jak również korzysta z mediów społecznościowych. Tym razem to Dagmara opublikowała zdjęcie z wieloletnią przyjaciółką, pod którym w mgnieniu oka pojawiła się fala nieprzychylnych komentarzy. Internauci są poważnie zaniepokojeni nowym wyglądem Edzi i sugerują, że przesadziła z medycyną estetyczną. Mają rację? To trzeba zobaczyć! Edzia z „Królowych życia” przesadziła z medycyną estetyczną? Kontrowersyjne show „Królowe życia”, przedstawiające pełne przepychu i beztroskie życie kochających luksus bogaczy, wylansowało wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Izabela Macudzińska , Adrianna Eisenbach, Sylwia Peretti, czy Kasia „Laluna” Alexander , jednak niezaprzeczalnie za największą gwiazdę programu uznawana jest pewna siebie i bezkompromisowa bizneswoman z Kłodzka – Dagmara Kaźmierska . To właśnie ona wraz z ukochanym nastoletnim synem Conanem oraz wiernymi przyjaciółmi Edzią i Jackiem „Dżejkiem” Wójcikiem już od dziewięciu sezonów wzrusza i bawi do łez miliony widzów. I choć to Dagmara jest główną bohaterką, wokół której budowana jest cała narracja, to od czasu do czasu jej bliscy także przejmują stery zdradzając pikantne szczegóły swojego życia. Także na śledzonym przez ponad milion osób instagramowym koncie Kaźmierskiej, znajdziemy wiele zdjęć i nagrań w towarzystwie Dżejka czy Edzi. Tak też było i tym razem. „Królowa...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Domowe zabiegi, dzięki którym przygotujesz swoje ciało na lato

„Stały się elementem mojej codziennej rutyny, przez cały dzień czuję się świeżo!”. Te antyperspiranty to prawdziwy hit!
PIELĘGNACJA

Stres, upał, ruch? Oto antyperspirant do zadań specjalnych!

philips lumea
Pielęgnacja

Ambasadorka KWC przetestowała depilator IPL Philips Lumea 9000!

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up