Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ostatnio pojawili się na kanapie w programie "Dzień dobry TVN". Przed wejściem paparazzi przyłapali parę, kiedy opuszczała studio stacji, a teraz państwo Majdanowie sami opublikowali zdjęcie z planu programu w mediach społecznościowych i... w komentarzach zawrzało! Wiele kontrowersji wzbudziła poza Małgorzaty Rozenek. Co się stało na zdjęciu z nogami gwiazdy?

Reklama

Małgorzata Rozenek zaskoczyła pozą na ostatnim zdjęciu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych i zarazem najbardziej aktywnych par w mediach społecznościowych. Codziennie na koncie gwiazdy pojawiają się nie tylko zdjęcia, ale również relacje, na których można zobaczyć, jak opiekuje się dziećmi, bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych, wywiadach, czy też opisuje wakacyjne przygody.

Tym razem Małgorzata Rozenek w programie "Dzień dobry TVN" zdecydowała się podsumować swoje wakacje kamperem do Szwecji i zdradziła, czy planuje jeszcze taką podróż. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze studia i napisała:

z mężem najlepiej ❤️- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek pod wspólnym zdjęciem.

Internauci zwrócili uwagę tym razem nie na oryginalną stylizację gwiazdy TVN, ale na nietypową pozę, która widoczna jest na zdjęciu. Wszystko przez to, że Małgorzata Rozenek siedzi na wysokim krześle i opiera się o męża.

Dziwna perspektywa ???? Co taka pokrzywiona dziś? Co ten fotoszop zrobił ci z nogami? Jak zrobiliście to zdjęcie że stopiny takie duże Małgosiu masz ? Dysproporcja nóg te krótsze są za długie a te długie są za krótkie☺

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradziła swój sposób na idealną sylwetkę! Wielu dietetyków tego nie popiera

Zobacz także

Perspektywa zdjęcia potrafi zmylić i gwiazda wygląda na dużo niższą niż w rzeczywistości, a na pierwszym planie pojawiają się stopy. To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy i wygląda na to, że nietypowe ujęcia czy wpadki z Photoshopem coraz bardziej rażą obserwatorów Małgorzaty Rozenek.

Reklama

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie wywołała więcej kontrowersji. Najpierw przyznała, że nie jada śniadań i dopiero o 13.00 zaczyna pierwszy posiłek, potem została ostro skrytykowana za zdjęcie stopy, a teraz gwieździe TVN oberwało się za pozę na zdjęciu. Trzeba przyznać, że jak mało która gwiazda każdgo dnia mierzy się z mocną krytyką i... zdaje się tym zupełnie nie przejmować.

m_rozenek/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama