Pomimo iż 2. edycja kontrowersyjnego show „Love Island. Wyspa Miłości” zakończyła się już kilka tygodni temu, emocje związane z programem nadal nie opadły, a sympatycy hitu Polsatu wciąż żyją relacjami, jakie po programie mają ze sobą jego uczestnicy oraz tym, co dzieje się w ich prywatnym życiu. Głośno mówi się o kryzysie w związku zwycięzców show, Julii i Dominika, nowym wyglądzie Natalii, która po raz kolejny powiększyła swoje usta, czy wciąż rozwijającej się zażyłości pomiędzy Oliwią i Mikołajem. Wielkie zaciekawienie budzi również związek Magdy i Igora.

Reklama

Przypominamy, że zanim ciemnowłosa piękność pojawiła się w programie, Igor był zadurzony w pewnej siebie i przebojowej Oliwii. I choć para uznawana była za jeden z najlepiej dopasowanych związków 2. edycji „Love Island”, z czasem w ich relacji pojawił się kryzys, a atrakcyjna 19-latka szybko postanowiła spróbować swoich sił z Mikołajem, flirtując jednocześnie także z Kamilem i nie uwalniając Igora z miłosnego czworokąta. Kiedy do willi weszła Magda Karwacka, Igor postawił postawić wszystko na jedną kartę i skupić się wyłącznie na nowej uczestniczce.

Grająca wcześniej na uczuciach partnera Oliwia, bardzo emocjonalnie podezła do nowego związku Igora w ostrych słowach komentując jego wybór.

Szmatą dziury w sercu nie załatasz – oceniła związek Magdy i Igora rozwścieczona Oliwia.

Następne odcinki pełne były negatywnych emocji i wbijania sobie kolejnych szpilek. Czy po za kończeniu show Igor wybaczył Oliwii jej zachowanie?

Zobacz także: Program „Love Island” był ustawiony? Finalista show, Igor Łubkowski zdradza kulisy nagrywania

Zobacz także

Igor z „Love Island” o relacji z Oliwią

Wbrew przeciwnościom losu, udział w „Love Island” okazał się dla Igora Łubkowskiego wielką wygraną. Co prawda chłopak zajął w programie drugie miejsce i na dobre pożegnał się z imponującą nagrodą pieniężną, za to zyskał dzięki niemu nie tylko sławę i wielu nowych przyjaciół, ale przede wszystkim prawdziwe uczucie. Po zakończeniu nagrań do „Wyspy Miłości”, Magda i Igor przylecieli do Warszawy, gdzie spędzali czas w towarzystwie bliskich modelki. Karwacka obroniła w tym czasie dyplom, a później wraz z ukochanym udała się do Londynu odwiedzić rodziców swojego chłopaka.

Zobacz także: Rodzice Igora z „Love Island” we wzruszający sposób przywitali Magdę Karwacką w Londynie

Od tego czasu para jest nierozłączna i chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim szczęściem.

Wielu fanów zadaje sobie jednak pytanie, czy Igor wybaczył dawnej programowej partnerce zdradę i czy ma zamiar utrzymywać z Oliwią kontakty w realnym życiu.

Reklama

Wszystkiego dowiecie się z wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama
Reklama
Reklama