Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Sonia Szklanowska zdjęcie portretowe
sonia.szklanowska/Instagram
Newsy

"Hotel Paradise" Sonia Szklanowska znów okradziona! Uczestniczkę spotkało to pod samym mieszkaniem!

Sonia Szklanowska znów zapłakana. Ostatnio dzieliła się smutną informacją na temat rozłąki z ukochanym, a teraz została okradziona! Opowiedziała jak to się stało!

Dla Sonii Szklanowskiej z "Hotelu Paradise" ostatnie dni nie są zbyt łaskawe. Dopiero co zapłakana uczestniczka opowiadała swoim obserwatorom o koniecznej rozłące ze swoim ukochanym i jego zawodowym wyjeździe na całe 9 miesięcy, a teraz jeszcze spotkała ją niemała przykrość ze strony sąsiadów, którzy zostawili jej wymowny liścik pod drzwiami. Ukoronowaniem złych przygód była jeszcze kradzież, którą Sonia wyceniła na... kilka tysięcy złotych! Jak doszło do tych sytuacji? Uczestniczka wszystko opowiedziała swoim fanom. 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise" Sonia Szklanowska znów okradziona! Co stało się tym razem?

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" postanowiła opowiedzieć fanom, o przykrej sytuacji, która ją spotkała. Uczestniczka "Hotelu Paradise" niedawno się przeprowadziła. Mieszkanie w starym bloku wymieniła na nowoczesne lokum położone na strzeżonym osiedlu. Jak więc doszło do tego, że została okradziona wprost pod swoimi drzwiami? Ze łzami w oczach i w coraz większych emocjach, Sonia opowiedziała wszystko na swoim Instagramie:

Mam zaprzyjaźnionego kuriera, który przywodzi mi często paczki, jak mnie nie ma w domu. Bo to jest częste, że gdzieś wyjdziemy, na spacer, do sklepu, często jakiś wyjazd nam się zdarza. No i ten kurier jest bardzo spoko, zazwyczaj zostawia nam jakieś paczki pod drzwiami. Z racji tego, że mieszkałam kiedyś, przed mieszkaniem tutaj, w starym bloku i nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, nawet jeśli te paczki dwa dni leżały pod drzwiami, żeby ktokolwiek je ukradł. I mieszkając na strzeżonym osiedlu, nowym osiedlu, gdzie teoretycznie wszędzie są kamery, tylko nie na klatkach, doświadczyłam czegoś takiego, że giną mi paczki spod drzwi - opowiada przejęta Sonia. 

To jednak nie wszystko! Sonia opowiedziała także, że kradzież paczek została poprzedzona przykrym liścikiem od sąsiadów. Uczestniczka przez kilka dni otrzymywała jedzenie od firmy cateringowej, które psuło się i nieładnie pachniało. Wściekli sąsiedzi zostawili dziewczynie liścik, tuż obok toreb pełnych zepsutego jedzenia:

Mało tego, firma cateringowa dostała ode mnie informację, żeby tych paczek z jedzeniem do mnie nie dowozić, jednak wyjazd mi się trochę przedłużył i kilka paczek z jedzeniem stało pod drzwiami. I teraz generalnie sytuacje są w życiu różne, bo na przykład trafiłabym do szpitala, bo różne sytuacje w życiu się dzieją, no nie wiem, autobus by mnie walnął... - rozmyśla Sonia i dodaje:

I co mnie bardzo zirytowało, przyjeżdżam pod mieszkanie, wchodzę, patrzę, jest liścik od moich kochanych sąsiadów plus paczki z jedzeniem. I tak patrzę, nie ma żadnej paczki, którą dowozili mi kurierzy! Jeszcze wczoraj paczki były, bo ja jestem z tym kurierem w kontakcie - tłumaczy wściekła Sonia.

Uczestniczka nie kryła swojej wściekłości. Sonia zapewniła, że gdyby to ją denerwowały śmierdzące paczki z jedzeniem, a zauważyłaby, że sąsiada nie ma w domu, po prostu by je wyrzuciła. Jeszcze bardziej zirytował ją więc fakt, że sąsiedzi zostawili liścik, zwracając uwagę na śmierdzące jedzenie i jednocześnie zabrali pokaźną ilość paczek, która znajdowała się pod drzwiami.  Skąd Sonia wie, że paczki zabrali  właśnie sąsiedzi?

10 paczek zostało skradzionych i nie wierzę, że ktoś obcy mógłby tu wejść. Takich sąsiadów los mi dał, którzy potrafią się przywalić o paczki z jedzeniem i przywłaszczyć sobie czyjąś własność-puentuje uczestniczka. 

Sonia jeszcze długo zastanawiała się, kto mógł być winny tej kradzieży i jest pewna, że musiał być to ktoś z jej osiedla. Przypadkowa osoba, raczej nie wchodzi na piąte piętro w strzeżonym bloku, by ukraść czyjeś paczki. Sonia jest ostatecznie stratna około kilku tysięcy złotych, w paczkach znajdowały się drogie ubrania, kapelusze i biżuteria. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sonia pokazała swojego chłopaka, a teraz opowiedziała o historii ich miłości

Sonia wszczęła śledztwo nawet z ochroniarzem budynku. Uczestniczka jest jednak pewna, że winny kradzieży schował paczki do własnego mieszkania, albo zwiózł je windą do garażu. 

Sonia Szklanowska z hotelu paradise opowiada o tym jak ją okradziono
sonisonia.szklanowska/Instagram

Sonia nie jest jedyną uczestniczką rajskiego hotelu, która została okradziona przed własnym mieszkaniem. Również zwyciężczyni 1. edycji "Hotelu Paradise", Marietta Witkowska, jakiś czas temu podzieliła się w sieci druzgocącą wiadomością. Także spod mieszkania Witkowskiej jeden z sąsiadów pokusił się o przywłaszczenie sobie jej paczek.

Zobacz także: Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" została okradziona: "nie mam co jeść"

To bardzo ciężki czas dla Sonii, ponieważ czeka ją rozłąka z jej ukochanym, Kamilem. Para wróciła do siebie po latach, ale nie zdążyła się nacieszyć miłością. Partner Sonii jest siatkarzem i ma liczne zobowiązania zawodowe poza Warszawą. 

Sonia Szklankowska z Hotelu Paradise z chłopakiem
Instagram

To nie pierwszy raz, gdy Sonia została okradziona. Jeszcze w maju zapłakana dziewczyna ostrzegała fanów, przez pozornie niewinnym SMS-em od firmy kurierskiej. Uczestniczka "Hotelu Paradise" kliknęła link i z jej konta zostało ukradzione 10 tysięcy złotych! 

Sonia z
Instagram @sonia.szklanowska

 

Sonia - Hotel Paradise
Instagram@sonia.szklanowska
Newsy
Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała partnera - to zdjęcie powinno uciąć plotki
Sonia z "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie zdjęcie z chłopakiem. Oboje wymieniają czułe spojrzenia. Ma to być potwierdzenie nowego związku, a tak przynajmniej założyli jej obserwatorzy.

Program "Hotel Paradise" dobiegł już końca, jednak uczestnicy show TVN wciąż rozgrzewają fanów informacjami ze swojego życia po programie. Do takich osób należy Sonia, która niejednokrotnie publikowała materiały, które miały zmylić obserwatorów na Instagramie. Teraz w końce dodała zdjęcie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokazała nowego partnera? Sonia z "Hotelu Paradise" - nowy chłopak Chciałam wam pokazać ten produkt, ale właśnie się okazało, że jak sprzątałam, to chyba go wyrzuciłam przez przypadek i właśnie mój chłopak poszedł szybko do piwnicy, bo już chyba wyniósł rzeczy na śmietnik. Teraz jest akcja szukania - powiedziała Sonia na swoim story, przez przypadek ujawniając fanom informację o nowym związku.  Uczestniczka hitu TVN nie zdradziła jednak kto nim jest. Obserwatorzy zaczęli snuć domysły. W ostatnim czasie Sonia dodała na swój profil zdjęcia, na których czule całuje Artura, zwycięzcę programu "Hotel Paradise". Wcześniej na Instastory Soni pojawiał się Pan Lektor. Teraz pojawił się jednak post, gdzie uczestniczka pokazała nieznajomego mężczyznę z zupełnie innej strony. Zobacz także:  Sonia z „Hotelu Paradise” pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim chłopaku         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝓢𝓸𝓷𝓲𝓪 𝓢𝔃𝓴𝓵𝓪𝓷𝓸𝔀𝓼𝓴𝓪 🦋🦌 (@sonia.szklanowska) Fani w większości pozytywnie zareagowali na zdjęcie Soni Szklanowskiej z nowym...

zaręczyny uczestników programu "Hotel Paradise"
Instagram/hotelparadise.tvn7
Newsy
Sonia Szklanowska i Artur Sargsyan z programu "Hotel Paradise" zaręczyli się!
Zaskakujące zaręczyny uczestników drugiej edycji show TVN7 wzbudziły u fanów programu mieszane uczucia. Czy ten związek ma szansę przetrwać?

Jakiś czas temu okazało się, że Sonia Szklanowska i Artur Sargsyan z "Hoteli Paradise" najprawdopodobniej są parą po zakończeniu programu. Chociaż od finału kontrowersyjnego show TVN7 minęło pół roku, część jego uczestników nadal pozostaje w kontakcie. I ich spotkanie Artur wykorzystał, żeby zadać Soni bardzo ważne pytanie ... Zaręczyny Artura Sargsyana i Soni Szklanowskiej – prawda czy ściema? Artura Sargsyana opublikował na swoim Stories filmiki, na których widać go razem z uczestnikami drugiej edycji programu "Hotel Paradise". Okazja do spotkania była wyjątkowa – Sonia obchodziła tego dnia 21. urodziny . Szklankowska dostała w prezencie naszyjnik i bransoletkę. Ale najważniejszą biżuterię podarował jej Artur.           View this post on Instagram                       A post shared by Artur Sargsyan (@artur.hotelparadise2) on Oct 16, 2020 at 1:11pm PDT W pewnym momencie Sargsyan uklęknął i wręczył zaskoczonej Sonii pierścionek, a ona przyjęła go z okrzykami radości. Pod opublikowanym na Instagramie filmiku pojawiło się sporo komentarzy. I co ciekawe, większość komentujących internutów potraktowała zaręczyny pary z "Hotelu Paradise" jak żart : Toć to specjalnie jest robione. Przecież to zapewne dla jaj. Ludzie są śmieszni. Znowu sobie jaja robią... Wprowadzają w błąd wszystkich. Nie widzicie tego śmiechu? Przecież to dla Beki. Nam też wydaje się, że "zaręczyny" Sargsyana i Szklankowskiej zostały zainscenizowane, żeby rozśmieszyć lub ewentualnie zaintrygować...

Sonia Hotel Paradise
Instagram@sonia.hotelparadise2
Newsy
Sonia z Hotelu Paradise w płaszczu na jesień z Zary - jest idealny na sezon przejściowy
Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała stylizację, w której główną rolę odgrywa długi, brązowy płaszcz na jesień. Klasyczny model kupimy w Zarze. W sieciówce dostępne są jego wszystkie rozmiary.

Sonia jest jedną z bardziej wyrazistych uczestniczek programu "Hotel Paradise". Spośród kobiet biorących udział w show, najczęściej zmieniała partnerów. Nie znalazła dotąd jednak swojej miłości , choć wyraźnie kierowała uczucia w stronę Roberta. W życiu po programie chętnie pokazuje się natomiast w towarzystwie Artura. To właśnie jemu w jednym z ostatnich odcinków skradła soczystego buziaka i to właśnie z nim, jak kilkukrotnie podkreślała, czułaby się w parze najlepiej. Czy tak będzie? Na to pytanie odpowiedź poznamy już wkrótce. Tymczasem  Sonia dzieli się swoim życiem i zdradza jego pikantne szczegóły na Instagramie . Jej profil śledzi prawie 200 tysięcy fanów. Oprócz nowinek z "Hotelu Paradise" uczestniczka show często promuje ubrania i kosmetyki znanych marek. Tym razem podzieliła się jednak z fanami swoją jesienną stylizacją, wśród której znajdziemy produkty z sieciówek.  Sonia z "Hotelu Paradise" w płaszczu z Zary Na swój profil na Instagram Sonia z "Hotelu Paradise" wrzuciła zdjęcie z jesiennego spaceru. Uczestniczka show TVN7 wybrała utrzymany w odcieniach brązu look. Na zdjęciu oznaczyła każdą z marek. Sonia wybrała torebkę Louis Vuitton z klasycznym wzorem, krótką sukienkę w zwierzęcy print , imitujący żyrafią skórę ze sklepu Sheila, długie kozaki na średniej wysokości obcasie od Amelle Collection i płaszcz z Zary . Zobacz także:   Julia Wieniawa w modnym golfie na jesień - podobny model kupimy za 29 zł w Sinsay Płaszcz na jesień, który włożyła Sonia, bardzo dobrze komponuje się z resztą stylizacji pod względem kolorystycznym. Ciepłe brązy, a przede wszystkim karmel i camel, wciąż wpisują się w największe trendy sezonu. Klasyczny fason sprawdzi się natomiast przez...

Hania Hotel Paradise
Instagram@hannabalwierczak
Newsy
Hania z "Hotelu Paradise" zrobiła operację nosa - "powiedz, że to nieprawda" piszą fani
Hanna Balwierczak z programu "Hotel Paradise" dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, które podzieliło użytkowników. Czy naprawdę poddała się operacji nosa?

Hania Balwierczak nie zagościła w programie "Hotel Paradise" na długo, ale była na tyle wyrazistą postacią, że mocno zaznaczyła swoją obecność. Widzowie polubili ją za jej bezpośredniość , pewność siebie i niecodzienny styl. Choć w programie mówiła, że akceptuje siebie w pełni i nie chciałaby niczego w sobie zmieniać , na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie w opatrunku , które sugeruje operację plastyczną nosa. Hania Balwierczak z "Hotelu Paradise" przeszła operację nosa? Hanna Balwierczak dodała na swój profil zdjęcie z opatrunkiem na nosie i zaczerwienioną skórą w okolicach oczu.  Będę piękna? - napisała pod zdjęciem dodając emotkę sugerujące przeistoczenie z poczwarki w motyla. Fani i znajomi fotografki i byłej już uczestniczki drugiej edycji "Hotelu Paradise" byli zszokowani. Większość z nich przyznała, że dotąd też była pięknością.  Zobacz także:  Sonia i Artur z „Hotel Paradise” są parą po programie?! Zdradził ich jeden szczegół Wśród komentujących stworzył się podział na tych, którzy popierali decyzję Hani o zmianie wyglądu i kibicowali jej w szybkiej rekonwalescencji, jak i tych, którzy uważali, że operacja nosa jest jej zupełnie niepotrzebna. Według nich fotografka i influencenka zrobiła błąd. Większość wierzyła jednak, że efekt końcowy będzie jak najbardziej pozytywny i zaskakujący. Zawsze byłaś i będziesz kochana z zrobionym nosem, czy bez trzymaj się obyś szybko doszła do siebie - czytamy pod postem. Mówiłaś, że noska nie zmienisz i będziesz nasza wiedźmą hahahah, ale i tak będzie ładnie napewno - pisali użytkownicy. Jej zmianę skomentowali nawet koleżanki i koledzy z programu. Większość z nich była zszokowana i gratulowała...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!