Właśnie trwa nabór do 5. edycji "Hotelu Paradise". Co trzeba zrobić, aby dostać się na casting? Niektóre pytania mogą was zaskoczyć! Oto jak wygląda formularz zgłoszeniowy do najpopularniejszego programu randkowego w Polsce. Widzisz się na miejscu Marietty i Chrisa, Artura i Aty czy Krystiana i Basi, którzy stanęli na ścieżce lojalności w finale? Zobacz, co musiałbyś zrobić, aby dostać się na przesłuchanie do programu.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Darek tłumaczy się z kpin z Wiktorii: "Nie uważam, że coś złego zrobiłem"

Casting do 5. edycji "Hotelu Paradise". Co trzeba zrobić?

Na początku grudnia odbędzie się finał 4. sezonu "Hotelu Paradise". Właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji randkowego programu pełnego intryg. Z tego co zdążyła już zdradzić produkcja, szykuje się zmiana lokalizacji. Pierwsze dwie edycje "Hotelu Paradise" odbyły się na Bali, natomiast trzecia i czwarta na Zanzibarze.

Uczestnicy wszystkich czterech sezonów "Hotelu Paradise" zdradzili już widzom, nieco tajników nie tylko odnośnie castingów, ale też samego planu zdjęciowego. Marietta opowiedziała o tym, co dzieje się z uczestnikami, kiedy kolejną są eliminowani z programu i co wpływa na to, kto wraca do Polski, a kto nie. Mateusz opowiedział, czy podróż na plan zdjęciowy jest na koszt uczestników, a Basia i Krystian niedługo po finale 2. sezonu opowiedzieli o tym, co musieli zrobić podczas castingów.

Właśnie trwa casting do 5. edycji "Hotelu Paradise". O co pyta produkcja na samym wstępie? Prześledziliśmy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie TVN. Oprócz podstawowych informacji (tj. imię, nazwisko, wiek, zawód, wzrost, numer telefonu, e-mail, link do profilu na Instagramie) są również pytania otwarte. Produkcja "Hotelu Paradise" pyta chętnych do udziału w programie o to, czy mają już doświadczenie w castingach lub udział w innym programie telewizyjnym, reklamie bądź filmie.

Zobacz także
Instagram @klaudia_el_dursi

Zobacz także: "Hotel Paradise": Artur opublikował zaskakujący spojler. Chodzi o losy Wiktorii w programie

Należy opisać siebie, wskazać swoje zalety i to, co wyróżnia cię z tłumu. Nie brakuje również pytań:

- Jakie masz wyjątkowe umiejętności lub talenty?- Za czasów szkolnych do jakiej grupy należałeś?- Byłeś/łaś sportowcem, łobuzem a może pilnym uczniem?- Czego nie dowiemy się o tobie patrząc tylko na wygląd zewnętrzny?
Reklama

Odważni single muszą odpowiedzieć również na pytanie, jak długo są sami oraz jaka była ich najlepsza i najgorsza randka. Wskazują idealne cechy u potencjalnego partnera oraz co ich samych czyni najlepszym "randkowiczem". Jest również pytanie o poświęcenie dla drugiej osoby oraz o chęć rywalizacji. Dodatkowo można dołączyć również film ze swoją prezentacją. Zgłosilibyście się do "Hotelu Paradise"? Niektórzy znaleźli tam prawdziwą miłość, spójrzcie chociażby na Marcina i Karę.

Instagram @marcin_grajoszek
Reklama
Reklama
Reklama