serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Chłopak Oli w Hotel Paradise 3?
Instagram
Newsy

Ola z "Hotelu Paradise 3" czeka, aż w programie pojawi się jej... chłopak?! 

Sensacyjne spekulacje fanów show po tym, jak produkcja opublikowała jej sekretną rozmowę z Luizą!

Czy w "Hotelu Paradise 3" pojawi się ktoś bardzo bliski dla Oli? Fani, po tym jak na stronie programu pojawiła się sekretna rozmowa blondwłosej uczestniczki z Luizą, są tego pewni! Dziewczyna zdradziła przyjaciółce, że czeka, aż do programu wejdzie jej kolega - wiedziała bowiem, że ma kupiony bilet na samolot na rajską wyspę! Poznajcie szczegóły.

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Ola z "Hotelu Paradise" czeka na kolegę lub... chłopaka?!

Niektórzy fani podejrzewali, że to Mariusz jest jej znajomym, a para specjalnie na potrzeby show udaje, że się nie zna. Wszystko zmieniło się po wczorajszym poście, który ukazał się na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie! Producenci wstawili fragment rozmowy Oli i Luizy, gdzie Ola przyznaje się serdecznej koleżance, że na Zanzibarze miał pojawić się jej kolega! 

Luiza: Kiedy twój kolega miał tu przyjść?

Ola: Dwunastego miał bilet. No i gdzie on tutaj jest? 

Luiza: Twój kolega będzie w programie? 

Ola: Nie ma go, a dzisiaj jest dwudziesty, nie wiem o co chodzi 

Luiza: I ty chcesz z nim być? 

Ola: A ja nie wiem gdzie on jest i się martwię. A on jest sto na sto 

Czy to oznacza, że w "Hotelu Paradise 3" naprawdę pojawi się ktoś bardzo bliski Oli? Fani programu są mocno zdenerwowani tym faktem, nie kryją swojego oburzenia. Komentarze na Instagramie są naprawdę ostre:

Bez sensu. Wygląda na to, że na siłę trzymacie te dwie damessy. Patrzeć na nie się nie da. Są w opór puste...

Że ona to w programie powiedziała 

Czy to jest zgodne z regulaminem? Że wejdzie Oli chłopak? Przecież to Hotel dla singli którzy łączą się w pary a nie dla par które razem wchodzą do programu.. nie rozumiem, to moim zdaniem jest sprzeczne z założeniem programu

Jeden z internautek sugeruje nawet, że w show pojawi się jej chłopak o imieniu Michał! Oczywiście to nadal wszystko domysły i nie wiadomo, czy rzeczywiście do "Hotelu Paradise 3" dołączy ktoś, kto znał Olę wcześniej. Trzeba więc poczekać na kolejne odcinki - wiadomo już jednak, że produkcja wie, jak podnieść atmosferę wokół show!

Czekacie?

Zobacz także: Basia Pędlowska z "Hotelu Paradise 3" chciałaby przytyć. Ma jednak spory problem

 

 

 

Luiza "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Luiza z "Hotelu Paradise" krytykuję Olę! Czy po programie się kumplują? Ten wpis rozwiewa wątpliwości!
Ostatno Luiza żaliła się, że Ola miała na nią "zły wpływ", a jak wyglądają ich relacje obecnie? Zaskakujący obrót wydarzeń!

W programie " Hotel Paradise " Ola i Luiza były niemal nierozłączne. Ich wspólne rozmowy szybko przerodziły się w intrygi, których obawiali się uczestnicy programu. Co prawda Luiza mówiła wprost o Oli, że jest jej "bratnią duszą", ale kiedy ta odpadła krytycznie oceniła jej zachowanie i zdecydowanie otworzyła się na grupę, czym zaplusowała u pozostałych uczestników. A jakie relacje łączą Luizę i Olę po programie? Jedna z nich wprost to zdradziła! Luiza z "Hotelu Paradise3" wypiera się znajomości z Olą? Po programie zostały przyjaciółkami? Ola Hałabuda opublikowała na Instagramie wpis, w którym wprost napisała, że każdy w 3. edycji "Hotelu Paradise" jest graczem, ale robi to na swój sposób. Luiza skomentowała post koleżanki z programu i przyznała jej rację: Team konspira żadna spina - napisała Luiza.  Z kolei Ola odpowiedziała i zdradziła tym samym, jaka relacja łączy ich po programie. Teraz już nie ma wątpliwości, że nadal są przyjaciółkami: a jak Moja Siostro - pisze wprost Ola. Zobacz także:  „Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski  Widać, że po programie Luiza i Ola nadal się przyjaźnią. Choć po odejściu Aleksandry z "Hotelu Paradise" "Lui" otworzyła się na grupę i przyznała, że ta relacja nie miała na nią dobrego wpływu, to wygląda na to, że ostatecznie nadal się kumplują: Nie wiem czemu, ale trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ - zaczęła Luiza.  Po programie zmieniła zdanie? A może w "Hotelu Paradise" mówiła jedynie to, co pozostali uczestnicy chcieliby usłyszeć?  

Aleksandra Hałabuda na plaży
mat. prasowe TVN
Newsy
"Hotel Paradise": Kolega Oli dołączył do ekipy! "Olka, co Ty tutaj robisz?! Będą udawać przed uczestnikami? 
To na niego właśnie czekała Ola i dlatego nie dawała szans innym uczestnikom? Czy Luiza zachowa tajemnicę, którą powierzyła jej koleżanka? Poznajcie nowego, o którego tyle hałasu!

Stało się! Po trzecim "rajskim rozdaniu" w " Hotelu Paradise ", w którym odpadały dziewczyny, czas na nowego uczestnika! Jest im Michał Choiński, który... jest znajomym Oli?! To o nim mówiła Luizie, że jest 100/100? Olka, co Ty tutaj robisz? - powiedział gdy zobaczył ją na pierwszej randce.... No właśnie... Czy na pewno na pierwszej? Poznajcie Michała Choińskiego.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają" Michał Choiński w "Hotelu Paradise". To ten słynny już kolega Oli?  Ola podczas ostatniego odcinka wyznała Luizie, że do programu ma dołączyć jej kolega! Uczestniczka początkowo była w szoku, że Ola nie powiedziała jej o tym wcześniej. Ola zaczęła się obawiać, bo  obecność nowego w "Hotelu Paradise" bardzo się opóźnia. Widzowie zaczęli zastanawiać się czy to właśnie dlatego nie chciała stworzyć relacji z żadnym z obecnych w show uczestników.  Po "rajskim rozdaniu", w którym odpadła Sara, czas na nowe emocje. Do ekipy właśnie dołączył Michał Choiński. Zrobił wrażenie na pozostałych uczestnikach. Klaudia nie bez powodu nazwała go "gladiatorem". Jego sylwetka jest znacznie mocniejsza od sylwetek pozostałych uczestników, którzy już od pierwszej chwili wiedzieli, że będzie dla nich mocną konkurencją.  Męska część uczestników zmierzyła się z nowym w konkurencji sportowej, w wyniku której partnerki przegranych udały się na randkę z Michałem. Padło na Bibi i Olę. Jednak jak się okazało, dla Oli to nie było pierwsze spotkanie z Michałem Choińskim!  Olka, co Ty tutaj robisz? - powiedział na jej widok. Jednak czy to ten sam uczestnik, o którym Ola...

Kłótnia Luizy i Krzysztofa w "Hotelu Paradise"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali 
Luiza właśnie "nagrabiła" sobie u Krzyśka? Czy przez swoje zachowanie straci jego poparcie i odpadnie z programu podczas "rajskiego rozdania"?

Choć z początku uczestnicy " Hotelu Paradise 3 " stawiali przede wszystkim na dobrą zabawę, wygląda na to, że ta właśnie dobiegła końca. W ostatnim czasie niemal każdy dzień na słonecznym Zanzibarze przynosił kolejne konflikty, a atmosfera w rajskim hotelu, który coraz bardziej przypominała małe piekiełko i zagęszczała się z godziny na godzinę. Mimo, że największe kontrowersje wzbudzała Ola i jej zażyłości z Michałem , kiedy przyszedł czas na "puszkę Pandory", to nie ona, a Luiza znalazła się pod największym obstrzałem uczestników. Pomiędzy nią a Krzyśkiem nieoczekiwanie narósł prawdziwy konflikt, a bombardowana pytaniami Luiza w końcu nie wytrzymała i wybuchła! Zachowanie pozostałych mówiło samo za siebie. Czyżby jej gra w "Hotelu Paradise 3" zmierzała ku końcowi?  Konflikt Luizy i Krzyśka w "Hotelu Paradise 3" Choć Luiza co chwila odrzuca każdego z chłopaków, jakimś cudem wciąż udaje jej się być w "Hotelu Paradise 3". Do tej pory towarzyszyła jej Ola, jednak kiedy w programie pojawił się Michał, Luiza została sama. Co więcej uczestniczka już nie raz podpadła widzom, którzy mocno komentowali jej zachowanie, a to jak wodzi za nos Krzysztofa, chyba zaczęli zauważać nawet sami uczestnicy. Choć ten miał nadzieje, że jego relacja z Luizą nabierze powagi, nie zdawał sobie sprawy, że dziewczyna tylko czeka, aż w rajskim hotelu pojawi się nowy chłopak. Nieoczekiwanie Krzysztof poznał prawdę podczas "puszki Pandory", a kiedy padło pytanie o to, dlaczego Luiza odrzuca jego zaloty, stwierdziła, że one nie miały miejsca, więc nie ignoruje Krzyśka. Uczestnicy jej tego nie darowali: - To powiedz mi proszę, jak powinny wyglądać zaloty? - zaczął Marcin, którego mina mówiła sama za siebie.  - Rozmowa, dla mnie jest ważna rozmowa....

Sara "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają"
Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po ostatnim odcinku telewizyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Kiedy Sara odpadła z programu, byli wściekli.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nie pozostało obojętne fanom trzeciej edycji " Hotelu Paradise" . Decyzja Bibi i Simona, że to Sara i Krystian nie będą mogli połączyć w parę, miała opłakane skutki, a Krzysztof, który mógł wybrać, czy w programie zostanie Luiza i Sara, ostatecznie postanowił ocalić Luizę, czego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Zdaniem internautów, to Sara była jedną z najfajniejszych dziewczyn, która powinna otrzymać kolejną szansę, a na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" zaroiło się od mocnych komentarzy. Nikt nie chce ich w programie! Fani "Hotelu Paradise 3" wściekli na uczestników Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robi się coraz bardziej gęsta, a widzowie już nawet nie kryją swojej złości. Ola i Luiza, które na początku zaskarbiły sobie sympatię internautów, dziś są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek i wzbudzają w fanach programu zdecydowanie skrajne emocje. Ostatnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w "Hotelu Paradise 3" sprawiły, że najpierw oberwało się Bibi i Simonowi , a następnie swoją złość fani przelali na duet, który zdaniem fanów już dawno powinien spakować swoje walizki i wrócić do Polski. Kiedy Sara odpadła z programu, głos zabrała nawet uczestniczka jego poprzedniej edycji! Szkoda, ktoś inny powinien odpaść. Krzysztof ZŁA DECYZJA - napisała Magda Jankowska.  Co więcej, nie tylko ona była takiego zdania. Sara, która dopiero co zdążyła zadomowić się w "Hotelu Paradise 3" i stworzyła z Krystianem parę opartą na przyjaźni, została "odpulona" i musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Internauci nie kryją swojej złości i uważają, że wszystkiemu są winne Luiza i Ola, i to właśnie one powinny...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner