klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

„Hotel Paradise” - Bibi zdradziła, co zrobiła z sukienką od Simona! Jej słowa was zaskoczą

Bogusia „Bibi” Brzezińska i Simon Prince uznawani są za jedną z najbardziej zgranych par 3. edycji „Hotelu Paradise”. Dziewczyna już w trakcie show otrzymała od telewizyjnego partnera zwiewną kreację. Czy nadal ją ma, a może po ich karczemnej awanturze pozbyła się pamiątki po chłopaku? Sprawdźcie!
Urszula Jagłowska
marzec 05, 2021

Trzecia edycja „Hotelu Paradise” niedawno wystartowała, a już dostarcza widzom ogromnych emocji. W ostatnim czasie mogliśmy być świadkami nie tylko niebezpiecznego wypadku Sebastiana Tokarskiego, który podczas szalonych zabaw wybił sobie bark, ale również głośnej spiny pomiędzy Basią Pędlowską, a Patrycją Kudaj, która podebrała charyzmatycznej blondynce jej wymarzonego partnera. Wśród tych wszystkich zawirowań, tylko jedna para zdaje się nie ulegać wpływom negatywnych emocji i wiernie trwa ze sobą od pierwszego odcinka. Mowa o Simonie Prince i Bogusi Brzezińskiej. Choć atrakcyjna brunetka i partnerujący jej przystojniak prosto z Kalifornii nie mieli jeszcze okazji sam na sam udać się na randkę, Simon postanowił zaskoczyć swoją wybrankę i zorganizować dla niej wyjątkową ucztę. To jeszcze nie wszystko! Romantyczny Simon ofiarował również Bibi śliczną zwiewną sukienkę, którą kupił na Zanzibarze tuż przed rozpoczęciem programu. Czy Bibi nadal ją ma? A może po głośnej kłótni z Simonem, którą mogliśmy podziwiać w ostatnim, czwartkowym odcinku „Hotelu Paradise 3”, dziewczyna na dobre pozbyła się pamiątki po chłopaku? 

Co Bibi z „Hotelu Paradise 3” zrobiła z sukienką od Simona?

W ostatnim, czwartkowym odcinku 3. edycji „Hotelu Paradise”, wyemitowanym na antenie TVN7 4 marca, byliśmy świadkami „całuśnej konkurencji”, w której to panie miały za zadanie obdarowywać panów soczystymi buziakami, podczas gdy przystojniacy musieli zgadywać, która z dziewczyn w danym momencie daje im całusa. Konkurencja wydawała się wyjątkowo prosta, szczególnie dla Bibi i Simona, ponieważ jako jedyni w rajskim hotelu już wcześniej mieli okazję się całować. Niestety, to zadanie okazało się łatwe jedynie w teorii.

Podczas gdy Bogusia sprezentowała Simonowi namiętny pocałunek, chłopak pomylił ją z inną uczestniczką – Patrycją – co w efekcie doprowadziło do karczemnej awantury pomiędzy partnerami. Czy ta sytuacja zaprzepaściła szanse na stworzenie trwałego związku pomiędzy Bibi i Simonem? Czy dziewczyna na zawsze wyrzuciła przystojniaka ze swojego serca, pozbywając się z szafy sukni, jaką obdarował ją telewizyjny partner?

Koniecznie zobaczcie powyższe wideo i sprawdźcie, co Bibi zrobiła z sukienką od Simona. Będziecie zaskoczeni!

Co Bibi z „Hotelu Paradise 3” zrobiła z sukienką od Simona?
mat. prasowe/Instagram @bibi.hotelparadise3

Komentarze