Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
 Łukasz z "Hotelu Paradise" grzmi na internautów po hejcie na Nanę
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 4": Łukasz grzmi na internautów po hejcie na Nanę. Padły naprawdę mocne słowa

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu na Nanę z "Hotelu Paradise" spadła fala hejtu. Jak zareagował na to jej telewizyjny partner Łukasz? Nana wszystko opublikowała!

W "Hotelu Paradise" robi się coraz goręcej a sympatycy show swoje sympatie i animozje chętnie przekładają na soczyste komentarze w sieci. I choć do tej pory największe emocje wzbudzała relacja Wiktorii i Miłosza, a także zmyślna, często uderzająca w innych taktyka Launo, to po eliminacji miłośniczki tatuaży to jej najlepsza przyjaciółka z show - Nana - została okrzyknięta przez widzów rajskiego hotelu najbardziej fałszywą uczestniczką.

I choć Nana do tej pory starała się być fair  w stosunku do pozostałych graczy, to podczas najnowszego Rajskiego Rozdania zdecydowała się zerwać tajny pakt z Michałem na rzecz uczuć do Łukasza, tym samym wysyłając byłego partnera Launo do domu. Na dziewczynę w mgnieniu oka spadła fala krytyki. Jak na całą sytuację zareagował Łukasz? Sprawdźcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo płakała przez Nanę. To koniec ich przyjaźni?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4:" Łukasz szczerze o ostatnim Rajskim Rozdaniu. Co myśli o zachowaniu Nany?

Ostatnie Rajskie Rozdanie po raz kolejny udowodniło zarówno uczestnikom, jak i widzom miłosnego show TVN 7, że "Hotel Paradise" bywa nieprzewidywalny, a jego gracze kierują się nie tylko zimną strategią, ale też gorącymi uczuciami. Dowodem na to może być fakt, że pomimo zawartego paktu z Naną to właśnie Michał pożegnał się z programem.

Przypominamy, że jeszcze przed Rajskim Rozdaniem Michał i Nana postanowili złożyć sobie tajną obietnicę, gwarantującą obu stronom wspólne przejście do kolejnego etapu programu. I choć w tamtej chwili Nanę przepełniała złość na Łukasza, który przy poprzedniej rundzie eliminacyjnej wybrał Vanessę, a nie ją, to w momencie, gdy Łukasz okazał się być zagrożony opuszczeniem programu, ciemnooka piękność postawiła właśnie na niego, tym samym odsyłając Michała do Polski.

- Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - mówiła Nana, kładąc rękę na dłoni Łukasza.

Screen programu "Hotel Paradise"

Warto podkreślić, że tuż przed Rajskim Rozdaniem Nana jasno zaznaczyła, że nie ufa Łukaszowi, a jego słowa i gesty wobec niej są jedynie zwykłą grą, dlatego też nie zamierza kiedykolwiek stworzyć z nim pary.

- Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku - stwierdziła Nana.

To właśnie te słowa oraz późniejsze zagranie dziewczyny sprawiło, że w sieci zawrzało, a na Nanę spadła fala hejtu. 

- Nana zachowała się nie fair... tyle razy przejechała się na Łukaszu...

- Szybko się przestała brzydzić Łukasza, a jeszcze szybciej dała sobie w twarz. Agentka z tej Nany, nie ma co

- Nana przykład najgorszego człowieka … w twarz kłamała a potem przeprasza bez skrupułu 😎 - komentują internauci.

Na reakcję Nany nie trzeba było długo czekać:

- W hotelu wszystko zmienia się z godziny na godzinę. Do ostatniej sekundy nie wiedziałam jaki będzie mój wybór. Musiałam wybrać między układem a uczuciem. Z jednej strony miałam osobę miłą dla mnie, ale jedyne co nas łączyło to układ. A z drugiej, osobę, z którą coś mnie łączyło, ale mnie zraniła… - napisała na Instagramie. - Dziś piję szampana z Łukaszem, mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru❤️🥂.

Również Łukasz postanowił wypowiedzieć się w sprawie. Za pośrednictwem InstaStories chłopak zdecydowanie stanął po stronie Nany. Całość nagrania jego telewizyjna partnerka opublikowała na swoim Instagramie.

- Jest ten wybór na mnie, a argument Mike'a był "ale daliśmy sobie słowo" - mówi Łukasz.  - Z drugiej strony, albo Nana ma się trzymać układu i słowa danego osobie, którą znała dwa dni, albo jak ja - dodaje.

 Łukasz z
Instagram @nanamajos

- Podchodzę do Nany, tak było na początku. Byliśmy razem, potrzebowali może zmian, chcieliśmy zmian, może się chciało odbić piłeczkę, ale jednak coś się działo między nami. Te zbliżenia powoli przychodziły, bo jednak ja się ciężko otwieram, ona też, więc może warto było wrócić do siebie i spróbować jeszcze raz i zobaczyć do czego to może dojść - mówi Łukasz. Podchodzę do Nany i tyle i ona wybrała sercem, bo jak widać, układy w hotelu nie trzymają się się długo. Zwróćmy uwagę choćby na układ, jaki był między Ohą, a Miłoszem. Miłosz tak naprawdę Ohy nie chciał, ale to był układ. Co się stało? Oha odpadła. Janek to samo. Był układ z Ohą, Janek odpadł. Układy nie mogą być. Nana przez parę godzin upewniała Mike'a, że tak, wybierze jego, ale w pewnym momencie  powiedziała, że już nie wie i Mike też już o tym wiedział, że już nie wiem i sam się czuł tym faktem zagrożony. Nana sama powiedziała, że nie wie, kogo wybierze do samego końca  - dodał. 

Łukasz odniósł się również do słów internautów i hejcie, jaki spadł na jego telewizyjną partnerkę tuż po emisji najnowszego Rajskiego Rozdania, w trakcie którego to Michał opuścił program.

- Nieładnie się wyrażacie. Co to jest za klasa? Co wy pokazujecie? To jest takie brzydkie, że szok, ale to tylko pokazuje, na jakim wy poziomie jesteście, no niestety. Szanujmy się troszeczkę. To jest program rozrywkowy i oglądajcie to. Macie rozrywkę, ale szanujmy się - przyznał. - Ciekawe, jak wy byście zrobili. Z jednej strony macie lekki układ po dwudniowej znajomości z osobą po alkoholu, z drugiej strony macie osobę, z którą coś się stworzyło. Są wzloty i upadki, ale jednak chcecie spróbować jeszcze raz. Ja wiem, jak byście zrobili i nie gadajcie mi teraz, że nie - podsumował. 

Myślicie, że relacja Nany i Łukasza naprawdę jest tak silna, że przetrwa również po programie? Co sądzicie o całej sytuacji?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Inga i Artur są parą po programie? Fani mają dowody. Inga odpowiedziała

mat. prasowe

Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity
Instagram @lukaskarpinski
Newsy
Łukasz z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity: „rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”. Co się stało?
Łukasz Karpiński, uczestnik 2. edycji „Hotel Paradise”, padł ofiarą brutalnej napaści. Atak zakończył się dla niego poważnym złamaniem i rozciętą głową. Jak się teraz czuje?

Łukasz Karpiński, choć wcześniej próbował zaistnieć w mediach za sprawą takich produkcji jak „Pamiętniki z wakacji”, „Pierwszy raz za granicą”, czy „Umów się ze mną. Take me out” , to prawdziwą rozpoznawalność przyniósł mu udział w 2. edycji kontrowersyjnego show TVN, „Hotel Paradise”, gdzie zasłynął z niewybrednych komplementów i karczemnych awantur .  Pomimo iż przystojny blondyn nie zagrzał długo miejsca w programie z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych (odpadł z niego już po pierwszym „rajskim rozdaniu”), to dał się poznać widzom jako pewny siebie, bezkompromisowy gracz, który myśli, że może uwieźć każdą kobietę. Niestety nieco narcystyczny sposób przedstawiania się i pozowanie na „bad boya” nie spodobały się nie tylko uczestnikom, ale też widzom rajskiego hotelu, a instagramowe konto Łukasza Karpińskiego zalała fala hejtu . To jeszcze nie wszystko!  Jak wynika z najnowszych InstaStories byłego już uczestnika „Hotelu Paradise”, Łukasz został niedawno brutalnie napadnięty Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity Łukasz Karpiński należy do tych celebrytów, którzy uwielbiają chwalić się swoim życiem. Na śledzonym przez niemal 40 tys. osób instagramowym profilu chłopaka znajdziemy więc nie tylko jego selfie i zapowiedzi kolejnych zawodowych projektów, ale też wspomnienia z egzotycznych wakacji, szalonych imprez, czy sceny z siłowni prezentujące muskulaturę 24-latka.  Tym razem jednak najnowsze InstaStories Łukasza wprawiło internautów w osłupienie. Gwiazdor TVN zrelacjonował brutalne pobicie, którego stał się ofiarą. Rozcięta głowa, złamanie z...

Hotel Paradise 2: Łukasz oświadczył się Soni
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Hotel Paradise: Łukasz Karpiński oświadczył się Soni Szklanowskiej
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Po wielkim powrocie Łukasza Karpińskiego do „Hotelu Paradise” atrakcyjny i budzący wiele kontrowersji blondyn oświadczył się jednej z uczestniczek programu!

Łukasz Karpiński to niezaprzeczalnie jeden z najbarwniejszych bohaterów 2. edycji „Hotelu Paradise”. Atrakcyjny blondyn, który już wcześniej próbował swoich sił w innych randkowych programach , od pierwszego odcinka hitu TVN budził wiele skrajnych emocji. Chłopak nachalnie podrywał mieszkanki rajskiego hotelu i przekraczał ich strefę komfortu, dotykając je i tuląc, gdy nie miały na to ochoty. Zbytnia pewność siebie, jednak okazała się dla przebojowego 24-latka zgubna i to właśnie on opuścił „Hotel Paradise” już na pierwszym „rajskim rozdaniu” . Gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, Karpiński został przywrócony do programu i od razu został związany z Sonią Szklanowską … i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył, wyznając jej jeden z największych swoich sekretów. Karpiński przyznał, że był kiedyś bezdomny. Szczere zwierzenia i rezygnacja z postawy cwaniaka to nie jedyne, co zmieniło się po powrocie Łukasza do „Hotelu Paradise”. Chłopak z odcinka na odcinek wykazywał się coraz...

2. edycja "Hotelu Paradise" - znamy datę premiery
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy
Wybuchy złości, łzy i wyzwiska. Takiej „pandory” w historii „Hotelu Paradise” jeszcze nie było!
Za nami pierwsza „pandora” 2. edycji „Hotelu Paradise”, w której uczestnicy anonimowo zadawali sobie nawet najbardziej intymne pytania. Tak ostrych słów w pierwszym tygodniu show nikt się nie spodziewał.

Druga edycja kontrowersyjnego show „Hotel Paradise” z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych ledwo co wystartowała, a już budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy aż dziewięciu mieszkańców rajskiego hotelu: pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co się działo w pierwszych odcinkach 2. edycji „Hotelu Paradise”? W czasie premierowego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty jednego z uczestników . Mowa o Łukaszu, który z niepohamowaną pewnością siebie starał się obmacywać mieszkanki rajskiego hotelu. Niestety jego nachalne starania szybko zostały odrzucone, a chłopak już w drugim odcinku programu został pierwszym oficjalnym singlem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sie 31, 2020 o 11:48 PDT W pary połączyli się wtedy: Kamil i Dominika, Bartek i Magda, Ivan i Anna oraz Robert i Monika. I choć ostatnie pary miały się ku sobie, te pierwsze nie były...

Półfinał "Hotel Paradise 2"
Instagram @artur.hotelparadise2
Newsy
Półfinał 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami. Uczestnikom puściły nerwy. Z show odpadli ulubieńcy widzów
Takiego półfinału „Hotelu Paradise” nikt się nie spodziewał. Podczas decydującej „Pandory” z udziałem poprzednich uczestników programu, nie zabrakło karczemnych awantur, a nawet wyzwisk. Polały się łzy, a ulubieńcy widzów zostali wyeliminowani z gry. Jakie pary zawalczą ze sobą w wielkim finale?

Za nami emocjonujący półfinał 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise”. Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również i teraz trzy pary zostały poddane wielkiej próbie nie tylko w obecności zjawiskowej prowadzącej show, Klaudii El Dursi, ale również w towarzystwie byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Tym samym Magda i Robert, Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz zmierzyli się z ostateczną „puszką Pandory” podsumowującą ich dotychczasowe zachowanie w kontrowersyjnym hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. By tego było mało, pytania na „Pandorze” zadawane były nie tylko przez samych półfinalistów, ale również byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”, z którymi nie byli w najlepszych stosunkach. Podczas półfinału do show powrócili: były programowy partner Soni Adam Bilewicz, skonfliktowani z Magdą, Ania Matyasek , Ivan Yevtushenko i Kamil Piórkowski , pragnąca odegrać się na niewiernym i niesłownym Łukaszu, Julia Skrodzka , a także była partnerka Artura, Dominika Konował wraz w ukochanym, Bartkiem Graczykiem . Wśród standardowych pytań dotyczących zażyłości pomiędzy parami walczącymi o finał oraz ich planów na przyszłość, nie zabrakło też kontrowersyjnych i uszczypliwych komentarzy, krzyków, a nawet wyzwisk. Kto odpadł z programu, a kto zawalczy o wielki finał? Sprawdźcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!