Menu
Kosmetyki
Recenzje kosmetyków Dodaj kosmetyk Dodaj look Looki Wizażanek Marki Producenci
Klub recenzentki Nasze Akcje Akademia Wizaz.pl
Cantu
Chcę testować
Health Labs
Chcę testować
Kremy Vichy
Chcę testować
Kosmetyki Cetaphil
Wyniki testu
krem Toleriane Dermallergo
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Chcę testować
AA
Laureaci
ziaja
Laureaci
iwostin
Laureaci
Biovax
Laureaci
Nivea Balsam
Laureaci
Ivostin
Laureaci
Kosmetyki NIVEA
Laureaci
Kosmetyki Mixa
Laureaci
Kosmetyki Batiste
Laureaci
Kosmetyki Cetaphil
Laureaci
Kosmetyki CeraVe
Laureaci
Kosmetyki Avene
Laureaci
Produkty Oillan
Laureaci
Laureaci
Hotel Paradise 4 - Wiktoria
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 4": do raju dołącza Wiktoria. Podzieliła się z widzami dramatem sprzed lat

W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. Za nami karczemna awantura i pojawienie się nowej uczestniczki. Wiktoria zawróciła panom w głowach!

Widzowie 4. edycji "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Za nami pierwsze spory, tajny pakt, Rajskie Rozdanie, a nawet karczemna awantura, podczas której padły bardzo mocne słowa.

- Jesteś nikim - wykrzykiwał w stronę Giovanniego wściekły Przemek.

To jeszcze nie wszystko! W luksusowej willi na słonecznym Zanzibarze pojawiła się nowa piękność - Wiktoria, która zwaliła panów z nóg. Jak się jednak okazuje dziewczyna nie zawsze była zadowolona ze swojego wyglądu. W szczerej rozmowie z panami nowa uczestniczka wyznała, że przez lata zmagała się z kompleksami i prawdziwym koszmarem.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Magda zoperowała pośladki! Pokazała pierwsze efekty 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4": pierwsza poważna kłótnia w raju 

W "Hotelu Paradise" przyszedł czas na pierwsze pożegnania. Swoją przygodę w programie zakończył właśnie Giovanni, który po ostrej wymianie słów z Karoliną został przez nią wyeliminowany z dalszej gry. Podczas Rajskiego Rozdania Karola postawiła na Miłosza, tym samym wymeldowując Giovanniego z rajskiego Hotelu.

Giovanni
mat. prasowe

Emocje sięgnęły zenitu, gdy Włoch po raz kolejny opryskliwie potraktował Karolinę i nawet nie chciał się z nią pożegnać, machając na nią ręką, aby sobie sobie poszła. To zachowanie wzburzyło Kubę:

- Ja ciebie szanuję, ale takie zachowanie do kobiety nie przystoi 

- Chyba możecie wybaczyć jeden raz na cały ten czas, który byłem tutaj - odpowiedział Giovanni.

Również Przemek nie wytrzymał i stanął w obronie koleżanki.  

- Nie no stary, nie powinno się tak robić, mnie matka nauczyła szacunku i przeginasz pałę i już mnie zaczynasz wku*wiać. Chciałem być dla ciebie miły - zaczął Przemek. Stary zamknij mordę, bo już mnie irytujesz. Jesteś bardzo niemiły dla wszystkich. Chciałem, abyś był jednym z nas a traktujesz wszystkich z góry. Jesteś nikim, nikim ważnym. Jesteś pionkiem i wypad, Mam nadzieję, że szybko wrócisz do domciu, a ten włoski temperament to sobie wsadź w du*ę, bo się nie umiesz zachować - wykrzyczał.

To jeszcze nie koniec emocji. Do "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. 

Wiktoria Gąsior - nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 4"

Do rajskiego hotelu dołączyła piękna, kochająca sport Wiktoria Gąsior, która przeprowadziła z panami intensywny trening. Okazuje się, że zjawiskowa blondynka jest wicemistrzynią świata i mistrzynią Polski w bikini fitness. 

Moje ciało wśród wielu facetów wzbudza kompleksy. "Wow, ale ty masz kratę na brzuchu" albo "ale ty masz łapę" i tak sobie myślę "Kurde..., facet zachwyca się moim bicepsem"? Dla mnie ciało to nie jest obiekt erotyczny to efekt mojej pracy, a to, że wyglądam jak wyglądam to moje hobby, każdy tak może wyglądać, wystarczy pójść na siłkę - podsumowała. 

Po zakończonym treningu Wiktoria wybrała dwóch przystojniaków i zaprosiła ich na randkę. Szczęśliwi Przemek i Łukasz nie ukrywali swojego zachwytu nad urodą nowej uczestniczki. Jak się jednak okazało, Wiktoria nie zawsze wyglądała tak, jak teraz i przez lata zmagała się z kompleksami. Podczas randki dziewczyna przyznała się do swojego dramatu. 

Wiktoria Gąsior z  "Hotelu Paradise 4" zmagała się z anoreksją

Podczas randki z Łukaszem i Przemkiem, Wiktoria opowiedziała o początkach swojej przygody z bikini fitness. Okazało się, że przez 6 lat dziewczyna mierzyła się z anoreksją:

Jeżeli chodzi o moją przygodę z bikini fitness to zaczęła się ona w sumie od zaburzeń odżywiania, bo chorowałam 6 lat na anoreksję. Wtedy pracowałam na recepcji w klubie fitness i poznałam tam dziewczynę, która właśnie szykowała się do zawodów i jak zobaczyłam jej figurę i popatrzyłam na swoją to stwierdziłam, że ja nie wyglądam dobrze i to jest to, co ja chcę. Jadąc na leczenie ja już wiedziałam, że jak wyjdę stamtąd to chciałabym stanąć na scenie. Ja tym sportem też chcę iść do przodu. Ja się w tym spełniam, jeśli chodzi o moją drogę i karierę ogólnie. (...) To mnie trzyma, tym bardziej, że boję się, że jak nie będę miała tego mojego planu, że może to wrócić, bo jednak takie zaburzenia zostają na zawsze - wyznała Wiktoria.

Panowie bardzo docenili szczerość nowej uczestniczki. Trzeba przyznać, że jej historia jest jest bardzo poruszająca i może stać się inspiracją dla wielu osób

Ivan i Artur - Hotel Paradise
Instagram@ivan_hotelparadise2/artur.hotelparadise2
Newsy
Uczestników Hotelu Paradise poniosły nerwy i emocje  - "jesteś agresywny"
Hotel Paradise, a zwłaszcza druga edycja to huśtawka emocji, uczuć i intryg. Po rozstaniu Dominiki i Artura widać to jak na dłoni. Eks partnerzy nie szczędzili sobie przykrych słów.

Artur i Dominika z "Hotelu Paradise" zakończyli swój związek. Dziewczyna bardzo przeżywa rozstanie, choć od dłuższego czasu przeczuwała, że pomiędzy nią, a jej partnerem nie dzieje się najlepiej. Dominika czuje się oszukana, a podczas "pandory" powiedziała o nim jako o osobie "agresywnej". To wywołało burzę, a Artur mocno się uniósł! Był płacz, zarzuty kłamstwa i żal odnośnie podjętej decyzji i odrzuceniu Bartka. Konflikt między Dominiką i Arturem z "Hotel Paradise 2"  Dominika i Artur nie przeżywają rozstania w ciszy, a informacja o poszukiwaniu nowych partnerów w Hotelu Paradise odbiła się na pozostałych uczestnikach. Niektórzy boją się o swoją pozycję. Soniaboi się, że podczas "rajskiego rozdania" Domi podejdzie do jej partnera Adama, co zagrozi jej obecności w programie. Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać, więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama - powiedziała. Dominika nie jest jednak zainteresowana Adamem i liczy na nową osobę. Jej marzeniem byłby powrót Bartka na Bali. We wcześniejszej edycji uczestnicy wracali do hotelu kilkukrotnie. Porzucona uczestniczka wspominała jego osobę, żaląc się Ani i Soni. To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to ku**a pójdę.  Powiedziała też, że czuła się źle, kiedy Artur kazał jej wybierać pomiędzy Bartkiem a Magdą. Odejście potencjalnego rywala było dla jej partnera wygodne. Dla niej, na przestrzeni trwania programu, Artur bardzo się zmienił. Uważam, że Artur nie jest szczery, nie jest prawdziwy. Ja nie wiem kim on jest. Szokiem jest dla mnie, że wchodzi nowa osoba i on tak w to idzie, bo zapewniał mnie, że on nie będzie tak potrafił. Jest...

Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy
Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

2. edycja "Hotelu Paradise" - znamy datę premiery
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy
Wybuchy złości, łzy i wyzwiska. Takiej „pandory” w historii „Hotelu Paradise” jeszcze nie było!
Za nami pierwsza „pandora” 2. edycji „Hotelu Paradise”, w której uczestnicy anonimowo zadawali sobie nawet najbardziej intymne pytania. Tak ostrych słów w pierwszym tygodniu show nikt się nie spodziewał.

Druga edycja kontrowersyjnego show „Hotel Paradise” z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych ledwo co wystartowała, a już budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy aż dziewięciu mieszkańców rajskiego hotelu: pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co się działo w pierwszych odcinkach 2. edycji „Hotelu Paradise”? W czasie premierowego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty jednego z uczestników . Mowa o Łukaszu, który z niepohamowaną pewnością siebie starał się obmacywać mieszkanki rajskiego hotelu. Niestety jego nachalne starania szybko zostały odrzucone, a chłopak już w drugim odcinku programu został pierwszym oficjalnym singlem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sie 31, 2020 o 11:48 PDT W pary połączyli się wtedy: Kamil i Dominika, Bartek i Magda, Ivan i Anna oraz Robert i Monika. I choć ostatnie pary miały się ku sobie, te pierwsze nie były...

Sonia - Hotel Paradise
Instagram@sonia.szklanowska
Newsy
Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała partnera - to zdjęcie powinno uciąć plotki
Sonia z "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie zdjęcie z chłopakiem. Oboje wymieniają czułe spojrzenia. Ma to być potwierdzenie nowego związku, a tak przynajmniej założyli jej obserwatorzy.

Program "Hotel Paradise" dobiegł już końca, jednak uczestnicy show TVN wciąż rozgrzewają fanów informacjami ze swojego życia po programie. Do takich osób należy Sonia, która niejednokrotnie publikowała materiały, które miały zmylić obserwatorów na Instagramie. Teraz w końce dodała zdjęcie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokazała nowego partnera? Sonia z "Hotelu Paradise" - nowy chłopak Chciałam wam pokazać ten produkt, ale właśnie się okazało, że jak sprzątałam, to chyba go wyrzuciłam przez przypadek i właśnie mój chłopak poszedł szybko do piwnicy, bo już chyba wyniósł rzeczy na śmietnik. Teraz jest akcja szukania - powiedziała Sonia na swoim story, przez przypadek ujawniając fanom informację o nowym związku.  Uczestniczka hitu TVN nie zdradziła jednak kto nim jest. Obserwatorzy zaczęli snuć domysły. W ostatnim czasie Sonia dodała na swój profil zdjęcia, na których czule całuje Artura, zwycięzcę programu "Hotel Paradise". Wcześniej na Instastory Soni pojawiał się Pan Lektor. Teraz pojawił się jednak post, gdzie uczestniczka pokazała nieznajomego mężczyznę z zupełnie innej strony. Zobacz także:  Sonia z „Hotelu Paradise” pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim chłopaku         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝓢𝓸𝓷𝓲𝓪 𝓢𝔃𝓴𝓵𝓪𝓷𝓸𝔀𝓼𝓴𝓪 🦋🦌 (@sonia.szklanowska) Fani w większości pozytywnie zareagowali na zdjęcie Soni Szklanowskiej z nowym...

Nasze akcje
Pielęgnacja skóry wrażliwej
PIELĘGNACJA

Jak rozpoznać skórę wrażliwą?

Test redakcji Premium Cetaphil
PIELĘGNACJA

Test Redakcji Premium: Dermokosmetyki Cetaphil

Gliss
FRYZURY

Jak dbać o włosy w zależności od ich typu i kondycji?

Pielęgnacja skóry jesienią
PIELĘGNACJA

Pielęgnacja skóry twarzy, dłoni i ciała jesienią – porady