klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Nathalia Fok "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

„Hotel Paradise 3”: widzowie atakują Nathalię: „dlaczego dajesz się molestować, całować bez zgody? Czas przestać być myszką”

Fani ostro naskoczyli na Nathalię Fok z „Hotel Paradise 3”. Zarzucili ciemnowłosej piękności, że dała się molestować w programie i odpowiednio nie zareagowała na pocałunek Dawida. Gwiazda TVN odpowiedziała.
Urszula Jagłowska
marzec 23, 2021

Nathalia Fok uznawana jest za jedną z najbardziej barwnych postaci 3. edycji „Hotelu Paradise”. Zjawiskowa brunetka nie tylko zachwyca smukłą figurą, piękną buzią, czy niebotycznie długimi nogami, ale też subtelnością, klasą, a także tanecznymi umiejętnościami, które docenili nawet topowi polscy producenci muzyczni i artyści, którzy zaprosili Nathalię do swoich teledysków. Atrakcyjna aparycja dziewczyny zrobiła również ogromne wrażenie na bohaterach randkowego hitu TVN, w tym na Marcinie Grajoszku oraz Dawidzie Susickim. I choć w przypadku tego pierwszego również Nathalia odwzajemniała zainteresowanie, obdarowując chłopaka wymownymi spojrzeniami, uściskami, czy czułymi pocałunkami, o tyle ten drugi poważnie podpadł widzom rajskiego hotelu po tym, jak zmyślnie pocałował Nathalię bez jej zgody, a następnie zrobił jej karczemną awanturę. I choć Dawid opuścił „Hotel Paradise” podczas ostatniego „rajskiego rozdania” emocje związane z jego konfliktem z Nathalią nadal nie opadły, a sympatycy show  wciąż są oburzeni zachowaniem chłopaka. Niektórzy nawet postanowili zapytać Nathalię, dlaczego dała się molestować w trakcie nagrywania programu. Celebrytka odpowiedziała.

Nathalia Fok z „Hotel Paradise 3” robi karierę w przemyśle muzycznym. Zobacz, w jakich teledyskach wystąpiła

Nathalia z „Hotel Paradise 3” o molestowaniu w trakcie nagrywania show

Nie da się ukryć, że 3. edycja rajskiego hotelu z odcinka na odcinek dostarcza nam coraz więcej emocji. I choć zdjęcia do „Hotel Paradise 3” zakończyły się jakiś czas temu, dopiero teraz możemy być świadkami wydarzeń, jakie miały miejsce na słonecznym Zanzibarze. Widzów TVN szczególnie poruszył jednak konflikt pomiędzy Nathalią a Dawidem. I pomimo ich chłopak odpadł już z programu, fani atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, wciąż nie mogą zrozumieć sytuacji, jaka miała miejsce w „Hotelu Paradise”.

Zobacz także: Luiza i Maurycy z Hotelu Paradise" są parą?! Pokazali zaskakujące zdjęcia! Fani nie mają wątpliwości

Podczas jednego z odcinków, Dawid i Nathalia brali wspólnie udział w jednej z konkurencji dla par. Po morderczym wyścigu, gdy dziewczyna opadała z sił, Dawid podając jej wodę, pocałował Nathalię bez jej zgody. By tego było mało, po tej sytuacji urządził jej karczemną awanturę, w trakcie której padło wiele przekleństw, a także gróźb. Odtrącony chłopak bowiem zagroził Nathalii, że zrobi wszystko, by zniszczyć ją w programie, a także pozbyć się jej z rajskiego hotelu.

Teraz, gdy emocje nieco opadły, jeden z widzów postanowił zapytać Nathalię Fok dlaczego dała na siłę pocałować się Dawidowi. Co więcej, zasugerował, że dziewczyna była molestowana w programie.

Dlaczego dajesz się molestować, całować bez zgody? Czas przestać być myszką – zapytał Nathalię jeden z fanów podczas jej Q&A na InstaStories.

Reakcja dziewczyny była natychmiastowa:

Dlaczego dajesz się molestować? Nikt mnie nie molestował w programie, także nie daję się molestować, ani nie byłam molestowana. A jeśli chodzi o pocałunek Dawida, to chyba sprawa była jasna. Było widać, jaka była moja reakcja i był to przypadek – odpowiedziała Nathalia.

„Hotel Paradise 3”: widzowie atakują Nathalię: „dlaczego dajesz się molestować, całować bez zgody?”.
Instagram @nathalia_fok

Wśród wielu pytań, związanych m.in. z pielęgnacją włosów, wykształceniem Nathalii, czy jej znakiem zodiaku, nie zabrakło również tego, jaki ma obecnie stosunek do Dawida.

- Czy między Tobą a Dawidem sojusz?

- Tak mamy sojusz z Dawidem. Porozmawialiśmy w programie. Po programie wszystko sobie wyjaśniliśmy i już jest ok – przyznała Nathalia. 

Spodziewaliście się, że się pogodzą?

Nathalia, Dawid
mat. prasowe

Komentarze
Sonia z „Hotelu Paradise” pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim chłopaku
Instagram @sonia.szklanowska
Newsy Sonia z „Hotelu Paradise” pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim chłopaku
Sonia Szklanowska już jest zakochana! Finalistka 2. edycji „Hotelu Paradise” zdradziła szczegóły swojej relacji z nowym chłopakiem. Do tej pory nikt tak wiele o nim nie powiedziała!
Urszula Jagłowska
grudzień 22, 2020

Pomimo iż Sonia Sklanowska nie znalazła w „Hotelu Paradise” swojej bratniej duszy, udział w kontrowersyjnym hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, diametralnie zmienił jej życie. Charyzmatyczna, niebieskooka piękność nie tylko stała się jeszcze bardziej pewna siebie, zyskała nowe doświadczenia, ogromną popularność i cudownych przyjaciół, ale też przeprowadziła się do Warszawy, wystartowała z własną marką biżuteryjną - Soul Stone by Sonka – stała się prężnie działającą influencerką, a także wreszcie odnalazła miłość! Choć do tej pory celebrytka unikała tematu swojego nowego związku, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i szczerze opowiedzieć o nowym chłopaku. Widać, że naprawdę zawrócił jej w głowie. Sonia z „Hotelu Paradise” opowiedziała o swoim chłopaku Pomimo iż od zakończenia 2. edycji „Hotelu Paradise” minął już miesiąc, emocje związane z show i jego bohaterami nadal nie opadły. Co ciekawe, ogromnym zainteresowaniem cieszą nie tylko zwycięzcy rajskiego hotelu – Ata Postek oraz Artur  Sargsyan – którzy pozostają w przyjacielskich stosunkach, czy Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko , którzy jako jedyni tworzą związek po programie, ale też reszta mieszkańców luksusowej willi na Bali, w tym jedna z najbardziej barwnych postaci sezonu – Sonia Szklanowska . 21-latka weszła do gry z wielkim  przytupem i już na pierwszej „puszce Pandory” wdała się w karczemną awanturę z Łukaszem Karpińskim. Później dziewczyna zauroczyła się w atrakcyjnym modelu, Robercie Kapicy , który z dnia na dzień wymienił ją na jej najlepszą koleżankę w show – Magdę Jankowską . Od tej pory Sonia dopasowywała się z wieloma telewizyjnymi partnerami i ku zaskoczeniu wszystkich, to...

Przeczytaj
Łukasz Karpiński z 2. edycji  „Hotelu Paradise” był bezdomny
Instagram @lukaskarpinski
Newsy Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” przyznał się, że był bezdomny: „mieszkałem na ulicy”
Łukasz Karpiński z 2. edycji „Hotelu Paradise” początkowo wydawał się być największym cwaniakiem tego sezonu, jak się jednak okazuje los bardzo go doświadczył. Atrakcyjny gwiazdor TVN przez kilka miesięcy zmagał się z bezdomnością. Tak wstrząsającego wyznania i mocnych słów nikt się po nim nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
październik 27, 2020

Łukasz Karpiński już od pierwszego odcinka 2. edycji „Hotelu Paradise” budził w uczestnikach programu i sympatykach hitu TVN wiele skrajnych emocji. Pewny siebie, przebojowy i bezkompromisowy, przystojny blondyn, nie tylko podrywał wszystkie dziewczyny, przekraczając ich strefę komfortu i nachalnie je dotykając, ale też wdał się w karczemną awanturę z Sonią Szklankowską, która w gniewie nazwała go „konfidentem”. W efekcie chłopak odpadł z show już na pierwszym „rajskim rozdaniu”. I gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, charyzmatyczny 24-latek powrócił do rajskiego hotelu i od razu został związany z Sonią, z którą kiedyś był w konflikcie… i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył. Co więcej, chłopak nie tylko przestał zachowywać się jak wyrachowany podrywacz, ale też zdecydował się na wstrząsające wyznanie. Okazuje się, że Łukasz Karpiński zmagał się z bezdomnością. Łukasz Karpiński z 2. edycji  „Hotelu Paradise” był bezdomny Łukasz i Sonia bardzo się do siebie zbliżyli, co też...

Przeczytaj
Ania z „Hotelu Paradise” pokazała pierwsze zdjęcie po operacji nosa
Instagram @ania.adamczyk_
Newsy Ania z „Hotelu Paradise” pokazała pierwsze zdjęcie po operacji nosa. Fani nie mogą wyjść z podziwu: „przepięknie”
Anna Adamczyk jeszcze w „Hotelu Paradise” wielokrotnie zapewniała, że po zakończeniu show zmieni wygląd swojego nosa. Niedawno jej marzenie się spełniło. Celebrytka niespełna miesiąc poddała się operacji korekty nosa. Czy zabieg przeszedł zgodnie z jej oczekiwaniami? Zobaczcie, jak teraz wygląda!
Urszula Jagłowska
grudzień 10, 2020

Pomimo iż od emisji pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise” minęło już niemal pół roku, to emocje związane z dalszymi losami uczestników kontrowersyjnego hitu TVN nadal nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nie tylko zwycięzcy premierowego sezonu – Chris Ducci, który od jakiegoś czasu jest w nowym związku ze zniewalającą modelką, Moniką Czajkowską, czy Marietta Witkowska , która zdaniem internautów związała się z finalistą 2. sezonu rajskiego hotelu, Łukaszem Karpińskim, ale też pozostali gracze. Wiemy już, że Matt Szek tworzy szczęśliwy związek z gwiazdą „Love Island”, Agą Boryń. Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz realizuje się w roli piosenkarza, a Marta Szkobel robi karierę na TikToku. Zobacz także:  Marietta i Łukasz z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich TO zdjęcie Także pozostali bohaterowie hitu TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze wciąż wykorzystują swoje przysłowiowe „pięć minut” i prężnie działają jako influencerzy. Jedną z nich jest zjawiskowa Ania Adamczyk, która w programie tworzyła zgrany duet z Mattem. Choć blond piękność zachwycała swoją aparycją mieszkańców rajskiego hotelu oraz widzów, dziewczyna zmagała się z ogromnym kompleksem związanym z wyglądem jej nosa.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Matt Hotel Paradise 🏝️ (@iammattpalmer) Teraz, gdy od zakończenia emisji programu z udziałem Adamczyk minęło już...

Przeczytaj
Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję: "Fałsz na całej linii"! Czym aż tak ich rozwścieczyła?
Wystarczył jeden post, by na instagramowym koncie Soni Szklanowskiej zawrzało. Co takiego zrobiła gwiazda 2. edycji „Hotelu Paradise”, by fani zarzucali jej hipokryzję i obłudę? Rzeczywiście przesadziła?
Urszula Jagłowska
listopad 18, 2020

Sonia Szklanowska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych bohaterek drugiego sezonu „Hotelu Paradise”. Zjawiskowa 21-latka już od początku pobytu w rajskim hotelu dała się poznać jako pewna siebie, przebojowa dziewczyna, która za wszelką cenę broni swoich racji i przekonań. To właśnie w pierwszych dniach swojego pobytu na Bali, niebieskooka piękność wdała się w karczemną awanturę w Łukaszem Karpińskim , zarzucając mu fałsz i hipokryzję. Później atmosfera w show jeszcze bardziej się zagęszczała. Sonia weszła w konflikt z Kamilem Piórkowskim , stała się wrogiem numer jeden Krystiana Mikołajczyka , a także poważnie podpadła Adamowi, z którym najpierw była w szczęśliwym związku, a później z dnia na dzień porzuciła go dla Roberta. I choć zmyślna gra Szklanowskiej była ostro krytykowana przez sympatyków kontrowersyjnego hitu TVN, większość z nich podziwiało zawziętość dziewczyny, jej charyzmę, otwartość a jednocześnie wrażliwość i empatię.  Sonia nie tylko pomagała innym parom, starała się integrować z grupą i dzielić z nimi swoimi spostrzeżeniami, ale też bez skrępowania mówiła pozostałym uczestnikom, co przeszkadza jej w ich zachowaniu, przez co niejednokrotnie stawała się obiektem plotek. Jak się jednak okazuje to, co irytowało Szklanowską w innych mieszkańcach rajskiego hotelu, teraz stało się jej znakiem rozpoznawczym . Sprawdźcie, czym Szklanowska rozwścieczyła fanów „Hotelu Paradise” i dlaczego w ostrych słowach zarzucają jej hipokryzję. Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję Sonia Szklanowska już na samym początku wydawała się dość skromna, krytykowała innych uczestników za robienie czegoś pod publiczkę. To właśnie mocny makijaż i odważne stylizacje Julii, zachwyt Magdy nad urokami życia influencerki,...

Przeczytaj