klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Nathalia Fok z „Hotel Paradise 3” robi karierę w przemyśle muzycznym. Zobacz, w jakich teledyskach wystąpiła

Nathalia Fok zyskała wielki rozgłos dzięki udziałowi w 3. edycji „Hotel Paradise”, jedna już wcześniej robiła karierę w show-bizie. Okazuje się, że wystąpiła w teledyskach wielu znanych wokalistów!
Urszula Jagłowska
marzec 15, 2021

Nathalia Fok szybko zachwyciła nie tylko uczestników „Hotelu Paradise”, ale sympatyków randkowego formatu TVN. Okazuje się jednak, że występ w grze o miłość i wielkie pieniądze nie jest debiutem dziewczyny przed kamerami. Nathalia to prawdziwa królowa teledysków, która skradła serca wielu polskim artystom.

Nathalia z „Hotel Paradise 3” to któlowa teledysków

Nathalia Fok z wielkim przytupem dołączyła do ekipy „Hotel Paradise 3”. Zjawiskowa brunetka już pierwszego dnia porwała przystojniaków z rajskiego hotelu na niestandardową randkę, podczas której uczyła ich gorącego, latynoamerykańskiego tańca. Z czasem okazało się, że kochająca latynoskie rytmy piękność, nie tylko jest miłośniczką samby czy bachaty, ale też zawodową tancerką. To właśnie częstym treningom dziewczyna zawdzięcza idealnie płaski brzuch, jędrne pośladki, talię osy czy smukłe nogi. Co więcej, Nathalia Fok nie tylko uczy tańca, ale też całkiem nieźle na nim zarabia i jest prawdziwą królową teledysków. Niezwykłą aparycję i talent dziewczyny docenili nie tylko walczący o sławę, miłość i wielkie pieniądze single z „Hotelu Paradise”, ale też topowi muzyczni producenci oraz artyści. Nathalia Fok bowiem wystąpiła w licznych teledyskach. 

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, w jakich klipach pojawiła się Nathalia z „Hotel Paradise 3”.

Nathalia Fok z „Hotel Paradise 3” robi karierę w przemyśle muzycznym. Zobacz, w jakich teledyskach wystąpiła
mat. prasowe

 

Komentarze