serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Klaudia El Dursi
Instagram@klaudia_el_durs
Newsy

„Hotel Paradise 3”: takiego „rajskiego rozdania” jeszcze nie było! Do programu powróciła dawna uczestniczka

Widzowie „Hotelu Paradise” nie mogą narzekać na nudę i nieoczekiwane zwroty akcji. Podczas najnowszego „rajskiego rozdania” stało się coś, co przeszło najśmielsze oczekiwania uczestników. Z programu odpadły dwie dziewczyny, a do show wróciła dawna hotelowa piękność. Co za emocje!

Odkąd do programu dołączyła Kara, w „Hotelu Paradise” zawrzało. Pomimo deklaracji głębokich uczuć, tajnych paktów i nowo zawiązanych sojuszy, żadna z mieszkanek rajskiego hotelu już nie mogła czuć się pewna swojej pozycji. Co więcej, ostatnia „puszka pandory” poważnie namieszała w głowach atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze. Gdy ciemnowłosa białoruska piękność wyznała, że zamierza grać, by dotrzeć aż do finału, każdy zadawał sobie pytanie, który z panów skusi się zerwać z obecną partnerką i stworzyć coś z więcej z przebojową 20-latką. „Rajska wyrocznia” zdecydowanie ułatwiła tę decyzję, jednak takiego obrotu spraw na „rajskim rozdaniu” nikt się nie spodziewał!

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

„Hotel Paradise 3” – nieoczekiwana zamiana miejsc. Do show wróciła dawna uczestniczka

Podczas najnowszego „rajskiego rozdania” to panie rozdają karty. Ku zaskoczeniu wszystkich, to wycofana Ewa i nowa uczestniczka – Kara – tym razem miały największą przewagę. Dziewczyny nie tylko nie są blisko związane z żadnym z uczestników, ale dzięki szansie, jaką otrzymały od Klaudii El Dursi, tuż przed parowaniem mogły zaprosić na krótsze i dłuższe randki wybranych uczestników. 

Kara za namową pozostałych mieszkańców, postanowiła zrezygnować z Simona i Marcina, a na randkę zaprosiła Krystiana. Z kolei Ewa, zdecydowała się poszukać bratniej duszy w Kubie. I choć aż do samej „rajskiej wyroczni” Krystian nie zamierzał rezygnować z Ewy, to po tym, jak dowiedział się, że atrakcyjna blondynka planuje zerwać ich pakt, podejście chłopaka zmieniło się do niej o sto osiemdziesiąt stopni, doprowadzając Ewę do łez. 

To jeszcze nie koniec nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas „rajskiego rozdania” do Krystiana podeszły aż dwie uczestniczki - Kara i Ewa. I gdy wydawać by się mogło, że obrażona męska duma Krystiana postawi na nową mieszkankę hotelu, ten zdecydował się być lojalny wobec Ewy i to właśnie ją wybrał na swoją partnerkę. 

Wybieram Ewę, ponieważ od początku mówiłem, że ja tu żadnej relacji po odejściu Basi nie stworzę. Zależy mi, żeby utrzymać się jak najdłużej i wolę nie ryzykować - przyznał Krystian.

Gdy po tych słowach Kara opuściła grupę, by wymeldować się z hotelu, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Uczestników czekało jeszcze jedno "rajskie rozdanie". Dziewczyny po raz kolejny musiały dokonać wyboru partnera, jednak nie mogły już podejść do tego samego przystojniaka. I by tego było mało, okazało się, że do show powróciła dawna mieszkanka rajskiego hotelu - Basia!

Basia tradycyjnie stanęła za Krystianem. Bibi wybrała Marcina, Luiza Krzysztofa, Ewa Kubę, Natalia wybrała Simona, a Kornelia Kubę. Teraz to on miał zdecydować, która z dziewczyn pożegna się z programem. Ciemnowłosy przystojniak postanowił wyeliminować Ewę.

Cieszę się, że odpadłam nie przez żadną konspirę czy nieporozumienie, ale prawdziwą miłość - podsumowała Ewa.

Zobacz także: Kara i Marcin z "Hotel Paradise" są parą?! Wydała ich... Sonia z drugiej edycji?!  Widzowie są wściekli!

Z programu odpadła nie jedna, ale aż dwie uczestniczki - Kara i Ewa. 

Kara, Ewa
mat. prasowe

Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
mat. prasowe
Newsy
Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą słonecznego Zanzibaru czy aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze poważne konflikty w rajskim hotelu!

Poprzedni odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise 3” do końca trzymał nas w ogromnym napięciu, to właśnie wtedy Krystian Feretti miał w swoich rękach losy nie tylko Kornelii Głaszcz , ale też nowych uczestników show – Krzysztofa „Szafrana” Szafrańskiego i Sebastiana Tokarskiego . To właśnie przystojny Włoch miał zdecydować, kto będzie w parze z odrzuconą przez niego dziewczyną. Okazuje się jednak, że nie tylko jego decyzja, ale też „Puszka Pandory” sprawiły, że uczestnicy czują na sobie oddech nadchodzącego, pierwszego „Rajskiego rozdania”. Co więcej, teraz nikt już nie jest pewny swojego partnera, a w rajskim hotelu zawiązały się pierwsze sojusze. Co więcej, doszło nawet to poważnych spięć. Niektórzy gracze już teraz wiedzą, kogo z pewnością chcieliby się pozbyć z programu. Pierwsze konflikty w „Hotel Paradise 3” „Puszka Pandory”  sprawiła, że niektórzy z uczestników poczuli się bardzo dotknięci zarówno intymnymi pytaniami, jak nieoczywistymi odpowiedziami pozostałych mieszkańców hotelu. I choć wydawać by się mogło, że rozgrywka zakończyła się dla Kornelii sukcesem, ponieważ Krystian sparował ją z Krzyśkiem, który bardzo jej się spodobał, ta zabawa poważnie pokrzyżowała szyki innym uczestnikom. Szczera odpowiedź Marcina na  pytanie zadane podczas „Puszki Pandory” poważnie uraziła jego partnerkę. Chłopak wyznał, że poza Luizą chętnie zaprosiłby na randkę Basię, przez co wściekła ciemnowłosa piękność postanowiła przenieść się na noc do sypialni Oli i Krystiana. Następnego dnia para unikała się jak ogień wody, a Luiza stwierdziła, że Marcin na dobre stracił w jej oczach. Co więcej, pomimo namowom pozostałych uczestników, by Marcin porozmawiał ze swoją partnerką, okazało się, że oko...

Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy
Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
Ewa Foryszewska weszła do „Hotelu Paradise” z wielkim przytupem i już stała się gwiazdą sieci. Niestety, według koleżanek z show uznawana jest nie tylko za wyalienowaną, ale też najbrzydszą uczestniczkę programu. Dziewczyna zamierza coś zmienić w swoim wyglądzie? Opowiedziała o planach operacji plastycznych.

Ewa Foryszewska niedawno dołączyła do ekipy 3. edycji „ Hotelu Paradise ” i już zdążyła namieszać w rajskim hotelu. Pewna siebie i nastawiona na zrobienie kariery w mediach blondynka, już pierwszego dnia poważnie podpadła pozostałym uczestniczkom randkowego hitu TVN. Najpierw dziewczyna wzięła udział w randce z Krystianem, Krzyśkiem i Mariuszem, którą obserwowały Sara, Luiza i Ola, a następnie weszła do programu za rękę z Krzysztofem, kokietując pozostałych panów. To właśnie to zachowanie niezwykle nie spodobało się Oli i Luizie, które nie tylko postanowiły otwarcie komentować jej postępowania, ale przede wszystkim aparycję. - Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza. - No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - dodała Ola. Kąśliwe uwagi koleżanek z show i docinki ze strony internautów odbiły się na Ewie? Dziewczyna wreszcie postanowiła odpowiedzieć na to pytanie i zdradzić, czy planuje operację plastyczną. Co chciałaby sobie poprawić? Ewa z „Hotelu Paradise” już planuje operację plastyczną? „Hotel Paradise” słynie nie tylko z intryg, tajnych paktów i nawiązywania bliższych relacji z innymi singlami mającymi chrapkę na sławę, miłość i wielkie pieniądze, ale też z pięknych destynacji, umięśnionych przystojniaków czy piękności, które nie kryją zamiłowania do medycyny estetycznej. Niemal każda bohaterka rajskiego hotelu ma za sobą przedłużanie włosów, rzęs, powiększanie ust, czy inne korekty swojego wyglądu. Czy także Ewa Foryszewska dołączy do tego grona? Najnowsza uczestniczka „Hotelu Paradise 3” postanowiła odpowiedzieć na nurtujące pytania swoich fanów i zdradziła, czy zamierza coś poprawić w swojej aparycji.  Nie myślałaś o...

Dlaczego w Hotelu Paradise nie pokazują seksu? 
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy
Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”. Kogo pozbyli się uczestnicy?
W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie tej edycji. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Poprzednie odcinki 3. edycji „Hotelu Paradise” nie tylko przybliżyły nam postaci pierwszych uczestników randkowego hitu TVN, ale też sprawiły, że byliśmy świadkami nie tylko zawiązywania się pierwszych przyjaźni, ale również sojuszy i tajnych paktów mających na celu usunięcie niektórych graczy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Dawid i Krystian wezmą na tapetę Olę i to właśnie jej będą chcieli się pozbyć z rajskiego hotelu. Jednak w tym tygodniu, to panie rozdają karty i z show będzie musiał pożegnać się jeden z przystojniaków. Co więcej, dzięki wprowadzeniu do programu nowego elementu gry, zwanego „Rajską Wyrocznią” bohaterowie nie tylko mogli się dowiedzieć, który z uczestników im sprzyja, ale też który życzy im źle. To właśnie dzięki temu, premierowe Rajskie Rozdanie przybrało nieoczekiwaną formę, która zaskoczyła nie tylko widzów, ale też samych singli. Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3” Do tej pory w rajskim hotelu pary tworzyli: Luiza i Marcin, Basia i Dawid, Ola i Krystian, Bogusia i Simon oraz Kornelia i Krzysiek. Jedynym singlem był Sebastian. Jak się jednak okazało,  „Rajska Wyrocznia” i zadane podczas niej pytania, miały ogromny wpływ na decyzje zarówno pań, jak i panów podczas trudnych wyborów w trakcie pierwszego Rajskiego Rozdania. Basia chciała wiedzieć czy Dawid żalił się komuś a propos jej decyzji. Odpowiedź brzmiała: nie.  Dawid pytał czy któryś z uczestników mówił na jego temat coś negatywnego. Również i tym razem odpowiedź była negatywna. Marcin zastanawiał się, czy Luiza rozmawiała z kimś, że chce zmienić partnera.  Niestety spotkał się z twierdzącą odpowiedzią. Ola chciała wiedzieć, czy Dawid mówi o...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner