serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Simon i Bibi "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3" Simon i Bibi podjęli decyzję. Kto odpadł z programu? Ta para miała być nie do ruszenia!

Przywilej, jaki otrzymali Simon i Bibi po wygraniu zadania w poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" okazał się bardzo trudną decyzją. Którą z par postanowili rozbić? Takiego zagrania nikt się nie spodziewał.

Fani trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak emocji. Kiedy tylko któraś z par poczuje się zbyt pewnie, do akcji wkracza Klaudia El Dursi z nowym uczestnikiem lub kopertą o szokującej zawartości. Kiedy w programie zdążyły zawiązać się pierwsze sojusze, a pomiędzy niektórymi pojawiły się pierwsze zalążki uczuć, okazało się, że Bibi i Simon mają zadecydować, która z par nie będzie mogła połączyć się podczas Rajskiego Rozdania. To, co dziś wydarzyło się w kontrowersyjnym show, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. 

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

"Hotel Paradise 3": Bibi i Simon rozbili parę

Ten dzień w "Hotelu Paradise" nie należał do najłatwiejszych. Bibi i Simon od jego samego początku zastanawiali się, którą z par powinni wytypować. Niestety uczestnicy wcale nie ułatwili im zadania, a wręcz przeciwnie. Podczas rozmów w cztery oczy zwycięscy poprzedniego odcinka dowiedzieli się rzeczy, o których wcześniej nie mieli pojęcia, a to wzbudziło w nich jeszcze większe wątpliwości. 

- Dobrze się czujemy, chcemy ze sobą zostać w parze - wyznała w rozmowie z Simonem i Bibi Ola. - Będziemy robić wszystko, żeby zaufać sobie nawzajem - dodał Mariusz. 

- Wiecie o tym, że on nie szuka po pierwsze normalnej relacji. To jest tak jakby ci Simon powiedział "słuchaj mała, bawimy się tutaj w programie, ale ja nie szukam niczego na dłużej" - tłumaczyła swoje zachowanie wobec Mariusza  Sara. 

Kiedy przyszła pora na starcie z Ewą i Krzyśkiem, wszystko skomplikowało się jeszcze bardziej. Nowa uczestniczka przyznała, że chciałaby dalej być z nim w parze, jednak widzi, że ciągnie go do Luizy. Zapatrzony i onieśmielony Krzysiek jednak nie zdaje sobie sprawy, że ta wcale nie ma wobec niego poważnych planów i traktuje go raczej jako bezpieczną przystań, którą opuści kiedy tylko do gry wejdzie nowy uczestnik. Tu jednak może się zdziwić, bo Ola wyznała jej, że bilet do "Hotelu Paradise" dostał jej kolega, który ma doprowadzić ją do finału! Luiza znowu poczuła się zagrożona, a kiedy Simon i Bibi postanowili zapytać się o jej zdanie, ta próbowała ich zmanipulować i ziścić swój plan. 

Luiza otwarcie przyznała, że decyzja, którą muszą podjąć Bibi i Simon wcale nie jest taka trudna, a ona rozdzieliłaby Sarę i Krystiana. Nikogo nie powinno to dziwić, zwłaszcza, że już pozbyła się Basi, a w rozmowie z Olą przyznała, że jej kolejnym celem jest właśnie Sara, a kiedy już wykluczy ją z gry o złotą kulę, rozliczy się z Krystianem. Ku jej zdziwieniu sprawy przybrały bardzo niespodziewany obrót, a na szczerą rozmowę Bibi i Simon zawołali Nathalię i Marcina. 

Jesteście najsilniejszą parą i sorry, ze tak musimy powiedzieć, ale chyba was - wyznał Simon.

Jedna z najmocniejszych par, która ani myśli rezygnować z walki o finał, natychmiast zaczęła obmyślać plan B. Nathalia stwierdziła, że zacznie "bajerować" Krzysia i uznała, że Marcin dzięki swojej postawie wobec innych dziewczyn również może czuć się bezpieczny. Do końca nie wiadomo jednak było, jaką decyzję podejmie Simon i Bibi, a Rajska Wyrocznia jeszcze bardziej namąciła im w głowie. Kiedy dziewczyna usłyszała twierdzącą odpowiedź na pytanie, czy Sara mówi źle o innych uczestniczkach, jej wzrok wyrażał więcej niż tysiąc słów, jednak jak się okazuje, w ostatecznej decyzji, postanowiła zaufać Simonowi, a ten tuż przed Rajskim Rozdaniem ponownie wspomniał coś o Nathalii! 

Kiedy doszło do decydującego, najbardziej oczekiwanego momentu odcinka, żaden z uczestników nie mógł czuć się pewnie. Simon i Bibi oznajmili, że ich decyzją to Krystian i Sara nie mogą być razem w parze, co przyniosło zaskakujące konsekwencje. 

Sara z uwagi na to, że nie mogła podejść do Krystiana, zdecydowała się stanąć za Krzysztofem, za którym była już... Luiza. Chłopak musiał dokonać wyboru i zdecydował, że będzie budował dalszą relację z Luizą. Tym samym to Sara musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise".

Zobacz także: Klaudia El Dursi upomniała uczestników "Hotelu Paradise 3" za ich zachowanie! 

Bibi i Simon mieli do podjęcia trudną decyzję. Ostatecznie postanowili, że podczas Rajskiego Rozdania to Krystian i Sara nie będą mogli się sparować.

Simon i Bibi
mat. prasowe

Ich decyzja przyczyniła się do tego, że to właśnie Sara pożegnała się z programem. 

Sara
mat. prasowe

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?! To ostatnie Rajskie Rozdanie w programie! Widzowie w szoku
Finał "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami. Kto z uczestników musiał pożegnać się z programem, a kto będzie miał szansę zawalczyć o złotą kulę? Jeden z par widzowie nie dawali żadnych szans!

W " Hotelu Paradise 3 " pozostało jedenastu uczestników, jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Już dziś miało miejsce jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w programie, na które widzowie bardzo długo czekali - ostatnie Rajskie Rozdanie. Zanim jednak do niego doszło, okazało się, że jedna z par - i to ta, w którą fani najbardziej wątpili - może czuć się bezpieczna. Choć w ostatnim czasie akcja w kontrowersyjnym show TVN7 była bardzo wartka, takich emocji jak dziś jeszcze nie było!  Krzysiek i Kornelia w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise 3" Krzysiek i Kornelia byli jedną z tych par, której widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie wróżyli zbyt dobrze. Uczestnicy zawarli z sobą pakt i umówili się, że dotrą razem do samego końca, mimo, że nie łączy ich żadne głębsze uczucie. Co więcej pomiędzy tą dwójką ostatnio doszło do sporej awantury , jednak jak widać dane słowo znaczyło o wiele więcej, a Krzysiek i Kornelia postanowili stać za sobą murem. Jak jednak udało im się dojść tak daleko? Otóż Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników specjalną konkurencję z naprawdę wartościową nagrodą - pan, który ją wygrał, zapewniał bezpieczeństwo swojej parze. Ostatecznie w starciu Krzysiek okazał się bezkonkurencyjny, a on i Kornelia jako pierwsza para dostali się do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3".  Immunitet wywalczyła również Bibi. Kiedy ona, Ola, Kara i Kornelia toczyły bój na plaży, partnerka Simona pokonała swoje rywalki i najszybciej przeciągnęła ciężki worek kokosów na linię mety. Wielu mogłoby pomyśleć, że skoro Bibi jest bezpieczna, Simon również nie musi się o nic martwić. Cóż, okazało się, że jest zupełnie inaczej. Uczestnik sam przyznał, że nigdy nie...

Krystian "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Krystian wściekły na Kamila: "Co za fałszywa ****!"
Ostatni odcinek "Hotelu Paradise 3" dostarczył emocji, jakich nikt nie mógł się spodziewać.

Wygląda na to, że w " Hotelu Paradise " rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Ostrą grę jako pierwsza rozpoczęła Luiza, która swoją jedną decyzją wyrzuciła z programu Basię, a tym samym rozbiła jedną z najmocniejszych par! Krystian obiecał dokonać zemsty i choć był pewien, że stanie się to już podczas najbliższego rajskiego rozdania, wygląda na to, że na dokonanie swojego planu będzie musiał jeszcze poczekać. To wszystko sprawiło, że nie mógł już dłużej trzymać w sobie emocji. Z jego ust padły bardzo mocne słowa, a konflikt pomiędzy nim a Kamilem zdecydowanie narasta.  "Hotel Paradise 3". Krystian mocno o ...  Choć niemal wszyscy, wraz z samą Olą, po deklaracji Kamila byli pewni, że to właśnie ona tym razem usłyszy "Masz 15 minut by opuścić Hotel Paradise", ku zaskoczeniu wszystkich, kiedy do Kamila podeszła Karolina i Ola, ten postanowił wyeliminować z programu Karolinę! Ola i Luiza nie kryły zadowolenia, że dalej mogą być razem w programie. Obie dziewczyny przez pół dnia wypłakiwały się w swoje ramiona, nie mogąc pogodzić się z tym, że Ola najprawdopodniej odpadnie, a Luiza nawet obiecała jej, że odegra się na Kamilu. Kiedy jednak wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, a dziewczyny, które w ostatnim czasie mierzyły się z ostrymi komentarzami ze strony widzów i uczestników, mogły w końcu odetchnąć z ulgą, czara goryczy przelała się u Krystiana.  Krystian był wściekły na Kamila za to, że wybrał Olę. Po Rajskim Rozdaniu uczestnik "Hotelu Paradise" nie przebierał w słowach, Co za fałszywa k***a. Nie wierzę w to - powiedział Krystian wracając do hotelu z Sarą. Co sądzicie o decyzji Kamila?  Zobacz także:   Jak wygląda Pan Lektor z "Hotelu Paradise"? Zobaczcie jego zdjęcia Choć Karolina...

Luiza "Hotel Paradise"
mat. prasowe
Newsy
Szok w "Hotelu Paradise 3". Decyzja Luizy doprowadziła wszystkich do łez 
Luiza nieźle namieszała, i choć już od dłuższego czasu zapowiadała, że pora, by w "Hotelu Paradise 3" zaszły znaczące zmiany, nikt nie spodziewał się, że kiedy tylko będzie miała okazuję, posunie się aż tak daleko. Uczestnicy przeżyli prawdziwy szok, bo ta właśnie rozbiła najmocniejszą parę w programie.

Dziś w "Hotelu Paradise 3" to Luiza rozdawała karty. Kiedy odchodząc z programu, Maurycy postanowił wręczyć immunitet właśnie jej i tym samym zapewniając nietykalność, nikt z uczestników nie mógł czuć się bezpieczny. Niezależnie od tego, za kim nie stanęłaby Luiza podczas Rajskiego Rozdania, żadna z dziewczyn nie mogła dokonać tego samego wyboru, nikt jednak nie spodziewał się, że nastąpi aż taki zwrot akcji. Luiza okazała się bezwględna i zdecydowanie zaprowadziła nowe porządki.  "Hotel Paradise 3": Luiza rozbiła najsilniejszą parę Wygląda na to, że w "Hotelu Paradise 3" przyszedł czas na ostrą grę. Luiza, która do tej pory wciąż nie była w stanie odnaleźć w programie swojej drugiej połówki, która mogłaby zapewnić jej bezpieczną drogę do finału, nie raz przyprawiła widzów o wypieki złości. Fani programu uznali, że ona i Ola zajmują się jedynie knuciem i nie szczędzili im mocnych komentarzy . Cóż, Luiza postanowiła udowodnić im, że wcale się nie mylili.  Atmosfera w "Hotelu Paradise" stawała się coraz gęstsza i nawet pomiędzy najmocniejszymi parami coraz częściej dochodziło do konfliktów. Największe emocje zdecydowanie wywoływali Basia i Krystian - pozostali uczestnicy nie ukrywali, że chłopak zdecydowanie nie stoi za swoją partnerką, a to Basia jest w niego ślepo zapatrzona. Pomiędzy tą dwójką doszło do kolejnej kłótni, a Luiza, która tym razem miała prawo głosy, postanowiła nieco rozeznać się w sytuacji. Co więcej Basia swoim zachowaniem już wcześniej podpadła pozostałym mieszkankom rajskiego hotelu, które zaczęły knuć przeciwko niej. Choć ta sądziła, że wśród uczestników nie ma wrogów, to, co usłyszała podczas Rajskiej Wyroczni, zdecydowanie dało jej do myślenia. Odpowiedź Klaudii...

Luiza wyeliminuje Bibi z "Hotelu Paradise"?
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Simon zamieni Bibi na Luizę?! "Ona to dobra opcja a ja jestem, bo jestem"
Zachowanie Simona coraz bardziej niepokoi Bibi. Zaczyna mu nazbyt zależeć na Luizie? Czy obawy Bibi są podstawne?

Ostatnie "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise " zszokowało wszystkich! Luiza zdecydowała się na mocny krok i rozbiła parę, która czuła się najbezpieczniej. Za Basią płakali nie tylko uczestnicy ale nawet... obsługa hotelowa! Jednak wygląda na to, że to nie koniec rewolucji na Zanzibarze! Przez Luizę zagrożona czuje się kolejna uczestniczka... Bibi jest zszokowana zachowaniem Simona, któremu zaczyna zależeć na tym, aby Luiza pozostała w programie jak najdłużej! Uda jej się rozbić kolejną mocną parę w programie?!  "Hotel Paradise 3": Luiza wmiesza się pomiędzy Bibi a Simona?  Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w "Hotelu Paradise" nieźle namieszały w głowach uczestnikom. Po niespodziewanej zamianie par, podczas których dołączyła nowa uczestniczka Karolina, mieli kolejną szansę, aby zawalczyć o powrót do "starych duetów". W wyniku zamian Simon, nie mogąc pozostać w parze z Bibi, wybrał Luizę. Do tej pory wydawać by się mogło, że Simon i Bibi są nierozłączni i chwilowa zmiana przed kolejnym "rajskim rozdaniem" nie jest w stanie zachwiać ich lojalności wobec siebie. Jednak ostatnie zachowanie Simona mocno zmartwiło Bibi. Uczestniczka czuje się zagrożona przez Luizę, która dopiero co wyeliminowała z programu Basię . W dodatku Simon przyznał, że zrobi wszystko, aby Luiza pozostała w programie bezpieczna. On mówi ciągle o tobie! - wyznała w rozmowie z Luizą. Czy Bibi zaczyna powoli tracić zaufanie do Simona?  Mówisz o Lui jakby to była dobra opcja dla Ciebie, a ja jestem, bo jestem. Nie chcesz siadać obok mnie. Tak to odebrałam - stwierdziła z wyrzutem. Simon uważa, że Bibi zbyt mocno doszukuje się problemu, ponieważ Luiza jest tylko jego koleżanką, z która niemal od początku złapał dobry...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner