serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
„Hotel Paradise 3”: Sebastian w ogniu krytyki za zdjęcie z imprezy! Internauci nawiązują do zbiórki i zarzucają mu kłamstwo. Odpowiedział
mat. prasowe
Newsy

„Hotel Paradise 3”: Sebastian w ogniu krytyki za zdjęcie z imprezy! Internauci nawiązują do zbiórki i zarzucają mu kłamstwo. Odpowiedział

Najnowszy instagramowy post Sebastiana Tokarskiego z „Hotel Paradise 3” wywołał burzę na Instagramie. Zdjęcie z imprezy byłego uczestnika show TVN poważnie rozwścieczyło internautów, którzy zarzucili celebrycie kłamstwo i wyłudzenie pieniędzy od nieświadomych fanów. Sebastian odpowiedział.

Choć udział w „Hotelu Paradise” dla większości uczestników jest wielką przygodą, mającą nie tylko zapewnić im sławę, możliwość wygrania 100 tys. złotych, ale też znalezienia bratniej duszy, to dla Sebastiana Tokarskiego rajski hotel okazał się być prawdziwym piekłem. Podczas wygłupów z Dawidem, chłopak wybił sobie bark doznał poważnej kontuzji barku i został zmuszony do rezygnacji z show. Z pomocą uczestnikowi przyszła Basia Pędlowska  i zorganizowała zbiórkę w sieci, aby jej przyjaciel z programu mógł jak najszybciej wrócić do zdrowia i zawodu, którym są sztuki walki. Charytatywna akcja od samego początku budziła wiele kontrowersji i ostatecznie została zakończona przed zebraniem pełnej kwoty. Teraz Sebastian opublikował na Instagramie zdjęcie ze wspólnej imprezy z uczestnikami „Hotelu Paradise”.Nie trzeba było długo czekać, by na chłopaka spadła fala krytyki! Internauci sugerują, że Sebastian zmyślnie wyłudził pieniądze na zbiórkę, które potem… przeznaczył na szalone zabawy ze znajomymi z programu.

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Internauci zarzucają Sebastianowi z „Hotelu Paradise” kłamstwo i pytają o zbiórkę na jego rehabilitację

Sebastian Tokarski jest teraz uznawany za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci 3. edycji „Hotelu Paradise”. Chłopak podczas nagrywania programu w trakcie imprezowych szaleństw, naciągnął sobie spodnie na barki i radośnie biegał po rajskim hotelu. Niefortunnie jego zabawę wykorzystał Dawid i chcąc rozbawić resztę kolegów uniósł Sebastiana. Niestety, chłopak się zachwiał, a Tokarski upadł wprost na bark. Seba nie tylko stracił przytomność, ale stwierdzono u niego wstrząśnienie mózgu oraz wybicie barku. Choć przez kilka dni atrakcyjny brunet dalej brał udział w grze i poruszał się z temblakiem, to wyniki jego badań nie pozwoliły mu na dalszy udział w programie. Sebastian musiał wrócić do Polski, gdzie niedawno przeszedł poważną operację.

Okazało się prawie najgorszy scenariusz - wycięto 1 cm obojczyka, przewiercono go wraz ze stawem kruczkowym i wpuszczono przez niego metalowy drut z 2 blachami - mówił jakiś czas temu Sebastian na swoim Instagramie.

By wesprzeć swojego kolegę z programu, Basia Pędlowska postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy  w serwisie pomagam.pl.

Sytuacja Sebastiana jest bardzo ciężka w tym momencie, dlatego też proszę Was o pomoc - czytamy w opisie zbiórki.

Jak się okazuje, w akcję zaangażowali się również inni uczestnicy „Hotelu Paradise”, nawołujący do swoich fanów o finansowe wsparcie Sebastiana. Niestety, akcja już od początku budziła wiele skrajnych emocji wśród fanów, którzy zauważyli, że celebryci najpierw zatytułowali zbiórkę jako „pieniądze na operację”, a następnie szybko przekształcili cel na „rehabilitację”. By tego było mało, zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu Sebastiana pojawiło się zdjęcie z imprezy ze znajomymi, a w relacji na Instastory gwiazdor randkowego hitu TVN pokazał, jak doskonale się bawi. Internauci nie mogą uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu jego stan zdrowia był określany jako bardzo zły, a teraz chłopak radośnie imprezuje i wyjeżdża na urlop z resztą ekipy, czym ochoczo chwali się w mediach społecznościowych.

Tak to robi EKIPA! ❤️ Montaż - gdzie chcesz, o której chcesz, jak chcesz 😂😈 - napisał Sebastian pod wspólnym zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Internauci są wściekli na Sebastiana za zdjęcie z wyjazdu z pozostałymi uczestnikami „Hotelu Paradise”. Co więcej, wielu z nich sugeruje, że chłopak oszukał swoich fanów, a pieniądze ze zbiórki na leczenie przeznaczył na imprezowy wyjazd z resztą uczestników rajskiego hotelu.

- Naiwni ludzie wpłacali a typ imprezuje a teraz jest na jakimś wyjeździe z innymi uczestnikami.

- Zbierasz pieniądze od ludzi, a potem jeździsz na wypady ze znajomymi. To w końcu po co ta zbiórka? Skoro stać Cie na takie wyjazdy to stać Cie na dbanie o swoje zdrowie😉 Albo oszczędzaj zamiast żebrać od ludzi.

- Widzę zbiórka się skończyła, impreza trwa. I po co ostatnio był ten lament, skoro wszystko jest ok? – pisali rozżaleni fani.

Sebastian postanowił odnieść się do zarzutów internautów. Na krytykę jednej z użytkowniczek Instagrama odpisał:

To zdjęcie sprzed miesiąca. Zrób sobie przerwę od internetu.

Patrząc na najnowsze instagramowe relacje jego kolegów z „Hotelu Paradise” wierzycie w to? Sądzicie, że Sebastian przesadził?

Przypominamy, że podczas zbiórki Sebastianowi udało się zebrać 12,5 tys. zł. To połowa z założonej kwoty, ale kontrowersje wokół zrzutki sprawiły, że zdecydowano się ją zamknąć. 

„Hotel Paradise 3”: Sebastian w ogniu krytyki za zdjęcie z imprezy! Internauci nawiązują do zbiórki i zarzucają mu kłamstwo. Odpowiedział
Instagram @sebastian_hotelparadise3

Sebastian Tokarski nowy uczestnik "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Sebastian z „Hotel Paradise 3” przeszedł operację po wypadku. „Rokowania są bardzo słabe”
Sebastian Tokarski z „Hotel Paradise 3” niedawno uległ groźnemu wypadkowi na planie programu . Chłopak wybił sobie bark i został zmuszony do rezygnacji z dalszego udziału w show. Teraz przeszedł operację. W jakim jest stanie?

Choć udział w „ Hotelu Paradise ” dla większości uczestników jest wielką przygodą, mającą nie tylko zapewnić im sławę, możliwość wygrania 100 tys. złotych, ale też znalezienia bratniej duszy, to dla Sebastiana Tokarskiego rajski hotel okazał się być prawdziwym piekłem. Podczas wygłupów z Dawidem, chłopak wybił sobie bark. Co więcej, choć wszyscy uczestnicy mieli nadzieję, że kontuzja okaże się jedynie powierzchowna, to wyniki badań  uniemożliwiły Sebie dalszy udział w programie. Przystojniak został zmuszony do powrotu do Polski i właśnie przeszedł poważną operację. W jakim jest stanie? Sebasiatan z „Hotel Paradise 3” przeszedł operację O tym wypadku mówili wszyscy! Podczas jednego z odcinków 3. edycji „Hotel Paradise” doszło do poważnego uszczerbku na zdrowiu jednego z graczy. W trakcie imprezy zakrapianej kolorowymi drinkami, Sebastian Tokarski postanowił rozśmieszyć wszystkich i zaciągając sobie aż na barki spodnie do jogi biegał wokół basenu. To jednak nie jego szaleńczy sprint doprowadził do poważnego wypadku lecz… nieprzemyślany żart Dawida. Dawid postanowił bowiem podnieść kolegę. Ten jednak stracił równowagę i runął na ziemię prosto na bark. Seba nie tylko stracił przytomność, ale stwierdzono u niego wstrząśnienie mózgu oraz wybicie bark u. Choć przez kilka dni atrakcyjny brunet dalej brał udział w grze i poruszał się z temblakiem, to wyniki jego badań nie pozwoliły mu na dalszy udział w programie. Sebastian musiał wrócić do Polski.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony...

Sonia Szklanowska Krzysztof Szafrański "Hotel Paradise"
mat. prasowe/Instagram @sonia.szklanowska
Newsy
Nowy uczestnik „Hotelu Paradise 3” to bliski przyjaciół Soni z poprzedniej edycji. Zobaczcie ich zdjęcia!
Nowa edycja „Hotelu Paradise”, choć niedawno miała swoją premierę, to już dostarcza nam wielu emocji. Teraz do programu dołączyli kolejni dwaj przystojniacy. Okazuje się, że jeden z nich to bliski przyjaciel Soni Szklanowskiej, finalistki 2. edycji rajskiego hotelu.

Pomimo iż 3. edycja „Hotelu Paradise” miała premierę zaledwie trzy dni temu, w sieci już huczy od plotek na temat nowych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze. Okazuje się, że część z nich nie znalazła się w rajskim hotelu przypadkowo, lecz ma bardzo bliskie relacje z byłymi uczestnikami programu. Niedawno okazało się, że Ola Hałabuda to bliska przyjaciółka Magdy Jankowskiej z 2. edycji „Hotelu Paradise”. Także Kornelia Głaszcz ma w gronie znajomych byłych uczestników randkowego hitu TVN – jak Olę Kiepurę z 1. edycji czy Adama Bilewicza z 2. sezonu rajskiego hotelu. Co więcej, również Luiza  Benzouaoua zna Krystiana Mikołajczyka z 2. sezonu. Teraz na jaw wyszło, że jeden z najnowszych graczy przyjaźni się z finalistką poprzedniej edycji – Sonią Szklanowską . Mowa o Krzysztofie Szafrańskim, nazywanym także „Szafranem”. Zobacz także:  Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak gwiazdy "Love Island"! Udziałem w show robi jej na złość?!  Krzysztof Szafrański z „Hotel Paradise 3” to bliski przyjaciel Soni Szklanowskiej Nowi uczestnicy powoli klimatyzują się na Zanzibarze, gdzie przyjechali wziąć udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy uczestnicy mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy przetarli już programowe szlaki w poprzednich odsłonach show. Nie jest tajemnicą, że Aleksandra Hałabuda jest przyjaciółką Magdy Jankowskiej, a Krystian Mikołajczyk kibicuje Luizie Benzouaoua.  Na wielkie wsparcie ze strony byłej mieszkanki rajskiego hotelu może liczyć również Krzysztof „Szafran” Szafrański , który jest bliskim przyjacielem Soni Szklanowskiej. Dziewczyna bardzo wspiera przystojniaka nie tylko oglądając jego poczynania w rajskim...

Sebastian Tokarski nowy uczestnik "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak gwiazdy "Love Island"! Udziałem w show robi jej na złość?! 
Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak gwiazdy "Love Island"! Udziałem w show robi jej na złość?! 

Sebastian Tokarski  to nowy przystojniak, który dołączył właśnie do ekipy " Hotelu Paradise ". Okazuje się jednak, że widzowie już go znają! Wszystko za sprawą związku z gwiazdą "Love Island" Agą Boryń, która aktualnie jest w związku z uczestnikiem pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Co za niespotykany splot okoliczności!  Sebastian z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak Agi Boryń z "Love Island" Sebastian Tokarski i Krzysztof Szafrański to nowi uczestnicy "Hotelu Paradise 3". Po ujawnieniu nowych twarzy w sieci zrobiło się głośno o tym pierwszym! A to wszystko z powodu jeszcze niedawnego związku z jedną z uczestniczek pierwszej edycji "Love Island", Agą Boryń.  Dziś Sebastian jest singlem poszukującym miłości w "Hotelu Paradise", a Aga znalazła ją w ramionach Matta z pierwszej edycji tego samego programu.  - Haha Sebek, były Agi z Lof Ajlent, a jak się rozstali, to mówił, że już nigdy związku z celebrytką, a teraz do hotelu poszedł 🙃🙃 - Były chłopak Agi z Love Island 😂😂😂😂 - tak czułam, że go skądś znam. W związkach z modą byli razem :) - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" - pisali internauci na Instagramie  Tak Aga Boryń i Sebastian Tokarski kochali się jeszcze rok temu! Nic nie umknie czujnym oczom internautów! Myślicie, że Sebastian Tokarski podobnie jak jego była dziewczyna znajdzie miłość wśród uczestniczek "Hotelu Paradise"?  Dziś Aga Boryń jest w jest w związku z Mattem z pierwszej edycji "Hotelu Paradise"!         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Sebastian Tokarski nowy uczestnik "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Niebezpieczny wypadek w "Hotel Paradise"! Sebastian trafił ze wstrząsem mózgu do szpitala. W jakim jest stanie?
Niebezpieczny wypadek w "Hotel Paradise"! Sebastian trafił ze wstrząsem mózgu do szpitala. W jakim jest stanie?

Za nami kolejny odcinek programu "Hotel Paradise", w którym dosadnie dowiedzieliśmy się, że program to nie tylko sama rozrywka. Doszło do wypadku! Nocne szaleństwo imprezowe w hotelu zakończyło się niefortunnie dla Sebastiana. Jak doszło do tego wypadku? Kto poczuł się odpowiedzialny za całą nieszczęśliwe zdarzenie? Jak poważne były i będą konsekwencje wieczornej zabawy? Poznajcie szczegóły poniżej. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sonia walczyła z Magdą o piosenkę "Oto raj"! Teraz ich konflikt znów się zaostrzył! Sebastian z "Hotel Paradise" miał wypadek Do wypadku doszło w momencie kiedy Sebastian założył spodnie Krystiana i naciągnął je aż pod samą szyję. Zabawa była przednia. Do czasu! Kiedy  Dawid postanowił go podnieść, Sebastian upadł na ziemię tak niefortunnie, że wybił sobie bark. Na miejscu pojawili się ratownicy, a wtedy okazało się, że Sebastian stracił na chwilę przytomność. Medycy zabrali Sebastiana do szpitala, gdzie miał wykonaną tomografię. Okazało się, że Sebastian ma również wstrząśnienie mózgu. Jednak na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Sebastian nadal jest w programie! Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Ola odbije Dawida Basi? Nie tylko ona szykuje się do ataku Fani widzą, że uczestnicy są wyjątkowo w tej edycji bardzo empatyczni. Spodobało im się to, jak zareagowali w momencie wypadku: - Przykra sytuacja, ale widać ze są zgraną ekipą, nie to co w drugim sezonie. Przyjemnie się to ogląda w końcu. - Szkoda mi Dawida, fakt faktem to co zrobił to głupota, ale przecież nie chciał tego, nie zrobił tego specjalnie. Teraz wszyscy będą mieć nauczkę, oby było wszystko dobrze - Widać bardzo duże przejęcie Luizy. Trzymamy kciuki za Sebastiana i za jak...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner