Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Ola odbije Dawida Basi? Nie tylko ona szykuje się do ataku

W "Hotelu Paradise 3" powstały już pierwsze pary. Coś nam jednak podpowiada, że jeszcze wiele się pozmienia i to w bardzo szybkim czasie! Ola, która została singielką, postanowiła nieco namieszać, a pozostałe uczestniczki naprawdę mają się czego obawiać.

"Hotel Paradise 3" w końcu pojawił się na antenie TVN 7! Choć za nami zaledwie dwa odcinki, tyle wystarczyło, by przekonać się, że nowi uczestnicy dostarczą nam ogromnych emocji i choć pierwsze pary dopiero co zdążyły się stworzyć, ktoś tu już próbuje nieźle namieszać. Wszystko wskazuje na to, że Ola, która trafiła do singielni, wcale nie zamierza grać czysto i knuje pierwsze intrygi. Co więcej, wcale nie jest w tym sama. Pozostałe dziewczyny faktycznie mają się czego obawiać. Kogo chce wyeliminować pewna siebie singielka?

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Ola namiesza w "Hotelu Paradise 3"?

Bogusia i Simon, Basia i Dawid, Luiza i Marcin oraz Kornelia i Krystian - pierwsze pary trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już powstały, a uczestnicy zaczynają poznawać się coraz bliżej. Jak się okazuje, czasu nie traci również Ola, która tym razem została bez partnera. 

Jako singielka czuje się dobrze, wcale mi to nie przeszkadza. Wiem, ze to jest jedynie początek - mówiła z przekonaniem. 

Wygląda jednak na to, że tak samo przekonana jest o tym, że singielką nie pozostanie na długo. Dziewczyna zrobi wszystko, by pozostać w programie i walczyć o główną nagrodę, choć nie ukrywa, że to powrócenie z wyspy ze swoją drugą połówką i przeżycie niezapomnianej przygody, byłoby dla niej największą wygraną. Kogo upatrzyła sobie 24-latka? Okazuje się, że w oko Oli wpadło w szczególności dwóch panów - Dawid i Krystian, a z jednym z nich już postanowiła zawrzeć umowę!

- Mam deal do ciebie. Jak zostaną te pary to oczywiście, że mnie wybierzesz
- W sensie, że mam Kornelię zrobić w...
- No ale potem, przy następnym 
- Ale musimy się dogadać lepiej 
- A co my się nie dogadujemy? Z kim się dogadujesz lepiej? 

Czy Ola chce zastąpić Kornelię? Cóż, Krystian nie ukrywał, że nie jest zbytnio zadowolony ze swojej obecnej pary i że to Ola znacznie bardziej mu się podoba - nie tylko pod względem wyglądu, ale i charakteru. Problem jednak polega na tym, że w głowie zawróciła mu również piękna Basia. Ta jednak jest w parze z Dawidem, któremu obiecała lojalność, choć nie ukrywała, że to na sparowanie z Krystianem miała największą nadzieję. Tu okazuje się, że Ola jest świetną obserwatorką i patrząc na relacje pomiędzy uczestnikami, postanowiła wdrożyć w życie swój niecny plan, który uknuła z... Luizą!

Pomiędzy tymi dwoma dziewczynami natychmiast nawiązała się nić porozumienia, a Luiza stwierdziła, że  nie pozwoli na to, by Ola odpadła z programu i doradziła jej, by ta wzięła się za Dawida lub Krystiana! To jednak nie koniec emocjonującej intrygi. Ola postanowiła jeszcze bardziej namieszać i odbyć rozmowę w cztery oczy z Basią - podkreślała w niej, że Krystian nie jest w stanie się jej oprzeć i że to dla niego powinna zostawić Dawida, a później zaczęła wypytywać Dawida, czy jest zadowolony ze swojej obecnej partnerki! Co więcej zadania przygotowane przez Klaudię El Dursi tylko dolały oliwy do ognia. 

Ola już knuje - komentowali widzowie w mediach społecznościowych. I bardzo słusznie!

Ola jako jedyna dziewczyna została zaproszona do wspólnego obiadu z chłopakami, przy czym zarówno Krystianowi, jak i Dawidowi dała znać, że mają u niej szanse. Co więcej, okazało się, że z wzajemnością. Podczas kolejnego zadania obaj panowie, a także Krystian, dali jej zielone światło do namieszania w swoich aktualnych parach, a tylko Simon przyznał, że nie jest nią zainteresowany! Te wskazówki napewno Ola weźmie sobie do serca, bo już pod koniec odcinka stanęła przed decyzją, do której pary może dołączyć. Widzowie nie mają wątpliwości, że wybierze Basię i Dawida lub Kornelię i Krystiana, choć wiele osób zwróciło również uwagę na fakt, że to na wyeliminowaniu Basi może zależeć jej najbardziej. 

Wygląda na to, że póki co nikt w "Hotelu Paradise" nie może czuć się pewien. Nawet Bogusia! Okazuje się, że Simon wpadł w oko nie tylko pięknej brunetce, ale również jej koleżance - Kornelii i choć Bogusia zadeklarowała, że nie obrazi się kiedy ta będzie próbowała nawiązać z nim bliższą relację, trudno nam w to uwierzyć. Wystarczyło zobaczyć jej minę, kiedy Simon przyznał się do zdrady! Co więcej Bogusia sama została kiedyś zdradzona i coś mówi nam, że braku lojalności w przypadku swojego obecnego partnera nigdy już by mu nie wybaczyła. Natomiast Ola, która nie zdobyła zbytniej sympatii widzów, wśród uczestników "Hotelu Paradise 3" robi prawdziwą furorę!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sonia walczyła z Magdą o piosenkę "Oto raj"! Teraz ich konflikt znów się zaostrzył!

Kogo wybierze Ola? O tym przekonamy się już w kolejnym odcinku. Musimy jednak przyznać, że aż takich emocji się nie spodziewaliśmy. Wygląda na to, że poleją się łzy.

Dawid, który jest z Basią przyznał, że Ola ma u niego szanse. Czy jednak uczestniczka show wybierze Krystiana, który nie jest zadowolony ze swojej obecnej pary?

Krystian Ferretti z
mat. prasowe
 

Dawid zrezygnuje z Basi dla Oli? Tu wszystko jest możliwe.

mat. prasowe

Dlaczego w Hotelu Paradise nie pokazują seksu? 
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy
Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”. Kogo pozbyli się uczestnicy?
W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie tej edycji. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Poprzednie odcinki 3. edycji „Hotelu Paradise” nie tylko przybliżyły nam postaci pierwszych uczestników randkowego hitu TVN, ale też sprawiły, że byliśmy świadkami nie tylko zawiązywania się pierwszych przyjaźni, ale również sojuszy i tajnych paktów mających na celu usunięcie niektórych graczy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Dawid i Krystian wezmą na tapetę Olę i to właśnie jej będą chcieli się pozbyć z rajskiego hotelu. Jednak w tym tygodniu, to panie rozdają karty i z show będzie musiał pożegnać się jeden z przystojniaków. Co więcej, dzięki wprowadzeniu do programu nowego elementu gry, zwanego „Rajską Wyrocznią” bohaterowie nie tylko mogli się dowiedzieć, który z uczestników im sprzyja, ale też który życzy im źle. To właśnie dzięki temu, premierowe Rajskie Rozdanie przybrało nieoczekiwaną formę, która zaskoczyła nie tylko widzów, ale też samych singli. Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3” Do tej pory w rajskim hotelu pary tworzyli: Luiza i Marcin, Basia i Dawid, Ola i Krystian, Bogusia i Simon oraz Kornelia i Krzysiek. Jedynym singlem był Sebastian. Jak się jednak okazało,  „Rajska Wyrocznia” i zadane podczas niej pytania, miały ogromny wpływ na decyzje zarówno pań, jak i panów podczas trudnych wyborów w trakcie pierwszego Rajskiego Rozdania. Basia chciała wiedzieć czy Dawid żalił się komuś a propos jej decyzji. Odpowiedź brzmiała: nie.  Dawid pytał czy któryś z uczestników mówił na jego temat coś negatywnego. Również i tym razem odpowiedź była negatywna. Marcin zastanawiał się, czy Luiza rozmawiała z kimś, że chce zmienić partnera.  Niestety spotkał się z twierdzącą odpowiedzią. Ola chciała wiedzieć, czy Dawid mówi o...

Basia Pędlowska - uczestniczka Hotel Paradise 3
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Uczestniczki spiskują przeciw Basi! Kto dołączył do Bibi, aby wyeliminować ją i Krystiana?
Basia może już zapomnieć o złotej kuli! Dziewczyny zjednoczą się przeciwko niej, aby pozbyć się pięknej blondynki ich przed finałem?

Rywalizacja w trzeciej edycji " Hotel Paradise " robi się coraz bardziej zacięta! Do tej pory wydawało się, że Basia i Krystian są bezpieczni i cieszą się sympatią pozostałych uczestników. Niestety, po ostatnich wydarzeniach w rajskim hotelu wiele się zmieniło, a kiedy padło hasło, że Basia stała się "denerwująca" - niespodziewanie znalazło poparcie u pozostałych dziewczyn. Kto rozważa wyeliminowanie Basi? Czy pociągnie ona za sobą Krystiana? Uczestniczki spiskują przeciw Basi w "Hotel Paradise" 3! Ostatnie przetasowania w „Hotelu Paradise” w związku z pojawieniem się nowych uczestników wywołały mnóstwo emocji. Do tej pory w edycji były dwie mocne pary, a teraz okazuje się, że zaczęło się knucie i spiski, a wszystko dlatego, że Basia zdenerwowała pozostałe uczestniczki. Bibi, która jeszcze niedawno była singielką zdecydowała się stworzyć parę z Krzysztofem , nowym uczestnikiem – tak doradziła jej Basia, która zdaniem dziewczyn obawiała się, że jej rywalka nawiąże relacje z Krystianem. Co więcej Krzysztof twierdzi wprost, że chce być w parze z Bibi . To oznacza, że druga mocna para czyli Bogusia i Szymon rozpadła się, a to szansa dla Basi, która przybliża ją do złotej kuli! Wy jesteście dwie najsilniejsze pary, a ona zrobiła to po to, żeby was rozbić - powiedziała Ola do Bibi po rozmowie z Luizą. Spisek i zaskakująca rada sprawiła, że Basia stała się wrogiem numer jeden w „Hotelu Paradise”, a Bibi ostrzegła nawet Krzysztofa przed nią i powiedziała, aby jej nie ufał. Ja do Basi jestem z dystansem, bo widzę, że ona tu coś już knuje, gra, pokazuje z Krystianem, że to oni są są najmocniejszą parą - mówi wprost Ola.§ Zobacz także:  Nathalia Fok z „Hotel Paradise 3” robi karierę w...

mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Dawid pocałował Nathalię bez jej zgody! Fani są wściekli: Co ty odwalasz!"
Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Dawid zszokował widzów swoim zachowaniem. Zobaczcie, jak ocenili go fani programu.

Internauci ostro krytykują Dawida z "Hotelu Paradise"! Za co dostało się uczestnikowi programu TVN7 i jak jego zachowanie komentują fani? Po emisji ostatniego odcinka show w sieci zawrzało! Widzowie zgodnie ocenili, że Dawid przekroczył granicę podrywając Natalię, która wyraźnie nie jest zainteresowana kolegą z programu. Zobaczcie, co piszą fani "Hotelu Paradise"! Fani krytykują Dawida Kilka dni temu w "Hotelu Paradise" doszło do "przeparowania". Okazało się wówczas, że Dawid nie będzie już z Olą, tylko z Natalią, partnerką Marcina. Dawid od samego początku był zadowolony z wprowadzonych zmian i próbował zbliżyć się do Natalii. Niestety, Natalia nie odwzajemnia uczuć do Dawida i wyraźnie chce wrócić do Marcina. Wydaje się, że Dawid nie zauważa, że nie ma szans u swojej obecnej partnerki i cały czas walczy o jej względy.  W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Dawid znów próbował poderwać Natalię, jednak to co zrobił oburzyło kobietę i fanów programu. Po zakończonej konkurencji sportowej Dawid podszedł do Natalii i ją pocałował w usta. Jak komentują to internauci? - Dawid to podchodzi już pod molestowanie psychiczne i fizyczne chłopie trochę pokory daj już jej spokój... - Dawid OKROPNE zachowanie... współczuje Natalii - Dawid co ty odwalasz chłopie ona cię nie chce zrozum to...ten buziak to bylo przegięcie!!!- komentują fani. Oglądaliście ostatni odcinek "Hotelu Paradise"? Zgadzacie się z opinią internautów, że Dawid przesadził? Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": fani dopytują, czy Basia jest w ciąży! Krystian odpowiedział Internauci są oburzeni zachowaniem Dawida z "Hotelu Paradise".         Wyświetl ten...

Sebastian Tokarski i Krzysztof Szafrański w Hotelu Paradise 3
mat. prasowe
Newsy
Nowi uczestnicy w "Hotelu Paradise 3"! Jeden z nich będzie z Kornelią! 
Co wydarzyło się w nowym odcinku show TVN 7?

Za nami trzeci odcinek "Hotelu Paradise 3"! W willi na Zanzibarze pojawili się dwaj nowi przystojniacy - Sebastian Tokarski oraz Krzysztof Szafrański! Jeden z nich ma zamiar stanąć w walce o Basię, która wyrasta na najpopularniejszą, a na pewno najbardziej pożądaną uczestniczkę show!  "Hotel Paradise 3": Nowi uczestnicy w show! Ola, singielka z drugiego odcinka, mogła stworzyć miłosny trójkąt z jedną z par - wybrała Krystiana i Kornelię. Wspólna randka i noc sprawiły, że to teraz Kornelia została sama. Ale gdy okazało się, że do programu dołączy dwóch nowych przystojniaków, jej samopoczucie od razu się poprawiło. Tym bardziej, że przed show poznała jednego z nich - Sebastiana! Jednak to Krzysztof bardziej jej się spodobał! A Wam podoba się Krzysztof, który dołączył właśnie do Hotelu Paradise? Niezarażony Sebastian postanowił więc, że powalczy o Basię, która jest w parze z Dawidem: Czuje między nami vibe, taki rywalizacyjny i bardzo hardy. To się czuje, kiedy spotyka się swoją bratnią duszę -powiedział podczas rozmowy z dziewczyną. Czy Dawid powinien się martwić o swoją sytuację? Basia podczas Puszki Pandory wyznała, że nic do niego poczuje poza przyjaźnią, i że wciąż ma chrapkę na Krystiana - a to oczywiście nie spodoba się Oli!  W "Hotelu Paradise 3" coraz większe emocje! 

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner