klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Gabriel Seweryn z „Królowych życia” oskarża Magdę Gessler o kradzież. Co na to znana restauratorka?
Instagram @gabriel_seweryn/magdagessler_official
Newsy

Gabriel Seweryn z „Królowych życia” oskarża Magdę Gessler o kradzież. Co na to znana restauratorka?

Gabriel Seweryn z „Królowych życia” zarzucił Magdzie Gessler, że ta okradła go na 3 tys. złotych. Czy znana restauratorka odpowie na jego zarzuty? Szykuje się niezły skandal!
Redakcja Wizaz.pl
luty 16, 2021

Gabriel Seweryn choć największy rozgłos zyskał dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV – „Królowe życia”- gdzie występował z byłym życiowym partnerem, Rafałem Grabiasem, od lat prężnie rozwija swoją markę modową specjalizującą się przede wszystkim w tworzeniu futer. Jego kreacje noszą nie tylko ekscentryczne milionerki, ale też gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak m.in. Zenek Martyniuk i jego rodzina, Gosia Andrzejewicz czy Iwona Węgrowska. Okazuje się, że jedna z największych gwiazd TVN – Magda Gessler – również zauroczyła się twórczością „kolorowego ptaka z Głogowa” i skusiła się na futro z jego pracowni. Niestety, jak przyznaje Seweryn, królowa polskiej gastronomii okrutnie go oszukała i okradła na 3 tys. złotych. Co się stało?

Skąd Dagmara z „Królowych życia” ma tyle pieniędzy? Tych rzeczy nie dowiecie się z programu!

Gabriel z „Królowych życia” oskarża Magdę Gessler o kradzież

W ostatnim czasie los nie rozpieszcza Gabriela Seweryna. Mężczyzna nie tylko zrezygnował z intratnego kontraktu z TTV i odszedł z „Królowych życia”, ale też  kilka miesięcy temu wszedł w medialny konflikt z Dagmarą Kaźmierską. By tego było mało, przez ostatnie miesiące został dwukrotnie okradziony, a także osaczany przez podejrzanego stalkera, który później okazał się być jego nowym partnerem. Co więcej, gdy sprawa wyszła na jaw, były gwiazdor „Królowych życia” znów stał się tematem numer jeden w tabloidach, a wszystko za sprawą szczerego wywiadu swojego byłego wieloletniego partnera, Rafała Grabiasa, który nie tylko wyznał szczegóły rozstania z Gabrielem, ale podkreślił, że wielokrotnie był przez niego oszukiwany i zdradzany.

To jednak nie koniec dramatów  „Versace z Głogowa”. Były uczestnik „Królowych życia” twierdzi, że bardzo zawiódł się na... Magdzie Gessler i sugeruje, że ta okradła go na kilka tysięcy złotych. Jak informuje w mediach społecznościowych projektant, gwiazda „Kuchennych rewolucji” wypożyczyła u niego futro o wartości 3 tys. złotych, ale do dzisiaj go nie zwróciła. Zbywany od dłuższego czasu mężczyzna postanowił interweniować i opisać całą sprawę bezpośrednio na instagramowym profilu restauratorki.  

Witam cię Magda, z tej strony Gabriel Seweryn. Około 10 grudnia wzięłaś ode mnie futro o wartości 3000 zł, chciałaś uszyć dla swojego przyjaciela futro w prezencie. Ani nie uszyłaś futra, ani się ze mną nie spotkałaś, bo nie miałaś na to czasu, ani nie oddałaś mi futra. Dzwonię do ciebie, piszę a ty mnie zbywasz - napisał poirytowany Gabriel pod jednym z postów Magdy Gessler.  

Celebryta ostrzega Magdę, że jeśli ta nie odda futra, nagra o niej niezwykle nieprzychylne Instastories, ukazujące całą sprawę.

Mówisz, że za dwa dni, za trzy dni, bo nie wiesz, gdzie to gosposia położyła, a że zaraz mi dowiozą do Słodko Słony, a że tak, a że siak. Czy ty masz troszeczkę honoru? Jak tak można, jak tak można ludzi traktować? Zastanów się nad sobą – pisze Seweryn. Chcesz, to jeszcze mogę dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej. Myślę, że media się tym bardzo zainteresują, jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi, że traktujesz innych jak g*wno. Ja się nie czuję jak g*wno, więc sobie nie życzę i żądam zwrotu mojego futra, bo jak nie, to zrobię dzisiaj Instastory odnośnie całej zaistniałej sytuacji - zapowiada.  

Magda Gessler na razie nie ustosunkowała się do wpisu Gabriela.  Myślicie, że gwiazdor „Królowych życia” doczeka się reakcji królowej TVN?

Gabriel Seweryn z „Królowych życia” oskarża Magdę Gessler o kradzież. Co na to znana restauratorka?
Instagram @magdagessler_official

Komentarze
Gabriel z „Królowych życia” pokazał nowego partnera
Instagram @rafalgrabias
Newsy Gabriel z „Królowych życia” zerwał z Rafałem! Celebryta przyznaje, że od dwóch lat ma nowego chłopaka
To już pewne! Rafał i Gabriel z „Królowych życia” na dobre się rozstali. By tego było mało, Gabriel opublikował oświadczenie, w którym przyznał, że od dwóch lat ma nowego partnera. Przystojniejszy od Rafała?
Urszula Jagłowska
grudzień 15, 2020

Najnowsze oświadczenie Gabriela Seweryna z „Królowych życia” wstrząsnęło internautami! Charyzmatyczny, pewny siebie projektant futer z Głogowa przyznał, że po niemal dwudziestu latach rozstał się ze swoim młodszym o osiemnaście lat partnerem, Rafałem Grabiasem. Co ciekawe, mężczyzna nie tylko pokazał światu swojego nowego ukochanego, ale też zaznaczył, że nie chce już mieć nic wspólnego z byłym chłopakiem. Jak na te wieści zareagował Rafał? Gabriel z „Królowych życia” rozstał się z Rafałem i pokazał nowego partnera Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, gdzie byli przedstawiani jako kochający życie w luksusie, temperamentni kreatorzy mody, nazywani pieszczotliwie przez swoich fanów „barwnymi ptakami z Głogowa”. To na naszych oczach zakochani przeżywali liczne wzloty i upadki, rozchodzili się i znowu do siebie wracali, a nawet z aręczyli się w 2018 roku , co bacznie śledziły kamery TTV. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju Rafał, mężczyźni w czasie majówki mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie „Królowych życia”. Tak się jednak nie stało, ponieważ Rafał i Gabriel zrezygnowali z dalszego udziału w hicie TTV, co motywowali zmianą priorytetów w swoim życiu, a także skupieniu się na związku. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Przeczytaj
abriel z „Królowych życia” został podstępem zmuszony do zerwania z Rafałem?
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Gabriel z „Królowych życia” już usunął zdjęcie z nowym chłopakiem. Czy opublikował je wbrew własnej woli?
W nocy z poniedziałku na wtorek na instagramowym profilu Gabriela Seweryna z „Królowych życia” pojawiło się wymowne oświadczenie celebryty o rozstaniu z jego wieloletnim partnerem Rafałem oraz zdjęcie z nowym chłopakiem Seweryna. Czy gwiazdor TTV opublikował je wbrew własnej woli i pod wpływem środków odurzających? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.
Urszula Jagłowska
grudzień 16, 2020

Wystarczył  jeden post na instagramowym kocie Garbiela Seweryna, by fani „Królowych życia” zamarli. W nocy z poniedziałku na wtorek, tj. z 14 na 15 grudnia, celebryta opublikował niepokojące nagranie oraz zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. By tego było mało ekscentryczny „kolorowy ptak z Głogowa” przyznał, że po niemal dwudziestu latach związku, rozstał się ze swoim młodszym o osiemnaście lat partnerem – Rafałem Grabiasem, z którym przez kilka sezonów „Królowych życia” pod bacznym okiem kamer TTV pokazywali swoją przepełnioną luksusem codzienność.  W emocjonalnym wideo Gabriel podkreślił, że już nie chce mieć nic wspólnego z byłym ukochanym , a także dodał, że dawne plotki o jego domniemanym stalkerze były kłamstwem, a zauroczony w nim chłopak tak naprawdę jest nowym partnerem Seweryna, z którym spotyka się bagatela aż od dwóch lat! Chciałbym zrobić małe sprostowanie odnośnie obecnych artykułów na temat „stalkera”. Nie ma żadnego stalkera, ten chłopak to jest mój chłopak – przyznał na InstaStories Gabriel Seweryn. Jestem z nim od prawie od dwóch lat. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i mi po prostu dał święty spokój – dodał. I mi też  - dodał nowy partner Gabriela.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn) Zobacz także:  Gabriel z „Królowych życia” zerwał...

Przeczytaj
Rafał i Gabriel z „Królowych życia” zostali okradzeni
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” padli ofiarą złodziei: „ukradli dosłownie wszystko”
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przeżyli dramat. Znani z kontrowersyjnego show „Królowe życia” celebryci, zostali pozbawieni niemal całego dobytku. Zuchwali bandyci aż kilkukrotnie napadli gwiazdorów TTV.
Urszula Jagłowska
październik 30, 2020

Gabriel Seweryn i jego o dwadzieścia lat młodszy partner, Rafał Grabias, pomimo sukcesów w branży modowej, w  której są uznawani za prawdziwych guru w kwestii futer, swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim udziałowi w kontrowersyjnym show TTV, „Królowe życia”, ukazującym codzienność kochających pławić się w luksusach bogaczy, takich jak Dagmara Kaźmierska , Monika Chwajoł, Adrianna Eisenbach, Izabela Macudzińska , czy Kasia „Laluna” Alexander . Niestety ku zaskoczeniu i ogromnemu żalu widzów, panowie po ośmiu sezonach postanowili odejść z programu , motywując swoją decyzję chęcią skupienia się na związku i sprawach zawodowych. Jak się jednak okazuje nieobecność charyzmatycznych, pewnych siebie kochanków nie sprawiła, że świat o nich zapomniał, a wręcz przeciwnie. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód „Kolorowe ptaki” z Głogowa nadal chętnie pojawiają się na branżowych imprezach oraz prężnie rozwijają swoje konta na Instagramie, gdzie Rafała śledzi już ponad 187 tys. osób, zaś Gabriela 230 tys. obserwujących. To właśnie tam panowie dzielą się z fanami nie tylko kolejnymi projektami zawodowymi, modowymi inspiracjami, ale także wciąż rosnącym uczuciem, jakie łączy ich już od niemal 18 lat.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias) Paź 9, 2020 o 7:11 PDT Jak się jednak okazuje los nie zawsze jest dla gwiazdorów TTV łaskawy, a ostatnio coraz częściej rzuca...

Przeczytaj
Dagmara z „Królowych życia” publicznie wyzywa Rafała i Gabriela
Instagram @queen_of_life_77/gabriel_seweryn
Newsy Dagmara z „Królowych życia” publicznie wyzywa i wyklina Rafała i Gabriela. Szykuje się prawdziwa medialna wojna?!
Czegoś takiego w historii „Królowych życia” jeszcze nie było! Największa gwiazda hitu TTV nie wytrzymała i w ostrych słowach zareagowała na niewybredne zaczepki Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. Dagmara Kaźmierska publicznie wyzwała swoich byłych kolegów z show i odniosła się do ich burzliwej relacji. Czym jej podpadli?
Urszula Jagłowska
listopad 13, 2020

Kontrowersyjne show „Królowe życia” ukazujące ekscentryczne życie kochających pławić się w luksusach bogaczy, w ciągu ostatnich 9. sezonów wylansowało wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, jak Izabela Macudzińska , Adrianna Eisenbach, Kasia „Laluna” Aleksander , Monika Chwajoł, Sylwia Peretti , czy Rafał Grabias i Gabriel Seweryn , którzy pomimo iż byli w hicie TTV od pierwszych odcinków, w ostatniej edycji postanowili zrezygnować z udziału w programie. Choć panowie swoje odejście z show tłumaczyli zmianą priorytetów i chęcią skupienia się na związku poza kamerami, nieoficjalnie mówiło się, że ich decyzja była podyktowana konfliktem z niezaprzeczalnie największą gwiazdą „Królowych życia”, Dagmarą Kaźmierską. Jak było naprawdę? Tego nie wiemy, jednak jedno jest pewne – potyczki pomiędzy „kolorowymi ptakami” z Głogowa, a charyzmatyczną bizneswoman z Kłodzka, które do tej pory ograniczały się jedynie do drobnych uszczypliwości podczas wywiadów, teraz nie tylko się nasiliły, ale wybuchły w formie obraźliwych wyzwisk w mediach społecznościowych. Co się stało?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn) Dagmara z „Królowych życia” publicznie wyzywa Rafała i Gabriela O konflikcie pomiędzy Dagmarą Kaźmierską, a Rafałem Grabiasem i Gabrielem Sewerynem od dawna było głośno. Panowie nie tylko publicznie wyśmiewali styl celebrytk i, ale też zarzucali jej wulgarność, brak polotu i to, że nie ma w niej...

Przeczytaj