klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się walentynkowym prezentem. Narzeczony się postarał?
Instagram @queen_of_life_77
Newsy

Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się walentynkowym prezentem. Narzeczony się postarał?

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” od dłuższego czasu ma tajemniczego narzeczonego. Z okazji święta zakochanych celebrytka pochwaliła się walentynkowym podarkiem, który zelektryzował jej fanów. To trzeba zobaczyć!
Urszula Jagłowska
luty 15, 2021

Dagmara Kaźmierska to niezaprzeczalnie jedna z największych gwiazd kontrowersyjnego show „Królowe życia”, gdzie już od 9. sezonów dzieli się z szczegółami swojej prywatności. Widzowie TTV z zapartym tchem śledzą nie tylko kolejne, niezwykle intratne interesy celebrytki, jej wymyśle stylizacje, makijaże i fryzury, ale również szalone pomysły, w realizacji których „królowej” pomagają jej nastoletni syn Conan, a także wierni przyjaciele: Edyta „Edzia” Nowak oraz Jacek „Dżejk” Wójcik. I choć gwiazda TTV zarówno w programie jak w mediach społecznościowych przedstawia się jako pewną siebie, otwartą kobietę sukcesu, która zdaje się nie mieć przed fanami żadnych sekretów, to w kwestiach uczuciowych oraz relacji damsko-męskich Dagmara bywa na tyle powściągliwa, że do tej pory nie zdradziła, kim jest jej tajemniczy narzeczony. Nic więc dziwnego, że walentynkowy prezent, jaki „królowa” otrzymała z okazji święta zakochanych wprawił jej fanów w osłupienie. Chyba każda kobieta marzy o takim podarku!

Zobacz także: „Królowe życia” sezon 10 – kiedy nowe odcinki hitu TTV? Znamy uczestników!

Skąd Dagmara z „Królowych życia” ma tyle pieniędzy? Tych rzeczy nie dowiecie się z programu!

Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się walentynkowym prezentem

Dagmara Kaźmierska, podobnie jak większość zakochanych, świętowała w niedzielę Walentynki. Znana z zamiłowania do mediów społecznościowych „królowa” postanowiła spełnić prośby fanów i pochwaliła się swoim instagramowym obserwatorom imponującym podarkiem, jaki otrzymała z okazji święta zakochanych.

Na opublikowanych przez Kaźmierską filmach możemy nie tylko zobaczyć fragment jej luksusowego apartamentu, czy imponujący podarek, ale też dowiedzieć się, z kim gwiazda TTV spędziła ten wyjątkowy dzień.

❤️Moje ❤️ ❤️ Dziękuję z całego serca 💋💋💋 – napisała na Instagramie Kaźmierska.

Z relacji Dagmary dowiadujemy się, że „królowa” poza olbrzymim bukietem czerwonych róż oraz mnóstwem złotych, czerwonych i białych balonów w kształcie serc oraz napisów „love”, otrzymała także tajemnicze, olbrzymie pudło.

Jak się okazuje skrzynia skrywała w sobie jeszcze więcej napełnionych helem balonów w kształcie serca, a także przywiązaną do nich butelkę luksusowego szampana.

- Wow jak pięknie 😍

- Przecudnie 😍😍😮😮❤️

- Jak królowa, to na bogato! Super – pisali zachwyceni fani.

Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się walentynkowym prezentem. Narzeczony się postarał?
Instagram @queen_of_life_77

Ogromne emocje zwrócił jednak drugi plan. Internauci byli zaskoczeni tym, że pomimo iż mamy już połowę lutego, w apartament Kaźmierskiej nadal zdobi bożonarodzeniowa choinka.

- Czy ja widzę choinkę? 😅

- choinka??? serio???🤣 

- O matko 🙈 a co ram robi choinka???? To nie ta bajka królowo 😜 – czytamy w komentarzach.

Reakcja Dagmary była natychmiastowa. Okazuje się, że świąteczne drzewko towarzyszy Kaźmierskiej przez cały rok.

Dla tych bardziej dociekliwych 😜Choinka jest u Nas przez cały rok 😜 – odpowiedziała Dagmara.

No dobrze, a co z autorem romantycznego prezentu dla Dagmary? Czy okazały podarek gwiazda TTV otrzymała od tajemniczego narzeczonego? Tego nie wiemy. Jedno jest jednak pewne, święto zakochanych Kaźmierska spędzała wraz ze swoim ulubionym fryzjerem – Pawłem Jaglarzem – (którego wcześniej posądzano o romans z „królową”), a także jego przyjacielem.

Myślicie, że Dagmara niedługo się ugnie prośbom fanów i wreszcie pokaże światu swojego ukochanego?

Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się walentynkowym prezentem. Narzeczony się postarał?
Instagram @queen_of_life_77

Komentarze
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pokazała narzeczonego?! Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pokazała narzeczonego?! Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” opublikowała zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Czyżby wreszcie zdecydowała się pokazać światu swojego ukochanego? Ten wymowny wpis nie pozostawia wątpliwości!
Urszula Jagłowska
październik 05, 2020

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych gwiazd TTV, która zyskała sławę dzięki kontrowersyjnemu show „Królowe życia”, gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie bizneswoman z Kłodzka, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. W ciągu ostatnich, 9. sezonów show z udziałem kochających luksusy ekstrawaganckich bogaczy, jak Kasia „Laluna” Aleksander , Izabela Macudzińska , czy Sylwia Peretti , Kaźmierska dała się poznać fanom jako przebojowa kobieta, dla której nie ma tematów tabu. I choć Dagmara zarówno przed kamerami TTV, jak i za pośrednictwem śledzonego przez ponad 945 tys. instagramowego konta chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojej prywatności, pokazując m.in. swoją zażyłość z przyjaciółki Edzią Nowak , Jackiem „Dżejkiem” Wójcikiem, czy szalone pomysły swojego nastoletniego syna Conana , to w kwestiach uczuciowych do tej pory była bardzo powściągliwa. Czyżby teraz postanowiła zrobić wyjątek i wreszcie pokazać światu swojego ukochanego?! Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pokazała ukochanego?! Jakiś czas temu na instagramowym koncie Kaźmierskiej powił się wymownym post, w którym gwiazda TTV pochwaliła się, że w jej życiu pojawił się ważny mężczyzna, którego pieszczotliwie nazywa „misiem”. Nic więc dziwnego, że fani celebrytki w każdym mężczyźnie, pojawiającym się w jej social mediach, upatrywali potencjalnego partnera swojej idolki. Jedni byli przekonani, że tajemniczym ukochanym Dagmary jest znany z „Królowych życia” Jacek Wójcik, inni d oszukiwali się zażyłości pomiędzy Kaźmierską, a twórcą „Królowych życia” , jeszcze inni byli przekonani, że Dagmara związała się ze swoim rehabilitantem...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”  pokazała,  jak tańczy z tajemniczym przystojniakiem
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”  pokazała,  jak tańczy z tajemniczym przystojniakiem. Aż trudno uwierzyć, że niedawno ledwo chodziła
Dagmara Kaźmierska jeszcze niedawno miała poważne problemy z poruszaniem się po poważnym wypadku samochodowym, w którym poważnie ucierpiały jej nogi, a teraz radośnie tańczy z tajemniczym przystojniakiem. Tak seksownych tanecznych póz się po niej nie spodziewaliśmy!
Urszula Jagłowska
październik 26, 2020

Dagmara Kaźmierska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych bohaterek kontrowersyjnego show TTV, „Królowe życia”, gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie celebrytka, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. W ciągu ostatnich, 9. sezonów show z udziałem kochających luksusy bogaczy, jak Kasia „Laluna” Aleksander , Adrianna Eisenbach, Izabela Macudzińska , czy Sylwia Peretti , Kaźmierska dała się poznać fanom jako przebojowa kobieta, dla której nie ma tematów tabu. Kochająca  przepych, ekstrawagancka bizneswoman z Kłodzka, szybko zyskała sympatię widzów, którzy pokochali jej charyzmę, przebojowość, ogromny dystans do siebie, a przede wszystkim szalone pomysły, w których realizacji ochoczo wspierają ją jej nastoletni syn Conan oraz wierni przyjaciele, Edzia Nowak i Jacek „Dżejk” Wójcik.  Niestety ostatnio los nie rozpieszczał „królowej”. W maju 2019 roku celebrytka przeżyła wypadek samochodowy , w wyniku którego poważnie ucierpiały obie jej nogi. I gdy wydawać by się mogło, że Dagmara już nigdy nie będzie w pełni sprawna, liczne operacje i wyczerpująca rehabilitacja sprawiły, że dziś gwiazda TTV nie tylko może samodzielnie poruszać się bez pomocy kul, ale nawet… tańczyć.  Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”  pokazała,  jak tańczy z tajemniczym przystojniakiem Sympatycy „Królowych życia” pokochali Dagmarę Kaźmierską nie tylko za jej otwartość i bezpośredniość, ale również to, że pomimo ogromnej popularności nadal pozostaje sobą. Co więcej celebrytka nie tylko wpuściła kamery TTV do swojego życia, pokazując widzom swoje liczne wzloty i upadki, ale również prężnie prowadzi śledzone przez ponad 966 tys. osób...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! „Miłość fenomenalne uczucie”
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pochwaliła się romantycznym nagraniem z... kolejnym przystojniakiem! „Miłość fenomenalne uczucie”
Dagmara Kaźmierska nie przestaje zaskakiwać! Kilka dni temu na Instagramie bohaterki „Królowych życia” pojawiło się zdjęcie z czułego pocałunku z tajemniczym mężczyzną, teraz gwiazda TTV pochwaliła się kolejnym romantycznym nagraniem w towarzystwie zupełnie innego przystojniaka. Czyżby wreszcie zdecydowała się pokazać światu swojego ukochanego? Ten wymowny wpis nie pozostawia wątpliwości!
Urszula Jagłowska
listopad 12, 2020

Dagmara Kaźmierska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych bohaterek kontrowersyjnego show „Królowe życia”, gdzie już od 9. sezonów wzrusza i bawi do łez miliony widzów. Ekscentryczna i czerpiąca z życia garściami, bezkompromisowa bizneswoman z Kłodzka, z odcinka na odcinek zachwyca sympatyków hitu TTV nie tylko ciętym żartem, wyszukanymi, bogato zdobionymi kreacjami, ale też szalonymi pomysłami, w realizacji których wspierają ją ukochany nastoletni syn Conan oraz wierni przyjaciele Edzia Nowak , Jacek „Dżejk” Wójcik, Basia i Wicia. Ku uciesze fanów, Kaźmierska nie ogranicza się jedynie do pokazywania swojej codzienności na ekranie. Kobieta nie tylko wpuściła kamery TTV do swojego domu i przestrzeni swoich najbliższych, ale również prężnie prowadzi instagramowe konto, gdzie śledzi ją już ponad 978 tys. osób. To tam Dagmara regularnie dzieli się z obserwatorami zapowiedziami nowych odcinków „Królowych życia” , recenzjami kolejnych produktów od reklamodawców, ale też wyszukanymi modowymi, włosowymi i makijażowymi inspiracjami , zabawnymi sposobami na spędzanie wolnego czasu, czy swoim wokalnym talentem . To jeszcze  nie wszystko! Ostatnio „królowa” poszła o krok dalej i coraz śmielej zdradza również kolejne smaczki z życia rodzinnego i uczuciowego.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Maj 31, 2020 o 11:27 PDT Niedawno Kaźmierska pokazała światu swoją mamę , a także ukochanego młodszego brata....

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Dagmara z „Królowych życia” w ogniu krytyki przez zabawę na Instagramie: „To dewastacja czyjegoś mienia”
Królowe życia zaskakują nie tylko na ekranach telewizorów, ale także poza nimi. Dagmara Kaźmierska podzieliła się niedawno z pozoru niewinną fotografią, która wywołała burzę na Instagramie. Sprawdźcie, co tak rozwścieczyło internautów. „Królowa” rzeczywiście przesadziła?
Urszula Jagłowska
sierpień 03, 2020

Podczas emisji ośmiu sezonów programu „Królowe życia” , które od lat bawią i wzruszają do łez miliony widzów TTV, charyzmatyczna, pewna siebie i bezkompromisowa Dagmara Kaźmierska przyzwyczaiła nas do swoich szalonych pomysłów. To właśnie ekstrawaganckie stylizacje, niestandardowe sposoby spędzania wolnego czasu, charakterystyczne powiedzonka, nietuzinkowe, bezpardonowe żarty i niewybredne poczucie humoru sprawiły, że Dagmara nie tylko została uznana przez sympatyków hitu TTV za jego największą gwiazdę , wzięła udział w pełnometrażowych filmach Patryka Vegi (zagrała w „Kobietach mafii 2” oraz najnowszej produkcji „Pętla” z Antkiem Królikowskim w roli głównej), ale też doczekała się rzeszy fanów, którzy z zapartym tchem śledzą każdy jej ruch na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Mar 28, 2020 o 12:50 PDT To właśnie za pośrednictwem obserwowanego przez ponad 898 tys. osób instagramowego konta Kaźmierskiej, mogliśmy podziwiać proces jej powrotu do zdrowia po niebezpiecznym wypadku, w którym poważnie ucierpiały obie jej nogi, śledzić nowe intratne projekty zawodowe celebrytki, czy poznawać kolejne szalone pomysły na spędzanie wolnego czasu. Jak się okazuje, jeden z nich szczególnie nie spodobał się internautom. Co takiego zrobiła Kaźmierska, że poważnie podpadła swoim fanom? Zabawa Dagmary z „Królowych życia” wywołała burzę na Instagramie Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym...

Przeczytaj

Nasze akcje