Eliza z Hotelu Paradise co jakiś czas pokazuje zdjęcia z rodzicami na Instagramie. Na jednym z InstaStories zadała fanom pytanie, czy jest podobna do taty. Odpowiedzi bardzo ją rozbawiły. Wielu fanów przyznało, że jedna z najpiękniejszych uczestniczek hitu TVN wybrała na partnera w programie mężczyznę podobnego do swojego taty!

Reklama

Eliza z Hotelu Paradise z tatą

Eliza z Hotelu Paradise dodała na Instagram ankietę, w której obserwatorzy mieli przyznać, czy jest podobna do taty, z którym chętnie nagrywa również TikToki! Fani uznali jednak, że 20-latka bardziej przypomina swoją mamę. Jej tata natomiast przypomina im Jay'a, z którym Eliza jest w parze w programie.

To się zaczyna robić podejrzane - napisała w relacji.
Instagram@eliza_hotelparadise5_official

Według jej fanów, tata uczestniczki Hotelu Paradise przypomina Jay'a głownie jeśli mowa o uśmiechu i spojrzeniu. Ma podobne rysy twarzy.

Wygląda jak Jay - napisał ktoś w wiadomości prywatnej.
To niesamowite, ale to Jay jest podobny do Twojego Taty - dodała inna z użytkowniczek.

Zobacz także: Eliza z „Hotelu Paradise” na tym zdjęciu ma 13 lat. Poprawiła policzki i brodę?

Reklama

Rzeczywiście coś w tym jest? Wiele mówi się o tym, że wybieramy partnerów, którzy mają w sobie cechy podobne do ojców, ale czy coś w tym jest? Wiemy jedno, tata Elizy rzeczywiście przypomina nam Jay'a! Jeśli chcecie mieć więcej materiału do porównania, zajrzyjcie na TikToka i Instagram Elizy.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama