Eliza z „Hotelu Paradise” jest 20-latką, której widzowie programu od początku zarzucają poprawianie urody. Nawet pozostałe uczestniczki show TVN, tuż po jej wejściu do panamskiej willi komentowały jej wygląd. Według nich młoda kobieta poprawiła policzki i brodę. Eliza przyznała, że powiększała usta, ale swój kształt twarzy zawdzięcza genom. Pomimo wielokrotnego zaprzeczania, wiele nie wierzyło w jej słowa. Do teraz?

Reklama

Eliza z „Hotelu Paradise” na zdjęciu z dzieciństwa

Eliza Milewska, która uznawana jest za jedną z najpiękniejszych uczestniczek „Hotelu Paradise” ma wysunięte kości policzkowe i brodę. To sprawia, że wiele osób nie wierzy jej jej naturalność.

Fajna dziewczyna tylko widać, że już zrobiona – pisali widzowie hitu TVN7 na Instagramie po jej wejściu do programu.

Teraz na swój profil dodała zdjęcie, na którym ma 13 lat i wygląda niemal tak samo jak dziś. Choć na pierwszej fotografii nie nosi makijażu, to widać, ze różnica jest niewielka. W ostatnim czasie Eliza z „Hotelu Paradise” dodała też relację z rodzicami. Wskazała, że to właśnie po nich odziedziczyła swoją niepowtarzalną urodę.

Zobacz także: Hotel Paradise: Eliza używa podkładu matującego za 13 zł - wszyscy zachwycają się jej cerą

Instagram@eliza_hotelparadise5_official

Nic dziwnego, że Jay tak zachwyca się urodą swojej partnerki z programu. Eliza według niego mogłaby mieć każdego z uczestników jako partnera w show. Niemniej jednak to właśnie z nim tworzy relację opartą na uczuciach. Tych dwoje dotąd jako jedyni pozostają niezmienni w swoich decyzjach. Choć początkowo Jay był w parze z Mariką to kiedy w „Hotelu Paradise” pojawiła się Eliza, szybko złapali kontakt. Mimo, że na rajskim rozdaniu wybrała Michała, to szybko zadeklarowała, że z Jayem łączy ją coś więcej.

Zobacz także
Reklama

Dajecie szansę tym dwoje?

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama