Doda gościła na "Domówce u Dowborów". Na tę rozmowę czekało tysiące jej fanów. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor swoją instagramową serię rozmów zaczęli już w pandemii a pomysł na format zrodził się przypadkiem. Chociaż przepytali już wiele znanych i lubianych postaci ze świata show-biznesu Doda nieźle ich zaskoczyła! Zawstydziła Macieja Dowbora zwracając mu uwagę na ważną kwestie.

Reklama
Doceń to! - powiedziała wprost.

Padło także wiele miłych słów w stronę Joanny Koroniewskiej oraz ich związku z Maciejem Dowborem.

Doda upomina Macieja Dowbora i przypomina o Joannie Koroniewskiej

Doda doskonale wie, jak wykorzystać swój czas. Zachwyca nie tylko na scenie ale również poza nią. Jej drugą pasją oprócz muzyki jest sport, który wpoił jej ukochany tata, sportowiec. Doda nie raz powtarzała, że gdyby nie show-biznes z pewnością osiągałaby sukcesy sportowe. Zamiłowanie do aktywności fizycznych i zdrowego trybu życia wciąż są jej codziennością a efekty widać gołym okiem. W ciągu ostatnich kilku lat Doda sporo schudła. Nie ukrywa, że miała zdecydowanie więcej czasu na sport, a dzięki przerwie w karierze mogła cieplej pomyśleć o sobie. Nawet niedawno Doda wybrała nietypowy wypoczynek na majówkę. Zamiast siedzieć w domu, postanowiła spróbować wspinaczki. Doda ma doskonałą figurę i m. in, o tym opowiadała w "Domówce u Dowborów". Maciej Dowbor nie krył zachwytu nad artystką i trudno było tego nie zauważyć. Doda jednak postanowiła przypomnieć prezenterowi, że ma równie piękną żonę:

Twoja żona z*ebiście wygląda, więc to doceń. Mnie na razie nie ma kto docenić - dodała gorzko.
Instagram@dodaqueen

Zobacz także: Doda odpowiedziała na pytanie o Radosława Majdana. Na wizji padły bardzo mocne słowa

Doda nie ukrywa, że podziwia Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora oraz ich długoletni związek, który dla wielu osób, w tym Dody wciąż pozostaje jedynie w strefie marzeń. Przy okazji zwróciła również uwagę internautów przysłuchującym się rozmowie, na to co faktycznie w życiu należy doceniać.

Zobacz także
Super wyglądacie, jesteście super parą i bardzo wam zazdroszczę, że jesteście tyle lat razem i zbudowaliście w tym pie*dolonym, po*ebanym show-biznesie tak fajną parę. Wiadomo, że nie pokazujecie wszystkiego do końca i bardzo dobrze, że tego nie robicie, więc plusy i minusy są przed wszystkimi chowane. Najważniejsze, że macie super dzieci, super przelot, super się rozumiecie i w tym ciężkim show-biznesowym środowisku potraficie zrobić zdrową relację, co jest bardzo trudne - powiedziała wprost Doda.

Doda przyznała także, że podziwia Dowborów za umiejętność wspólnej pracy (m. in. w serialu "M jak miłość"). Artystka doskonale zdaje sobie sprawę, że pogodzenie spraw prywatnych oraz zawodowych nie jest w cale takie proste. W szczególności, kiedy to, co w domowym zaciszu trzeba zostawić za sobą i odnaleźć się w pracy. Sama na ma koncie trudną współpracę z byłym mężem przy "Dziewczynach z Dubaju", czego mimo ogromu włożonej pracy z pewnością nie może wspominać tak pięknie, jak powinna.

Praca w pracy to jest coś innego niż praca nad związkiem. To są dwie różne prace, a wy wykonaliście ją bardzo dobrze i z wielkim sukcesem. Mnie się to jeszcze nie udało - podsumowała gorzko Doda.
Reklama

Lubicie oglądać "Domówki u Dowborów"? Pełną rozmowę z Dodą znajdziecie poniżej:

Reklama
Reklama
Reklama