serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Doda z mężem Emilem
VIPHOTO
Newsy

Doda nie sypia ze swoim mężem? Szokujące wyznanie gwiazdy

Doda i Emil Stępień wzięli ze sobą ślub trzy lata temu. Od tego czasu fani gwiazdy, podsycani plotkami, wiele razy martwili się o to, co dzieje się w jej małżeństwie. Teraz piosenkarka postanowiła zdradzić im sekret, ze swojej sypialni.

Choć gwiazda bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko kiedy reaguje na plotki pojawiające się na jej temat, postanowiła podzielić się kilkoma sekretami na własnych zasadach. Doda po raz kolejny urządziła wirtualne spotkanie z fanami. Tym razem jednak nie odpowiadała na ich pytania, a zdradziła fakty ze swojego życia, o których wielu nie miało zielonego pojęcia. Te dotyczące rzeczy, które dzieją się w jej sypialni, mogą szczególnie zdziwić.  Doda nie śpi ze swoim mężem?!

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, El Dursi... Jak myślicie, która najmniej?

Doda i Emil nie śpią ze sobą w łóżku?

Doda to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych i barwnych osobistości w polskim show-biznesie. Gwiazda, która słynie z ciętego języka, niepowtarzalnego śmiechu oraz anielskiego głosu może pochwalić się licznym gronem fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą każdy jej krok i zawsze są gotowi, by stanąć murem za swoją idolką. Artystka nie kryje tego, jak bardzo jest z nimi związana i szczególnie dba o relacje ze swoimi obserwatorami, a teraz zapewniła im kolejną dawkę emocji. Doda postanowiła nagrać filmik dotyczący 10 rzeczy, których nienawidzi i jak się okazuje, jedną z nich jest spanie z kimś w łóżku. Czy oznacza to, że jej mąż Emil nie ma wstępu do sypialni swojej żony?

Dla mnie to jest nie przejścia, żebym ja miała spać z kimś. Ja po prostu się nie wysypiam. Jestem wykończona, zmęczona. Kocham spać sama. Kocham swoje łóżko, swoje miejsce, swoje miejsce, swój czas. Śpię codziennie 9 godzin i to jest taki moment kiedy ja nie chcę, żeby ktoś mnie budził w trakcie przewracaniem, przytulaniem. To jest non stop spanie i regeneracja - wyznała piosenkarka.

Nie są to jednak jedyne warunki na które musiał przystać Emil. Choć wiele osób o tym marzy i uważa to za bardzo romantyczny gest, Doda nienawidzi również... śniadania do łóżka!

Mam takie rytuały swoje i one są tak dla mnie ważne. Dla mnie pierwsze 30 minut po przebudzeniu, to jest najważniejsza rzecz, żebym ja spędziła ją sama ze sobą. Nienawidzę, jak ktoś zaburza mi ten mój rytm. Nie rozumiem co jest w tym romantycznego, że człowiek zaraz po tym jak wstał musi jakąś kawę pić, jakieś jedzenie na tacce. 

Co na to powiecie? Myślicie, że Doda i Emil mają w domu dwie, osobne sypialnie, czy może jednak gwiazda czasami odpuszcza swoje zasady, i kiedy nie ma przed sobą ciężkiego dnia wpuszcza męża do łóżka? Musimy przyznać, że tym wyznaniem faktycznie nas zaskoczyła. 

Zobacz także: Doda wyznaje prawdę na temat małżeństwa z Emilem. Już nigdy więcej go nie pokaże! 

Doda i Emil Stępień wzięli ślub trzy lata temu, dokładnie 14 kwietna 2018 roku. Jak się okazuje, mąż piosenkarki najwyraźniej musiał przystać na wiele jej warunków. Jak się okazuje, Doda nienawidzi z kimś spać!

Doda i Emil Stępień wciąż są razem
Instagram @dodaqueen

Wyznanie gwiazdy zdecydowanie zdziwiło wielu z jej fanów. Spodziewaliście się czegoś takiego?

Doda w kostiumie kąpielowym
Instagram

Emil Stępień i Doda
VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News
Newsy
Doda w szczerym wywiadzie o małżeństwie z Emilem Stępniem. "Uciekłam z domu dwa lata temu"
Doda opowiedziała o swojej prawdziwej relacji z mężem. Między nimi już od dawna nie układało się dobrze, dlaczego gwiazda tak długo ukrywała kryzys i przemoc psychiczną?

Doda o swoim małżeństwie z Emilem Stępniem nigdy nie mówiła za dużo. Gwiazda zdecydowała, że w przeciwieństwie do jej pozostałych związków, to małżeństwo będzie ukryte przed mediami. Wszystko wyglądało więc na to, że artystka jest bardzo szczęśliwa i cieszy się swoją miłością w spokoju. Tymczasem między parą popsuło się już dawno, a współpraca nad "Dziewczynami z Dubaju" była dla Dody prawdziwym koszmarem. Czy wokalistka spodziewała się, że film będzie miał premierę w atmosferze aż takiego skandalu, a jej mąż pozwoli sobie na ostre oszczerstwa w jej stronę? Doda szczerze o małżeństwie z Emilem Stępniem: "Uciekłam z domu dwa lata temu" Doda otwarcie o swoich problemach małżeńskich zaczęła mówić dopiero wtedy, gdy Emil Stępień, kolejnymi oświadczeniami uderzał w nią samą i w jej rodzinę. Skandal zaczął się od momentu, w którym Doda podzieliła się z fanami informacją, że były mąż zabronił jej i reżyserce Marii Sadowskiej dokonać ostatecznych poprawek w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Ta wiadomość wstrząsnęła opinią publiczną. Emil Stępień później podważył kompetencje Dody, producentki kreatywnej filmu oraz reżyserki i zapowiedział, że na żadne zmiany już się nie zgodzi. Z każdym dniem konflikt stawał się coraz bardziej zaogniony. Doda w końcu otwarcie przyznała, że zachowanie jej męża nie jest dla niej zaskoczeniem, a poważne problemy w jej związku zaczęły się dawno temu. Dlaczego mimo ucieczki z domu i tego, jak była traktowana, zdecydowała się współpracować z Emilem Stępniem przy produkcji, która jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym filmem tego roku? Doda wyjawiła dopiero teraz, że jej kryzys w małżeństwie zaczął się już dwa lata temu. Przypomnijmy, że para pobrała się w 2018 roku w ukryciu . Doda nie spodziewała...

Doda i Emil Stępień wciąż są razem
Instagram @dodaqueen
Newsy
Doda w kilka sekund zdementowała wszystkie plotki o rozstaniu z mężem! Musicie zobaczyć to nagranie 
Doda i Emil Stępień nie są już razem? Doda w kilka sekund odniosła się do plotek na temat kryzysu w jej małżeństwie

Doda wreszcie skomentowała plotki dotyczące poważnego kryzysu w jej małżeństwie! Krótkie wideo, które opublikowała w sieci jest dobrym komentarzem na to, czy jej relacje z mężem faktycznie uległy pogorszeniu. Czy najpopularniejsza w Polsce wokalistka i jej mąż, Emil Stępień, rozstali się? Teraz już chyba nie ma wątpliwości, jaka jest prawda. Sami zobaczcie!  Doda i Emil Stępień są razem? Doda i Emil Stępień w kwietniu 2018 roku wzięli ślub w tajemnicy. Swoją relację i to, że się spotykają ukrywali od samego początku. Pomimo tego, że łączyły ich sprawy zawodowe i na co dzień byli widywani w swoim towarzystwie to nikt nie podejrzewał, że mogłoby ich łączyć coś więcej. Życie małżeńskie jest dla Dody ważne i nie dzieli się zbyt wieloma szczegółami z fanami. Niestety od kilku tygodni media sugerują, że Doda i Emil przechodzą poważny kryzys. Chociaż sam Emil Stępień w rozmowie z "Faktem" zaprzeczył rewelacjom , "Rewia" poinformowała czytelników, że mąż wokalistki wyprowadził się z domu. Gwiazda do tej pory nie skomentowała bezpośrednio tych domniemań ale jej nowy filmik, powinien rozwiać wątpliwości wszystkich zainteresowanych. Początkowo w ogóle miał nie dotyczyć jej życia prywatnego.  Doda bardzo emocjonalnie zareagowała na wiadomość od fanki. Okazało się, że niewinna wizyta Dody w jednym z domów dziecka odmieniła życie jednej z wychowanek. Doda czytając, że stała się dla kogoś inspiracją nie potrafiła opanować wzruszenia! Nagrywając emocjonalne wideo w kadrze pojawił się... jej mąż! Ten niewinny szczegół chyba właśnie zdementował wszystkie smutne doniesienia!  Zobacz także:   Doda ostro o dotacjach dla artystów: "Rząd nie daje własnych pieniędzy, gdzieś musiał je zabrać, żeby komuś dać" Doda pokazała...

Emil Stępień i Doda
VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News
Newsy
Co z rozwodem Dody i Emila Stępnia? Producent uderza w artystkę! 
Doda opublikowała zdjęcia dokumentów rozwodowych z których wynika, że Emil Stępień nie stawił się na rozprawach sądowych. Były mąż gwiazdy nie pozostał jej dłużny i wydał oficjalne oświadczenie: "Nieprawdziwe informacje" - mówi o słowach Dody Stępień.

Doda dopiero niedawno przyznała, że rozstała się z mężem. Fani nie kryli zaskoczenia, gdy wyszło na jaw, że ich małżeństwo zakończyło się ponad rok temu, a dla samej Dody stało się bardzo trudnym doświadczeniem, po którym, jak mówiła, musiała się leczyć u specjalistów. Choć artystka z początku unikała wszelkiego komentowania tego, co wydarzyło się w jej życiu prywatnym i zdecydowanie chciała odciąć się od męża, jej plany pokrzyżowały problemy ich wspólnego filmu. Odkąd w sprawie produkcji "Dziewczyn z Dubaju" stanęli po dwóch stronach barykady, fani mają szansę dowiedzieć się więcej o ich prywatnych konfliktach. Doda bowiem nie tylko oskarża Emila Stępnia o utrudnianie pracy nad "dokończeniem filmu", ale także o stawianie problemów w rozwodzie. Co na to producent? Emil Stępień wydał właśnie oświadczenie, po raz kolejny podważając informacje przekazywane przez Dodę.  Emil Stępień wydał oficjalne oświadczenie. Reaguje na relacje Dody Doda odkąd walczy z Emilem Stępniem o dokonanie ostatecznych poprawek nad "Dziewczynami z Dubaju" nie ukrywa tego, jakie naprawdę relacje łączą ją z byłym mężem. Gwiazda po raz pierwszy o sprawie opowiedziała w momencie gdy razem z Marią Sadowską odbiły się od drzwi studia montażowego. To właśnie wówczas Doda nagrała emocjonalną relację , w której wyjawiła, że prace nad filmem są utrudniane, a wejścia do studia zabronił im sam Emil Stępień. Na te słowa oczywiście były mąż zareagował:  najpierw zarzucił Marii Sadowskiej, reżyserce filmu, niekompetencje , by potem wyjaśnić swój punkt widzenia i to dlaczego nie zgadza się na dokonywanie poprawek w filmie.  Ostatecznie więc fani mogli dowiedzieć się, że Doda przepłaciła małżeństwo i współpracę z Emilem Stępniem zdrowiem psychicznym, o...

jak podniecić faceta
Styl życia
Jak podniecić faceta - 10 rzeczy, które nieziemsko podniecają facetów, ale wstydzą się przyznać
Jak podniecić faceta? Pierwsza myśl to zapewne naga kobieta, ewentualnie ostry film i... to koniec listy z rzeczami, które podniecają facetów. Oczywiście, prawda jest zupełnie inna! Zebrałyśmy listę rzeczy, które jeszcze bardziej podniecają facetów choć oni sami rzadko o tym mówią.

Jak podniecić faceta - my kobiety często dyskutujemy między sobą na ten temat i rozmyślamy, co doprowadza mężczyzn do czerwoności. Zebrałyśmy subiektywną listę 10 takich rzeczy. Warto wdrożyć je w życie, ale i porozmawiać ze swoim mężczyzną, co jeszcze dodałby do tej listy. Zobacz także:   Rozmiar biustu - miseczka w tym rozmiarze jest najbardziej pożądana  Co zrobić by facet oszalał w łóżku? 1. Więcej czułości Silny facet, który nie przepada za grą wstępną i chce szybko tu i teraz wziąć kobietę to może i znany widok, ale… bardzo rzadki. Mężczyźni naprawdę łakną czułości! Kobiety w większości też. Warto zatem połączyć siły i uczynić seks mocno emocjonalnym, pełnym pocałunków i zmysłowego dotyku. Wtedy zbliżenie ma prawdziwą moc! 2. Widok kobiety o poranku Nic tak nie podnieca facetów jak widok swojej ukochanej tuż po wstaniu z łóżka, choć same kobiety uważają, że nie należy on do najmilszych. Rozczochrane włosy, brak makijażu i ten nieprzyjemny zapach z ust… Uwierzcie, że faceci kochają swoje kobiety w takiej wersji. Naturalne, jeszcze trochę senne, delikatnie się uśmiechające. A myślicie, że dlaczego mężczyźni uwielbiają kochać się rano? :) 3. Seks oralny w nietypowych miejscach W przymierzalni, albo w toalecie na imprezie… A wszystko to gorące i spontaniczne. Bo to, że faceci uwielbiają seks oralny nie jest żadną tajemnicą.  4. Gdy kobieta się dotyka… Zacznij to robić niespodziewanie, np. gdy on siedzi przed komputerem. On zwariuje! 5. Gadżety w łóżku Pasy do związywania rąk, osłonka na oczy, zabawki ze sklepu erotycznego, czy megaseksowna bielizna dla niej (co powiesz, by kupić sobie taką na SWOJE urodziny? :) Z pewnością szybko zobaczysz,...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner