serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Meghan i Harry
East News
Newsy

Ciężarna Meghan Markle musi dorabiać w ciąży?! Niebawem wystąpi na koncercie. To wina odcięcia od królewskiego skarbca?

Meghan Markle pomimo zbliżającego się porodu nadal jest niezwykle aktywna. Co więcej, ukochana żona księcia Harry’ego wraz z mężem niebawem wystąpi na koncercie, na którym pojawi się też Jennifer Lopez. To brak funduszy zmusił ich do tego? Poznajcie szczegóły!

Mimo decyzji o wycofaniu się z brytyjskiego dworu, książę Harry i Meghan Markle nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów. Ogromne emocje budzi nie tylko ich niedawny wywiad z Oprah Winfrey, czy ciąża aktorki, ale też relacje byłych Sussexów z resztą brytyjskiej rodziny królewskiej. I choć para postanowiła uciec od royalsów na drugi kraniec świata i całkowicie uniezależnić się od monarchii, sympatycy korony wciąż są dla nich bezlitośni. Fani monarchii zarzucają małżeństwu, że pomimo iż  zostało odcięte o królewskiego skarbca, wciąż próbuje wzbogacić się na bliskich relacjach z Elżbietą II. Bardziej kąśliwi sugerują nawet, że Meghan i Harry po pogłoskach o rewolucjach, jakie książę Karol chce wprowadzić po objęciu tronu są tak zdesperowani, że musieli znaleźć nowe źródło utrzymania. Niebawem byli Sussexowie pojawią się bowiem na koncercie wśród największych amerykańskich gwiazd. 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Ciężarna Meghan Markle musi dorabiać na koncertach?

To już pewne! Na początku maja książę Harry i ciężarna Meghan Markle wystąpią podczas koncertu „Vax Live”. Jak się jednak okazuje udział byłych Sussexów w wydarzeniu wcale nie jest motywowany ich problemami finansowymi. Koncert "Vax Live", w którym udział wezmą nie tylko artyści, ale też światowi przywódcy, ma na celu zwiększenie świadomości o szczepieniach przeciw Covid-19. Była książęca para wygłosi podczas wydarzenia przemowę  mającą na celu zwrócenie uwagi na dostarczanie szczepionek przeciw koronawirusowi najbiedniejszym krajom świata.

W ostatnim roku nasz świat doświadczył bólu, straty i walki. Teraz musimy się wyleczyć. Razem. Nikogo nie możemy zostawić z tyłu - oznajmili w specjalnym oświadczeniu.

Meghan Markle w niebieskiej sukience na Fidżi
East News

Para wciąż podkreśla, jak bardzo ważne jest propagowanie szczepionek.

Wszyscy na tym skorzystamy. Wszyscy będziemy bezpieczniejsi, gdy dostęp do szczepionek będzie równy dla każdego. Musimy dążyć do sprawiedliwej dystrybucji szczepionek, by przywrócić wiarę w nasze człowieczeństwo. Nie ma ważniejszej misji – apelują Meghan i Harry.

Oprócz byłych Sussexów na koncercie pojawią się m.in. prezydent USA Joe Biden wraz z żoną, wiceprezydent Kamala Harris, prezydent Francji Emmanuel Macron, premier Kanady Justin Trudeau, modelka Chrissy Teigen czy aktor Ben Affleck. Podczas „Vax Live” wystąpią m.in. Jennifer Lopez, H.E.R. czy Foo Fighters. Całość poprowadzi Selena Gomez.

Koncert z udziałem publiczności złożonej z zaszczepionych medyków walczących z COVID-19, zostanie nagrany w niedzielę, 2 maja,  na stadionie SoFi w Los Angeles. Transmisję z wydarzenia można obejrzeć już 8 maja m.in. na YouTube czy na antenie ABC i CBS.

Meghan Markle i Książę Harry
East News

Meghan Markle w sukience Valentino i biżuterii za ponad 150 tys. złotych
ANGELA WEISS/AFP/East News
Newsy
Dobroczynna Meghan Markle rozprawia o nierównościach społecznych w stylizacji za ponad 150 tys. złotych
Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi festiwalu Global Citizen Live w Nowym Jorku, gdzie walczyli z nierównościami społecznymi. Kreacja byłej księżnej jest dziś na ustach wszystkich!

Meghan Markle i książę Harry kontynuują swoją filantropijną działalność. Od czwartku byli Sussexowie wizytują w Nowym Jorku, gdzie przy świetle reflektorów chętnie pochylają się nad społecznymi problemami. Para odwiedziła już m.in. miejsce pamięci ofiar zamachu na World Trade Center, gdzie raczyła fotoreporterów "królewskimi" pozdrowieniami. Co więcej, w sobotę małżeństwo otworzyło festiwal Global Citizen Live w Central Parku, podczas przemówienia poruszając problem nierówności ekonomicznych. Co ciekawe, to jednak nie troska o równy dostęp społeczeństwa do szczepionek, o który walczą byli Sussexowie, jest teraz na ustach wszystkich, lecz kreacja ukochanej żony księcia Harry'ego. Z okazji dobroczynnego wystąpienia Meghan postawiła na stylizację wartą bagatela ponad 150 tys. złotych! Zobacz także:  Meghan Markle i książę Harry na okładce "Time"! Fani gorzko o ich sesji: "Okropny retusz" Meghan Markle o nierównościach społecznych w stylizacji za ponad 150 tys. złotych Podczas festiwalu Global Citizen Live w Nowym Jorku. Meghan Markle i książę Harry  poruszyli problem nierówności w dostępie do szczepionek pomiędzy biednymi, a bogatszymi państwami Każdy człowiek na tej planecie ma prawo do szczepionki. To prawda, lecz tak się nie dzieje. I kiedy w tym i wielu innych państwach możesz ją z łatwością dostać, miliardy ludzi na świecie nie mają tej możliwości - stwierdziła z żalem Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego podkreśliła, że choć według prognoz do końca roku aż 70 proc. populacji będzie mogło przyjąć szczepionkę na COVID-19, to miliardy osób na świecie wciąż nie mają do nich dostępu.  Niestety, choć słowa Meghan poruszyły opinią publiczną, to...

Meghan Markle bezczelnie łamie zakaz Elżbiety II?! Pochwaliła się ciążowym brzuchem, ale uwagę zwraca to cacko za 90 tys.
Vax Live/Ferrari Press/East News
Newsy
Meghan Markle bezczelnie łamie zakaz Elżbiety II?! Pochwaliła się ciążowym brzuchem, ale uwagę zwraca to cacko za 90 tys.
Ciężarna Meghan Markle nie zamierza zwalniać tempa. Choć odchodząc z rodziny królewskiej zapowiadała odcięcie się od mediów, dziś dumnie eksponuje w telewizji swoje ciążowe krągłości. Uwagę zwraca jednak jeden szczegół. Okazuje się, że żona księcia Harry’ego postanowiła złamać najnowsze zakazy królowej. Sprawdźcie, co zrobiła!

Meghan Markle w marcu wzięła udział w głośnej rozmowie z Oprah Winfrey , gdzie nie tylko zdradziła wiele szokujących faktów ze swojego życia po wstąpieniu do rodziny królewskiej, ale też w całej okazałości zaprezentowała swój ciążowy brzuszek. Teraz, dwa miesiące od budzącego wiele kontrowersji wystąpienia, była księżna Sussex znów pojawiła się na ekranach. I choć większość osób zachwycała się jej pokaźnymi ciążowymi krągłościami, to sympatycy brytyjskiej monarchii zwrócili uwagę na jeden szczegół, ich zdaniem ukazujący  lekceważący stosunek aktorki do korony. Okazuje się, że ukochana żona księcia Harry’ego postanowiła złamać najnowsze zakazy Elżbiety II i zachować dla siebie imponującą biżuterię po księżnej Dianie. Meghan Markle chwali się ciążowym brzuszkiem w biżuterii po księżnej Dianie Książę Harry i Meghan Markle odchodząc z rodziny królewskiej motywowali swoją decyzję chęcią życia z dala od blasku fleszy. Jak się jednak okazuje, byli Sussexowie są bardzo przyzwyczajeni do bycia na świeczniku i angażowania się w społeczne sprawy, dlatego też zaledwie kilka dni temu książę Harry wystąpił podczas głośnego koncertu Vax Live, który promował szczepienia i dystrybucję szczepionek na całym świecie. Również jego ukochana żona pomimo zaawansowanej ciąży postanowiła zaangażować się w inicjatywę. Choć Meghan Markle również miała wziąć udział w imprezie, w ostatniej chwili odwołała swój występ, w zamian decydując się na poruszające nagranie, które właśnie trafiło do sieci. W swoim krótkim przemówieniu żona księcia Harry’ego wspomniała o trudnościach, z jakimi borykają się kobiety w czasie pandemii.  Jako przewodniczący kampanii Vax Live, mój mąż i ja uważamy, że największym...

Książę William, tak jak Harry, „czuje się więźniem” w pałacu? Na jaw wychodzą nowe fakty
East News
Newsy
Książę William, tak jak Harry, „czuje się więźniem” w pałacu? Na jaw wychodzą nowe fakty
Podczas głośnego wywiadu z Oprah Winfrey książę Harry przyznał, że podobnie jak swój starszy brat i ojciec, czuł się uwięziony w pałacowych murach. Jak do tych rewelacji odniósł się książę William? Harry kłamał podczas wystąpienie, a może zdradził okrutną prawdę o rodzinie królewskiej? Na jaw wychodzą nowe fakty.

Choć premiera budzącego wiele kontrowersji  wywiadu Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey miała miejsce dokładnie dwa tygodnie temu, emocje związane z wystąpieniem byłych Sussexów nadal nie opadły, a o ich słowach mówi cały świat. Wielkie poruszenie bowiem wzbudziły m.in. oskarżenia małżonków, zarzucających rodzinie królewskiej rasizm i to, że mały Archie nie ma książęcych tytułów, ponieważ bliscy Jej Królewskiej Mości obawiali się, że urodzi się czarnoskóry. Do tego na jaw wyszło wiele innych szokujących faktów, jak to, że Meghan zmagała się z depresją i miała myśli samobójcze , jak również była uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy pozbawili ją kluczy oraz osobistych dokumentów, jak prawo jazdy czy paszport. O zamknięciu i izolacji od świata zewnętrznego mówił również książę Harry, który podkreślił, to to Meghan wreszcie uwolniła go od „więzienia”,  w którym tkwił całe swoje życie. Byłem uwięziony przez system, mój ojciec i brat wciąż są uwięzieni. Nie mogą odejść. Ogromnie im z tego powodu współczuję – stwierdził książę Harry w rozmowie z Oprah Winfrey. Czy książę William i książę Karol naprawdę czują się jak więźniowie w pałacowych murach? Bliski przyjaciel ukochanego męża księżnej Kate zdradził prawdę. Książę William naprawdę czuje się jak pałacowy więzień? Krzywdzące oskarżenia Meghan i Harry’ego skierowane w stronę royalsów odbiły się szerokim echem. Media na całym świecie komentowały nie tylko słowa byłych Sussexów, ale również reakcje ich najbliższych na ostre słowa krytyki. Pierwsza głos w sprawie zabrała królowa Elżbieta II , która w krótkim oświadczeniu opublikowanym przez swojego...

Donald Trump miażdży Meghan Markle po wywiadzie u Oprah: „nie jest dobra, mówiłem już o tym”.
East News
Newsy
Donald Trump miażdży Meghan Markle po wywiadzie u Oprah: „nie jest dobra, mówiłem już o tym”. Padły mocne słowa
Były prezydent USA, Donald Trump w ostry sposób zareagował na głośny wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey. Polityk nawiązał do swoich słów sprzed lat, gdy nazwał aktorkę „paskudną”, a teraz podkreślił, że wreszcie cały świat dowiedział się, jak okropną jest osobą.

Emocje związane z głośnym wywiadem księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey nadal nie opadły. I choć występ byłych Sussexów ujrzał światło dzienne dokładnie tydzień temu, kolejni dziennikarze i celebryci z pierwszych stron gazet ochoczo komentują kontrowersyjne zwierzenia małżeństwa. Co ciekawe, także były prezydent USA – Donald Trump – postanowił dorzuć swoje przysłowiowe „trzy grosze” i w ostrych słowach wypowiedział się na temat wynurzeń aktorki i jej ukochanego męża. Oj, Meghan nie będzie zadowolona. Donald Trump miażdży Meghan Markle po jej występie u Oprah Winfrey Na ten wywiad czekał cały świat. Meghan Markle i książę Harry  pierwszy raz po Megxicie udzielili obszernego, ponad dwugodzinnego wywiadu  Oprah Winfrey, w którym zdradzili najbardziej intymne i szokujące zdarzenia, jakie miały miejsca za pałacowymi murami. Podczas, gdy książę Harry wprost powiedział o swoich trudnych stosunkach z bratem – księciem Williamem – ora ojcem – księciem Karolem – Meghan Markle oskarżyła rodzinę królewską o rasizm , podkreślając, że jej synek nie otrzymał książęcych tytułów, ponieważ royalsi obawiali się, że urodzi się czarnoskóry. By tego było mało, Markle zdradziła, ze zmagała się z depresją, a nawet miała myśli samobójcze będąc w 5. miesiącu ciąży, jednak klan Windsorów odmówił jej pomocy specjalistów. Co więcej, Meghan została uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy nie tylko pozbawili ją kluczy, ale też osobistych dokumentów, jak paszport, czy prawo jazdy. Szokujące oskarżenia, szybko spotkały się z reakcją ze strony rodziny królewskiej, bliskich Meghan Markle, a także osobistości ze świata mediów. Także były prezydent USA – Donald Trump – postanowił odnieść się do tych...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jakie zastosowanie ma suchy szampon?
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner