serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Książę Karol
Jan KUCHARZYK/East News
Newsy

Książę Karol po objęciu tronu odetnie royalsów od pieniędzy monarchii? Syn Elżbiety II zapowiada wielkie rewolucje

Zaawansowany wiek królowej Elżbiety II sprawia, że rodzina królewska zaczęła podejmować rozmowy o dalszych losach Wielkiej Brytanii. Następny w kolejce do tronu jest Książę Karol, który ma chyba nieco inny plan na funkcjonowanie rodziny niż jego mama. Sprawdźcie szczegóły!

Autorka książek poświęconych tematyce rodziny królewskiej, pt. "Harry: A Biography of a Prince" oraz "Diana's Babies: Kate, William and the Repair of a Broken Family", Angela Levin wystąpiła w talkRADIO, gdzie podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat dalszych losów royalsów. Wszystko wskazuje na to, że tuż po objęciu tronu, książę Karol zamierza wprowadzić wielkie rewolucje w monarchii. Zmusi swoich bliskich, by poszli do pracy?

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Książę Karol zapowiada rewolucje w rodzinie królewskiej

Według Angeli Levin następca tronu zwróci baczną uwagę na politykę finansową państwa i będzie dążył do modelu funkcjonowania innych europejskich monarchii, w których członkowie rodziny pracują na etacie jak inni obywatele. Te zmiany wiązałyby się z odcięciem od dużej sumy pieniędzy Harry'ego i Meghan, którzy nie stoją w bezpośredniej linii do objęcia tronu. 

Stanowisko reprezentacyjne, pozwalające zachować wszelkie przywileje książęce posiadałby wówczas jedynie książę William i jego żona Kate i tylko oni nie musieliby się obawiać o nagły brak dostępu do królewskiego skarbca. Żeby potwierdzić swoją tezę Levin wyznała, że:

Książę Karol już od bardzo dawna chciał zredukować monarchię, aby obniżyć koszty - powiedziała Angela Levin.

Książę Karol został wyrzucony z pałacu
ONS.pl

W kwestii Meghan i Harry'ego Angela przyznała, że po wprowadzonych zmianach małżeństwo zostałoby niejako "wyrzucone" z rodziny królewskiej, jednak taką decyzję podjęli oni już rok temu, decydując się na ten krok samodzielnie. Tytuły księżnej i księcia Sussex zachowali tylko dlatego, że zostały im one nadane w prezencie ślubnym, natomiast już od dawana para nie korzysta w pomocy finansowej i królewskich przywilejów.

Wiemy także, że po śmierci księcia Filipa, książę Karol będzie pomagał swojej mamie w wypełnianiu obowiązków i przejmie ich część. Czy prognozy autorki na temat dalszego funkcjonowania brytyjskiej monarchii mają szansę się spełnić?

Jak według was będzie funkcjonować brytyjska monarchia po śmierci Elżbiety II?

Królowa Elżbieta II
East News

Książę Karol
Jan KUCHARZYK/East News
Newsy
Książę Karol chce wprowadzić poważne zmiany po objęciu tronu. Elżbieta II dotąd na to nie zezwalała
Choć książę Karol jeszcze nie objął brytyjskiego tronu już snuje poważne plany względem monarchii. Przyszły król zamierza nie tylko ograniczyć finansowanie royalsów z królewskiego skarbca, ale też być bliżej obywateli. To, co wymyślił może bardzo nie spodobać się Jej Królewskiej Mości.

Kolejka do brytyjskiego tronu jest naprawdę długa, jednak zanim zasiądą na nim książę William i uwielbiana przez masy księżna Kate, ten zaszczyt przypadnie księciu Karolowi. To właśnie on zgodnie z linią sukcesji jest pierwszy w kolejce do zastąpienia swojej matki – królowej Elżbiety II – gdy ta odejdzie z tego świata. Okazuje się, że wtedy członków rodziny królewskiej może spotkać prawdziwa rewolucja. Jakiś czas temu do mediów przedostały się pogłoski, jakoby książę Karol zamierzał odciąć royalsów od królewskiego skarbca , gdy tylko obejmie rządy. To jeszcze nie koniec wielkich zmian, jakie przyszły król zamierza wcielić w życie. Jak donosi „Sunday Times”, książę Karol ma też poważne plany względem poddanych. To, co wymyślił do tej pory było nieakceptowalne przez Elżbietę II. Zobacz także:  Pogrzeb Elżbiety II jest już dawno zaplanowany! Wyciekły szczegóły planu na wypadek śmierci królowej Książę Karol zapowiada rewolucje po objęciu tronu Kilka tygodni temu media obiegły niepokojące wieści na temat wielkich rewolucji, jakie książę Karol zamierza wcielić w życie tuż po objęciu brytyjskiego tronu. Jak informowała wtedy Angela Levin, autorka książek poświęconych tematyce rodziny królewskiej, m.in. pt. „Harry: A Biography of a Prince”, czy „Diana's Babies: Kate, William and the Repair of a Broken Family”, przyszły następca tronu planuje zakończyć finansowanie członków rodziny królewskiej z królewskiego skarbca. Jedynymi beneficjentami mają pozostać jednak osoby będące w bezpośredniej linii do objęcia tronu, czyli książę William , jego żona oraz ich dzieci. To jednak nie koniec transformacji zapowiadanych przez księcia Karola. Jak donosi „Sunday Times” książę Karol zamierza...

Drugie dziecko Meghan i Harry'ego poważnie namiesza w rodzinie królewskiej! Jakie ma miejsce w kolejce do tronu?
ONS.pl
Newsy
Drugie dziecko Meghan i Harry'ego poważnie namiesza w rodzinie królewskiej! Jakie ma miejsce w kolejce do tronu?
Książę Harry i Meghan Markle już niebawem przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Choć para zrzekła się dworskich obowiązków, maluszek poważnie namiesza w kwestii dziedziczenia tronu. Jakie ma szanse na stanie się przyszłym królem lub królową Wielkiej Brytanii? Okazuje się, że ogromne!

Meghan Markle i książę Harry już za kilka miesięcy ponownie zostaną rodzicami. Radosną nowinę para przekazała światu w Walentynki, 14 lutego, zamieszczając w sieci krótką informację, do której dołączyli urocze zdjęcie ciążowych krągłości byłej księżnej Sussex . Co ciekawe, choć małżeństwo dokładnie rok temu zrezygnowało z pełnienia dworskich obowiązków i uciekło od brytyjskiej rodziny królewskiej na drugi kraniec świata, osiedlając się w słonecznym Santa Barbara, ich szokujące decyzje nie mają wpływu na dziedziczenie tronu przez ich dzieci. Co więcej, wieści o rychłym powiększeniu się rodziny Meghan i Harry’ego poważnie zaburzyło kolejność sukcesji tronu. Czy to właśnie dlatego, księżna Kate robi wszystko, by niebawem po raz czwarty zostać mamą? Drugie dziecko Meghan i Harry'ego – które ma miejsce w kolejce do tronu? Narodziny drugiego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego to ważne wydarzenie nie tylko dla przyszłych rodziców, ale i dla całej brytyjskiej monarchii. Przede wszystkim dlatego, że jeśli tuż przed porodem Meghan nie zdecyduje się na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, ich potomek będzie pierwszym w historii członkiem rodziny królewskiej, który urodzi się poza granicami Anglii. Co ciekawe, nawet jeśli maluch przyjdzie na świat w Stanach Zjednoczonych, a jego rodzice na dobre zerwą więzi z resztą klanu Windsorów, podobnie jak Archie, ma pełne prawo do dziedziczenia tronu po swojej prababce – królowej Elżbiecie II. I tak najmłodszy potomek Sussexów trafi na ósme miejsce w linii sukcesji tronu , tuż za swoim bratem, Archiem. Tym samym na dziewiąte miejsce spadnie książę Andrzej , drugi syn Jej Królewskiej Mości. Następne miejsca zajmą się kolejno księżniczka Beatrycze oraz księżniczka Eugenia. Czy to...

Księżna Diana i Książę Karol
ONS.pl
Newsy
Na odsłonięciu pomnika Diany zabraknie Karola, ale również... Brytyjczycy w szoku!
Z okazji 60. rocznicy urodzin księżnej Diany na 1 lipca planowane jest odsłonięcie pomnika ku jej czci. W wydarzeniu zabraknie m.in. księcia Karola, ale też ulubienicy mediów. Nie chodzi o Meghan Markle!

Księżna Diana urodziła się 1 lipca 1961 roku i gdyby żyła, dziś obchodziłaby swoje 60 urodziny. Z tej okazji na zlecenie jej ukochanych synów - księcia Williana i księcia Harry'ego tego dnia zostanie odsłonięty pomnik ku czci "królowej ludzkich serc". By uczestniczyć w tej uroczystości Harry postanowił na jakiś czas wrócić do Wielkiej Brytanii, by móc być obecny przy tak podniosłym wydarzeniu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na odsłonięciu monumentu zabranie byłego męża Lady Di - księcia Karola ! By tego było mało, to nie jedyny członek rodziny królewskiej, który odmówił udziału w ceremonii. Uroczyste odsłonięcie pomnika księżnej Diany - kogo zabraknie podczas ceremonii? Od tragicznej śmierci księżnej Diany w wypadku samochodowym mijają 24 lata. Piękna, skromna i niezwykle empatyczna żona przyszłego władcy jednak nadal jest żywa w sercach Brytyjczyów i sympatyków brytyjskiej monarchii, który nazywają ją "królową ludzkich serc". Również synowie Lady Di, choć pochowali matkę jako dzieci, wciąż starają się kultywować pamięć o niej i podkreślać, jaką wyjątkową kobietą była. Z okazji jubileuszu 60 rocznicy urodzin księżnej Diany, książę Harry i książę William przygotowali dla zmarłej mamy wyjątkowy prezent. Już 1 lipca zostanie odsłoniony posąg przygotowany ku czci Lady Di, sttworzony przez sławnego brytyjskiego rzeźbiarza, Iana Rank-Broadleya, który autorem m.in. portretów królowej Elżbiety II znajdujących się na wszystkich brytyjskich monetach. Artysta zaprojektował również wspólne portrety monarchini oraz księcia Filipa z okazji 60. rocznicy ich ślubu.  Co ciekawe, na zapowiadanym od dawna spotkaniu zabraknie kilku bardzo ważnych osób, w tym przyszłego następcy brytyjskiego tronu i...

Wyszło na jaw, kogo w rodzinie królewskiej Meghan Markle oskarżyła o rasizm. Pałac Buckingham komentuje
CBS/Ferrari Press/East News , Rex Features/East News
Newsy
Wyszło na jaw, kogo w rodzinie królewskiej Meghan Markle oskarżyła o rasizm. Pałac Buckingham komentuje
Który z royalsów czynił rasistowskie uwagi pod adresem synka Meghan Markle i księcia Harry'ego? Na jaw wyszły nowe szczegóły w sprawie. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie.

Podczas słynnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey padły poważne oskarżenia pod adresem rodziny królewskiej. Była księżna Sussex zarzuciła członkom monarchii m.in. rasizm. i choć małżonkowie jednoznacznie nie zdradzili personaliów nadawcy dyskryminujących uwag na temat koloru skóry ich synka, to  takie informacje pojawiły się w książce "Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan" autorstwa Christophera Andersena.  Autor książki o życiu prywatnym royalsów opisał konkretną sytuację ujawniając, kto stał za rasistowskimi uwagami i "zastanawiał się" nad tym, jaki kolor skóry będzie miał mały Archie.  Kogo z royalsów Meghan Markle oskarżyła o rasizm? W pierwszym wspólnym wywiadzie, jakiego książę Harry i Meghan Markle udzielili po wycofaniu się z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i przeprowadzce do USA, padło wiele szokujących wyznań, a nawet oskarżeń. Z rozmowy z Oprah Winfrey  dowiedzieliśmy się m.in. tego, że  Meghan była uwięziona w pałacu , a dworscy pracownicy pozbawili ją kluczy, a nawet prywatnych dokumentów. To jeszcze nie wszystko. Meghan będąc   w 5. miesiącu ciąży miała myśli samobójcze , a zarówno rodzina królewska jak i jej współpracownicy nie zamierzali pomóc kobiecie w jej załamaniu nerwowym. By tego było mało, para oskarżyła royalsów o rasizm  sugerując, że to właśnie strach przed tym, że Archie urodzi się czarnoskóry wpłynął na to, że synek Meghan i Harry’ego nie otrzymał książęcych tytułów oraz wiążących się z nimi przywilejów, jak np. królewska ochrona. Kto w Pałacu Buckingham mógłby się posunąć do czegoś takiego?...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner