serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Meghan Markle zerka w bok zaskoczona
East News
Newsy

Pogrzeb księcia Filipa. Okazuje się, że ciąża Meghan Markle to tylko wymówka?! Nowe fakty o jej nieobecności 

Po śmierci księcia Filipa oczy Brytyjczyków zostały zwrócone na Meghan Markle i Harry'ego. Wiemy, że książę postanowił osobiście pożegnać dziadka, jednak w Londynie zjawił się bez żony tłumacząc, że lekarz odradził jej podróż w ciąży. Czy to prawdziwy powód jej nieobecności?

Nieobecność Meghan Markle pokazuje, jak napięte stosunki panują pomiędzy Sussexami i królową Elżbietą. I chociaż ciąża wydaje się dobrym argumentem, aby nie pojawić się na ceremonii, na jaw wyszły nowe fakty z najbliższego otoczenia Markle. Osoby z jej bliskiego otoczenia poinformowały, że prawdziwy powód jej nieobecności wcale nie jest związany ze stanem błogosławionym.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Meghan Markle nie zjawi się na pogrzebie księcia Filipa

Z powodu pandemii pogrzeb księcia Filipa nie będzie miał charakteru państwowego. W ceremonii weźmie udział najbliższa rodzina - żona, dzieci oraz wnuki księcia Filipa. Do mediów wypłynęła informacja, że w wyniku ciąży Meghan nie może towarzyszyć swojemu mężowi podczas pogrzebu, jednak jej przyjaciel ujawnił "Daily Mail" nowe fakty dotyczące jej pozostania w domu:

Meghan mówiła, że jej głównym zadaniem jest teraz wspierać Harry'ego. Jemu pozostawiła decyzję, czy faktycznie powinna z nim lecieć. Nie chciała być w centrum uwagiMeghan uważa, że w tym trudnym czasie rodzina powinna trzymać się razem, więc chciałaby, aby porzucili różnice i się zjednoczyli. Tego właśnie chciałby Filip, a ona jest gotowa im przebaczyć i iść dalej przez życie z podniesioną głową - twierdzi osoba z otoczenia Meghan Markle.

Na decyzję Markle miała wpływ także jej matka:

Doria nalegała, aby Meghan została i wspierała męża na odległość. Podobnie jak Harry, matka bardzo o nią dba i nie chce, żeby narażała swoje zdrowie. Stres to ostatnie, czego Meghan teraz potrzebuje - dodaje informator.

Znajomy Meghan twierdzi, że obecność Markle na ceremonii wcale nie poprawiłaby jej relacji z rodziną królewską. Dodaje także, że to dobry moment aby Harry zawalczył o zacieśnienie więzi z rodziną:

Meghan uważa, że to, czy pojawi się na pogrzebie księcia Filipa, czy nie, nie zmieni jej relacji z królową. Jest pewna, że jako matka zrozumie jej nieobecność i chciałaby jak najlepiej dla ich dziecka. Dla Harry'ego to zresztą dobra okazja do zacieśnienia więzi z rodziną. Ona nie chce się w to mieszać - zdradza.

Książę Filip nie żyje. Kiedy odbędzie się pogrzeb?

12 kwietnia o godzinie 15:00 Brytyjczycy pogrążą się w żałobie żegnając męża królowej Elżbiety II. W czerwcu książę Filip skończyłby 100 lat. Zgodnie z zaleceniami w ceremonii pogrzebowej weźmie udział maksymalnie 30 osób, a władze brytyjskie zaapelowały do społeczeństwa o uczestnictwo w ceremonii  w warunkach domowych - przed telewizorem.

Jak myślicie, co jest prawdziwym powodem nieobecności Meghan na pogrzebie?

Meghan Markle w niebieskiej sukience na Fidżi
East News

Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa! Padły zaskakujące słowa
Jak podaje "Daily Mail", Meghan Markle odniosła się do śmierci oraz pogrzebu księcia Filipa. Czy jej słowa dają nadzieję na ponowne zjednoczenie rodziny królewskiej?

17 kwietnia o godz. 15 odbędzie się pogrzeb księcia Filipa , w którym weźmie udział tylko 30 osób. Listę obecnych przygotował Pałac Buckingham . Wśród obecnych osób nie będzie Meghan Markle. Żona Harry'ego jednak skomentowała śmierć oraz pogrzeb księcia Filipa. Meghan Markle pogodzi się z rodziną królewską? Padły zaskakujące słowa przy okazji pogrzebu księcia Filipa Meghan Markle nie będzie na pogrzebie księcia Filipa . Powodem jest zaawansowana ciąża, w której to lekarze odradzili jej taką podróż.  Wszyscy jednak zastanawiają się, czy przybycie Harry'ego do Londynu daje szansę na pogodzenie z rodziną ? "Daily Mail" ujawnia słowa osoby z otoczenia Meghan, która twierdzi, że ta chce naprawić relacje z rodziną królewską.  Jest gotowa na przebaczenie - donosi źrodło "Daily Mail". Czyżby dramatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć księcia Filipa sprawiły, że Meghan jest gotowa zapomnieć co ją spotkało i pogodzić się z rodziną męża?  Meghan powiedziała, że w tym trudnym czasie rodzina powinna być zjednoczona i odłożyć na bok spory. Mówiła, że tego właśnie chciałby książę Filip, więc ona zamierza teraz wybaczyć i iść do przodu, nie oglądając się na przeszłość. Najważniejsze jest dla niej wspieranie Harry'ego" - informuje źródło "Daily Mail". Myślicie, że po porodzie Meghan wraz z dziećmi i mężem zdecyduje się przylecieć do Anglii choćby w celu przedstawienia królowej wnuczki?  

Meghan Markle w niebieskiej sukience na Fidżi
East News
Newsy
Co królowa tak naprawdę myśli o braku Meghan na pogrzebie księcia Filipa? Zaskakujące doniesienia!
Królowa Elżbieta II potraktowała Meghan w zaskakujący sposób!

Po śmierci księcia Filipa niemal wszyscy członkowie rodziny królewskiej pożegnali go wzruszającymi wpisami, w tym również Meghan i Harry. Para opublikowała poruszające słowa na stronie swojej fundacji "Archewell". Teraz okazuje się, że Sussexowie  po śmieci księcia Filipa cały czas „utrzymywali kontakt z królową” - podaje źródło magazynu „People”. Wygląda na to, że ich relacje za sprawą rodzinnego dramatu ociepliły się od czasu wywiadu u Oprah. Harry już przyleciał do Wielkiej Brytanii i poddaje się 5-dniowej kwarantannie przed pogrzebem dziadka. Już wcześniej pojawiły się informacje, że  Meghan z racji na zaawansowaną ciążę po konsultacji z lekarzami podjęła decyzję, że nie pojawi się na pogrzebie . Co na to królowa Elżbieta II? Co królowa naprawdę myśli o braku Meghan na pogrzebie? Jak informuje magazyn „People” rzecznik pałacu potwierdził, że księżna Sussex po konsultacji z lekarzami podjęła decyzję, że zostanie w Kalifornii z synem Archiem, który w maju skończy 2 lata. Od początku było oczywiste, że Harry wróci do Anglii po odejściu swojego dziadka – informuje źródło magazynu „People” i dodaje, że po śmierci Filipa Harry i Meghan „byli w kontakcie z królową”. Okazuje się, że podczas rozmów z królową Meghan i Harry informowali królową, że jej wnuk pojawi się sam na pogrzebie księcia Edynburga. Jak zareagowała królowa? Okazuje się, że okazała pełne zrozumienie dla decyzji Meghan.  Meghan złożyła kondolencje. Królowa rozumie, dlaczego w tej chwili nie może podróżować  - podaje źródło. Co ciekawe królowa sama w przeszłości musiała zrezygnować z obecności na pogrzebie prezydenta Johna...

kto będzie na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Pełna lista osób zaproszonych na pogrzeb księcia Filipa. Nie tylko brak Meghan zaskakuje
Kto pożegna księcia Filipa na uroczystościach pogrzebowych? Podano pełną listę uczestników. Nie zabraknie najbliższej rodziny, ale nieobecność niektórych członków i tak mocno zaskakuje.

Dzisiaj, tj. 17 kwietnia o godzinie 15 najbliżsi pożegnają zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa . Będzie to uroczystość wojskowa. Ze względu na pandemię, w uroczystościach pogrzebowych jednak weźmie udział jedynie 30 osób. Kto się pojawi? Kto będzie na pogrzebie księcia Filipa? Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Zamku Windsor. Książę Filip zostanie pochowany w kaplicy św. Jerzego . Za trumną będą szli najbliżsi zmarłego, lecz królowa Elżbieta dotrze na miejsce osobno. Przed uroczystością, w całym kraju będzie trwała minuta ciszy. Po pożegnaniu w kaplicy, korowód z trumną będzie trwał jedynie 8 minut. Pójdą w nim: księżniczka Anna, książę Karol, książę Andrzej oraz książę Edward, a także książę Harry i książę William. "Daily Mail" podało, kto jeszcze się pojawi na pogrzebie. Brak Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa , to nie jedyne zaskoczenie. Listę stworzyli pracownicy pałacu. Królowa Elżbieta II, z którą książę Filip tworzył związek małżeński przez 73 lata Książę Karol Księżna Kamila Książę William Księżna Kate  Książę Harry Książę Andrzej  Księżniczka Beatrycze  Edoardo Mapelli Mozzi  Księżniczka Eugenia Jack Brooksbank  Książę Edward  Zofia, żona księcia Edwarda Ludwika Windsor, córka Edwarda i Zofii Jakub, 13-letni najmłodszy wnuk księcia Filipa Księżniczka Anna Timothy Laurence Peter Phillips  Zara Tindall  Mike Tindall, mąż Zary David Armstrong-Jones  Sara Chatto  Daniel Chatto  Książę Ryszard Książę Edward Księżniczka Aleksandra Książę Bernhard . Książę Philipp  Książę Donatus Hrabina Penny z Birmy, która była jedną...

książę Harry
ONS.pl
Newsy
Wielka zgoda w rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa? Harry wyciąga rękę do Williama
Śmierć księcia Filipa sprawiła, że Brytyjczycy pogrążyli się w smutku, jednak była także punktem zwrotnym w relacji księcia Harry'ego z Williamem i królową. Media donoszą, że uroczystości pogrzebowe mają być także pretekstem do pogodzenia się zwaśnionych braci.

Książę Harry zjawił się w Londynie aby wraz z resztą rodziny wziąć udział w ceremonii pogrzebowej księcia Filipa. Niestety, w zamku Windsor pojawił się sam, ponieważ Meghan nie powinna podróżować samolotem w stanie błogosławionym . Być może jej nieobecność sprawiła, że łatwiej będzie załagodzić rodzinny konflikt, o co bardzo walczy młodszy książę. Złe relacje księcia Harry'ego z rodziną królewską Związek z przebojową i charakterną Meghan Markle sprawił, że książę Harry zaczął coraz bardziej oddalać się od rodziny , a z czasem jawnie buntować się przeciwko podejmowanym przez nią decyzjom. Oliwy do ognia dodał słynny wywiad u Oprah Winfrey , który dziennikarka przeprowadziła z Meghan i Harrym. Małżeństwo zdecydowało się dosłownie wylać w nim rodzinne brudy, a ich rozmowa z dziennikarką odbiła się medialnym echem na całym świecie . Śmierć księcia Filipa ma pogodzić braci? Brytyjczycy wstrzymali oddech, kiedy książę Harry pojawił się w Londynie w związku ze śmiercią księcia Filipa . Wszyscy mają nadzieję, że jego wizyta okaże się punktem zwrotnym w relacjach z bratem , królową i resztą rodziny. Być może to właśnie chęć pogodzenia się z nimi sprawiła, że Meghan postanowiła zostać w USA aby ułatwić mężowi ciężkie rozmowy i drogę do pojednania . Książę Harry wyciąga rękę do rodziny W mediach zawrzało od spekulacji, natomiast brytyjskie The Mirror donosi, że Harry postanowił walczyć o powrót pozytywnych relacji z rodziną. Niestety nie wiadomo, z jaką reakcją królowej i Williama spotkały się jego starania, jednak wszyscy wiemy jedno - konflikt zabrnął tak daleko , że szybkie odbudowanie relacji nie będzie możliwe. Mimo wszystkiego, co zaszło i tego, że rany wciąż są żywe, Harry i jego bliscy mają nadzieję odsunąć na bok wszelkie...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner