Caroline z "Love Island" uwielbia przeróżne metody pielęgnacji swojego ciała. Uczestniczka korzysta z imponującej liczby obserwujących ją osób i często pyta o różne kosmetyczne porady lub dzieli się swoimi przemyśleniami. Ostatni patent na gładką twarz, jaki Caroline pokazała, wywołał niemałą burzę! Uczestniczka przyznała, że goli swoją twarz! Chodzi oczywiście o malutkie włosy, które każda z nas ma naturalnie. Zdaniem Caroline są one latem bardzo widoczne pod słońce i warto się ich pozbyć. Jak to robi? Używa maszynki jak mężczyźni? Wszystko zaprezentowała!

Reklama

Caroline z "Love Island" o goleniu twarzy "spodobał mi się ten trik, bo..."

Jak sama przyznała, Caroline zdecydowała się na golenie twarzy pod wpływem nagrania, które kiedyś znalazła na serwisie YouTube. Patent spodobał jej się na tyle, że postanowiła spróbować. Okazuje się, że zwyciężczyni "Love Island" regularnie depiluje twarz już od kilku lat! Gwiazda programu przyznała, że robi to szczególnie latem, ponieważ wtedy pod słońce widać małe włoski na twarzy:

Spodobał mi się ten trik dlatego, że jak noszę makijaż w dzień, szczególnie w lecie, jak jest dużo słońca, to widać bardzo dużo baby hair. Ja myślę, że dla mnie lepiej wygląda cała twarz, jak ściągamy te włosy. Dla suchej skóry to też jest peeling. Dobrze wchłania się krem, maseczki tak samo - zapewnia gwiazda.

Plusem golenia włosów na twarzy jest właśnie to, że pod słońce twarz jest idealnie gładka, a podkład wygląda bardzo naturalnie, nie ciastkuje się i ładnie się rozprowadza. Zdaniem Caroline zupełnie też inaczej wchłaniają się kosmetyki pielęgnacyjne. Jak często uczestniczka goli twarz?

Po pierwszym tygodniu golenia twarzy skóra fajnie wygląda. Ja robię to raz na miesiąc, raz na 3-4 tygodnie. Jak to jest pierwszy raz, musicie uważać. Normalnie mamy mokrą twarz, dajemy jakiś płyn do mycia twarzy bardziej delikatny, który daje jakąś piankę. Musimy uważać, żeby żyletkę trzymać w dół, pod włos- zaznacza Caroline.

Uczestniczka "Love Island" mimo że zaprezentowała, jak należy golić twarz, otrzymała mnóstwo pytań o ten zabieg! Wiele kobiet dziękowało jej także za tę wiedzę, bo w końcu nie jest to popularny sposób pielęgnacji twarzy. Caroline jest zdecydowanie fanką idealnej gładkości i dopracowanego wyglądu. Niektórzy fani uwielbiają ją za to, inni zaś zarzucają jej, że przez to wygląda czasem sztucznie.

Zobacz także: "Love Island 3": Caroline pokazała się bez makijażu. Mateusz nie powstrzymał się od komentarza

Zobacz także

Caroline pokazała, jak depilować skórę twarzy. Ważne jest, żeby mocno nawilżyć twarz, użyć żelu lub pianki i golić twarz pod włos. Myślicie, że taki zabieg dużo zmienia w wyglądzie i ma sens?

carolinejuchniewicz/Instagram

Golenie twarzy u kobiet z tak delikatnych włosów przy skórze staje się coraz bardziej popularne. Zdaniem Caroline golenie twarzy z malutkich włosków jest doskonałym peelingiem skóry i pomaga pozbyć się martwego naskórka. Najpopularniejszym narzędziem do golenia twarzy jest trymer. Do niedawna służył tylko do regulacji brwi, ale sprawdzi się do usuwania włosków na całej twarzy.

carolinejuchniewicz/Instagram
Reklama

Obserwatorki Caroline zasypały zwyciężczynię "Love Island" pytaniami na temat golenia twarzy. Gwiazda zaprzeczyła, że golenie powoduje odrastanie zwiększonej ilości włosów. Na własnym przykładzie Caroline stwierdziła, że mimo iż robi to od kilku lat, nie widzi żadnej różnicy w odrastających włoskach.

carolinejuchniewicz/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama