klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Był w "Królowych życia" a teraz pracuje na Hali Mirowskiej! "kiedyś salony teraz stragany"
rafalgrabias/Instagram
Newsy

"Królowe życia": Rafał Grabias pracuje na bazarze! "Kiedyś salony teraz stragany"

Znany wszystkim widzom "Królowych życia" Rafał Grabias zrezygnował z udziału w programie i teraz oddał się swojej największej pasji! Zaskoczeni fani spotkali go podczas pracy na... największym bazarze w Warszawie!

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn stanowili z pewnością jeden z najbardziej barwnych i ulubionych duetów widzów "Królowych życia". Przygody i codzienność pary widzowie mogli oglądać przez kilka sezonów programu, dzięki czemu Rafał i Gabriel zyskali ogromną popularność w Polsce. Fani z wielkim zaskoczeniem więc przyglądali się ich kłopotom związkowym, obecności rzekomego "stalkera" i wzajemnym publicznie ogłaszanym roszczeniom. Związek pary w końcu się rozpadł, ale to nie wpłynęło na ich popularność. Gabriel Seweryn cieszy się nadal zainteresowaniem fanów, udziela wywiadów i u boku nowego chłopaka prowadzi swoją pracownię futer w Głogowie. Tymczasem Rafał Grabias oddał się swojej wielkiej pasji, jaką stało się dla niego ogrodnictwo! Gwiazdor TTV założył nawet kanał na YouTubie, na którym umieszcza filmiki z własnego ogrodu. Teraz postanowił iść o krok dalej i stał się handlarzem roślin! Swoim stoiskiem pochwalił się na Instagramie, a wśród komentujących, pracą Rafała zachwyca się także jeden z bohaterów "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Rafał Grabias z "Królowych życia" zgolił brodę. Internauci są załamani. Twierdzą, że wygląda... starzej!

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

"Królowe życia": Rafał Grabias sprzedaje kwiaty: "W końcu w swoim żywiole"

Rafał Grabias z "Królowych życia" nie tylko oddał się pielęgnacji roślin, ale postanowił zatrudnić się na jednym z największych bazarów w Warszawie, na Hali Mirowskiej. To właśnie tam jest jeden z najpiękniejszych bazarów roślin, ziół i kwiatów w stolicy. Rafał Grabias przyznał, że długo starał się o posadę handlarza i w końcu mu się to udało! 

Dzień dobry 😁 W końcu w swoim żywiole 🌴🌷🌻🌼🥀 po wielomiesięcznych staraniach i próbach dołączenie do ekipy udało się 💪💪💪 Panie przy Hali Mirowskiej, u których od kilku lat kupuję najpiękniejsze rośliny 💚💚💚 zgodziły się przyjąć mnie na próbę 😜🤩😜 staram się jak mogę 🙄 na zewnątrz upał, pot po plecach leci. Ale tu nie mam miękkiej gry !!! Moje Panie a teraz już koleżanki z ekipy to cudowne, silne dziewczyny ♥️🧨💪Jeśli potrzebujecie świeżych, pięknych kwiatów i ziół to zapraszam do mnie 🤩😁😜 jesteśmy na tyłach hali 🌴🌴🌴 - zachęca do zakupów Rafał Grabias.

Rafał Grabias dostrzega także, że historia, która go spotkała jest bardzo przewrotna! Jeszcze niedawno razem z długoletnim partnerem Gabrielem prowadził zupełnie inny tryb życia. Wygląda jednak na to, że ta zmiana nie robi na Rafale żadnego wrażenia, a nawet jest z jej powodu bardzo szczęśliwy!

Mam nadzieje ze posadę utrzymam 🙏😇😛 Bez nadęcia i niepotrzebnego stroszenia piórek pozdrawiam ze straganu 🤪🤪🤪 Bo jak to powiada moja przyjaciółka „ Życie przewrotne jest ” Sam tego doświadczyłem 🥳kiedyś salony teraz stragany 😂😂 Wszystko się zgadza jedno i drugie na S . Życzę Wam pięknego dnia 😁 - napisał na Instagramie.

Zobacz także: Rafał z "Królowych życia" ma... dziewczynę?! "Tylko krowa nie zmienia poglądów". Fani nie dowierzają

Nowe zajęcie Rafała Grabiasa bardzo spodobało się jego fanom, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych pochwał. O nowej pasji Rafała napisał nawet Adrian z "Rolnik szuka żony", który także interesuje się ogrodnictwem:

Panie Rafale, jak nabierze Pan już doświadczenia, to w przyszłym roku w maju zapraszam do siebie po kwiaty, bądź na taki ekstremalny dzień na targowisku w pełni sezonu 😀. Widząc, że lubi Pan bawić się kolorami, to u nas miałby Pan ciężko wybrać coś dla siebie z tak bardzo szeroko rozbudowanej gamy kolorów, odmian i rodzajów kwiatów, traw oraz bylin 😁😁. A i na do widzenia to by się jakaś porządna "kwiatowa wyprawka" do Pana ogrodu 🌷🌼🌸🌿znalazła - komentuje Adrian z "Rolnik szuka żony"

- Nie ważne gdzie się pracuje, ważne by robić to co się kocha. Dla mnie Pan będzie zawsze królem życia i będę szczera lubiłam Pana odkąd pierwszy raz odpaliłam program na TTV
- Rafale, najważniejsze jest robić to co się kocha. A czy na straganie czy na salonie nie ma większego znaczenia.
- Ważne jest by robić to co sprawia przyjemność 😍Teraz praktyka na straganie a w przyszłości otworzy pan swoją kwiaciarnię 😍 - dopingują swojego ulubionego bohatera fani.

A Wy co myślicie, o nowym zawodzie Rafała Grabiasa?

Zobacz także: Rafał Grabias z "Królowych życia" zgolił brodę. Internauci są załamani. Twierdzą, że wygląda... starzej! 

Rafał Grabias odkąd porzucił pracę w firmie swojego byłego chłopaka Gabriela Seweryna postanowił zająć się roślinami. Kto by jednak przypuszczał, że były król życia postanowi zostać handlarzem! Fani bardzo wspierają gwiazdora TTV w tej decyzji i cieszą się z jego szczęścia. 

Był w
rafalgrabias/Instagram

Gabriel i Rafał tworzyli bardzo emocjonalny związek. Wydawałoby się jednak, że przetrwali tyle kryzysów i prób, że nic nie może tej relacji złamać. To jednak się stało, a para rozstała się, wydawałoby się, że w zgodzie. Gabriel jednak ostatnio dość gorzkimi słowami skwitował swój były związek. Rafał Grabias pozostawił liczne zarzuty byłego partnera bez komentarza. 

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn z
Instagram @rafalgrabias

Rafał i Gabriel - Królowe życia
Instagram@rafalgrabias
Newsy Fani nie zostawili na Rafale i Gabrielu z "Królowych życia" suchej nitki - wszystko przez najnowsze zdjęcie
Rafał i Gabriel z "Królowych życia" dodali zdjęcie z klientem, który przyszedł do ich pracowni. Fanom nie spodobała się taka znajomość i publikowanie wizerunku Daniela Martyniuka.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 15, 2020

"Królowe życia" to jeden z hitów TTV. Rafał i Gabriel to natomiast jedni z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci show, którzy towarzyszyli widzom przez osiem edycji programu. Choć nie możemy zobaczyć ich już na ekranie, to mężczyźni nie dają o sobie zapomnieć, publikując urywki ze swojego życia na Instagramie. W ostatnim czasie dodali post, który mocno rozjuszył użytkowników. Pojawiła się na nim postać, która w ostatnich miesiącach zasłynęła jedynie ze skandali i łamania prawa. Rafał i Gabriel z "Królowych życia" dodali zdjęcie z Danielem Martyniukiem Na profilu Rafała z "Królowych życia" pojawił się Daniel Martyniuk. Okazuje się, że "celebryta" jest klientem Rafała i Gabriela.  Zadowolony klient to podstawa! Coś czuję, że to zdjęcie zbierze ogromną ilość komentarzy - napisał pod zdjęciem Rafał. Wcale się nie pomylił. Pod zdjęciem, na którym każdy z panów robi całej trójce sejfie znalazło się masę rekcji od obserwatorów. Większość nie była zbyt pochlebna.  Fani krytykują Rafała i Gabriela z "Królowych życia" za zdjęcie z Martyniukiem Pod zdjęciem Rafała i Gabriela z "Królowych życia" pojawiło się już 115 komentarzy, gdzie większość stanowi krytyka Daniela. Pan Daniel mógłby od panów uczyć się kultury, dobrych manier i szacunku do ludzi ,skoro nie nauczył się tego od rodziców. Mam nadzieję, że sława i pieniądze to nie wszystko - pisali zniesmaczeni fani. Przykro mi, ten pan to jest obłudny typ - czytamy komentarze. Kasa musi się zgadzać, nie ważne kto, ale by dobrze płacił - napisała jedna z fanek. Wywalić tego że środka, szpeci Wasz wizerunek -...

Przeczytaj
Rafał Gabriel Królowe życia powrót.png
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Czy Rafał i Gabriel wrócą do „Królowych życia”? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
W najnowszej, 9. edycji „Królowych życia” zabrakło Gabriela Sweryna i jego o 22 lata młodszego partnera, Rafała Grabiasa, którzy byli w programie od pierwszych odcinków. Czy mężczyźni planują wrócić do show w kolejnym sezonie?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
wrzesień 07, 2020

To była jedna z najsmutniejszych i najbardziej nieoczekiwanych wiadomości dla widzów „Królowych życia”. Po 8. sezonach pełnych radosnych uniesień, kłótni i wzruszeń, z udziału w hicie TTV zrezygnowała jedna z najbarwniejszych par polskiego show biznesu. Rafał Grabias i Gabriel Seweryn podjęli decyzję o odejściu  z show . Okazuje się, że po niemal czterech latach nieustannego śledzenia przez kamery, które w ciągu ostatnich ośmiu edycji „Królowych” rejestrowały nie tylko wzloty i upadki zakochanych, ale też ich liczne spory, namiętne sytuacje, romantyczne zaręczyny, do których doszło w 2018 roku, a nawet  medialne rozstanie i jeszcze głośniejszy powrót do siebie, panowie zapragnęli odetchnąć od medialnego rozgłosu . Nie było prostej i oczywistej odpowiedzi, bo przecież dzięki programowi daliśmy poznać się szerszej publiczności. Co teraz z naszymi fanami? Przecież oni tak nas kochają, to właśnie oni dają nam siłę i energię do działania. Po kilku dniach namysłu podjęliśmy trudną decyzję. Odchodzimy. Uważamy, że w najbliższym okresie powinniśmy skupić się na związku. Bo - jak wiadomo - życie z kamerami nie jest łatwe. Za kilka dni jedziemy na długie i wytęsknione wakacje. A po powrocie ostro ruszamy z nowym projektem. Ale o tym w późniejszym czasie...- mówili niedawno w rozmowie z serwisem „Plejada.pl”, Rafał i Gabriel. Przypominamy, że Rafał już wcześniej wielokrotnie przyznawał, iż życie pod stałą obserwacją wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też niebezpieczeństwem, czego doskonałym przykładem może być ich obsesyjny stalker, który zakochany w Gabrielu, permanentnie utrudniał życie partnerów. Sprawa trafiła nawet na policję, a projektanci musieli wyprowadzić się z Warszawy.       ...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska
Instagram@queen_of_life_77
Newsy Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pozwana przez Rafała i Gabriela? "Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie"
Dagmara Kaźmierska oraz Rafał i Gabriel z "Królowych życia" są w trakcie bardzo medialnego konfliktu. Bohaterowie programu TTV skończą w sądzie? Zapowiedzieli to byli uczestnicy.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 16, 2020

W ostatnim czasie Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" i byli bohaterowie show, Rafał i Gabriel stoczyli batalię słowną na oczach użytkowników. To właśnie oni cieszą się największym zainteresowaniem od samego początku trwania hitu TTV. Komentarze wystosowane przez celebrytów rozeszły się więc szeroko wśród widzów programu.  Konflikt Dagmary Kaźmierskiej oraz Rafała i Gabriela z "Królowych życia" Rafał i Gabriel byli bohaterami "Królowych życia" przez osiem edycji. Obecnie nie pojawiają się już w programie. Choć, jak mówią decyzja o opuszczeniu show TTV była samodzielna, to wciąż widać, że nie po drodze było im z Dagmarą Kaźmierską. Pod jednym z postów na Facebooku, który dodał portal Pudelek, Rafał zamieścił komentarz, w którym zasugerował, że popularność Dagmary wynika z jej bliskiej relacji z jednym z producentów. Gabriel również zamieścił kilka słów pod postem. Kaźmierska nie pozostawiła tego bez komentarza. Opisała bohatera "Królowych życia" jako osobę z przetrąconym kręgosłupem moralnym, bardzo dosadnie komentując ich związek. Padło mnóstwo wulgaryzmów. Komentarz Dagmary Kaźmierskiej znajdziecie tutaj. Rafał i Gabriel z "Królowych życia" pozwą Dagmarę Kaźmierską? Rafał i Gabriel postanowili załatwić sprawę na drodze sądowej. Ja nie szarpię! Są od tego prawnicy - napisał Rafał na swoim Instagramie. O zamiary bohaterów "Królowych życia" dopytał mężczyzn Pudelek. Jak się okazuje, nie są to tylko czcze pogróżki. Nie ma naszego przyzwolenia na takie zachowanie! Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie!!! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury...

Przeczytaj
Rafał i Gabriel z „Królowych życia” zostali okradzeni
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” padli ofiarą złodziei: „ukradli dosłownie wszystko”
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przeżyli dramat. Znani z kontrowersyjnego show „Królowe życia” celebryci, zostali pozbawieni niemal całego dobytku. Zuchwali bandyci aż kilkukrotnie napadli gwiazdorów TTV.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
październik 30, 2020

Gabriel Seweryn i jego o dwadzieścia lat młodszy partner, Rafał Grabias, pomimo sukcesów w branży modowej, w  której są uznawani za prawdziwych guru w kwestii futer, swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim udziałowi w kontrowersyjnym show TTV, „Królowe życia”, ukazującym codzienność kochających pławić się w luksusach bogaczy, takich jak Dagmara Kaźmierska , Monika Chwajoł, Adrianna Eisenbach, Izabela Macudzińska , czy Kasia „Laluna” Alexander . Niestety ku zaskoczeniu i ogromnemu żalu widzów, panowie po ośmiu sezonach postanowili odejść z programu , motywując swoją decyzję chęcią skupienia się na związku i sprawach zawodowych. Jak się jednak okazuje nieobecność charyzmatycznych, pewnych siebie kochanków nie sprawiła, że świat o nich zapomniał, a wręcz przeciwnie. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód „Kolorowe ptaki” z Głogowa nadal chętnie pojawiają się na branżowych imprezach oraz prężnie rozwijają swoje konta na Instagramie, gdzie Rafała śledzi już ponad 187 tys. osób, zaś Gabriela 230 tys. obserwujących. To właśnie tam panowie dzielą się z fanami nie tylko kolejnymi projektami zawodowymi, modowymi inspiracjami, ale także wciąż rosnącym uczuciem, jakie łączy ich już od niemal 18 lat.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias) Paź 9, 2020 o 7:11 PDT Jak się jednak okazuje los nie zawsze jest dla gwiazdorów TTV łaskawy, a ostatnio coraz częściej rzuca...

Przeczytaj