Niedawno zakończona edycja programu "Rolnik szuka żony" zbudziła spore emocje. Ostatecznie miłość znalazły tylko dwie pary, Magda i Kuba oraz Marta i Paweł. Emocje wciąż nie opadły, głównie ze względu brata Pawła, Roberta, który jak się okazuje, pozostaje singlem. Wiele miłośniczek programu, które chciałby mieć rolnika za męża dopytuje, czy ten weźmie udział w następnej edycji.

Reklama

Zobacz także: Marta z "Rolnik szuka żony" skrytykowana za stylizację z finału: "Ciarki żenady"

Brat Pawła w "Rolnik szuka żony"

Jeszcze niedawno plotkowano, że Robert spotyka się z uczestniczką programu Natalią. Kandydatka na żonę dla Pawła rzeczywiście złapała bardzo dobry kontakt z jego bratem, w rzeczywistości jednak nic z tego nie wyszło, co przyznał Robert na swoim Instagramie. Wtedy wiele internautek odetchnęło z ulgą bo wciąż miało nadzieje, że będzie mogło spróbować swoich sił w walce o jego serce w następnej edycji.

Okazuje się jednak, że Robert niestety nie jest zainteresowany szukaniem żony w popularnym show. Na pytanie jednej z fanek odpowiedział jednoznacznie:

Zobacz także
Tak serio to na chwilę obecną nie czuję takiej potrzeby. Chcę w przyszłym roku wrócić do tego, co daje mi najwięcej satysfakcji, czyli do podróżowania.
Instagram@jaba0909
Reklama

Robert, tak jak Paweł, uwielbia podróżować po świecie. Gdy tylko sytuacja pandemiczna na to pozwoli, ma w planach kolejną samotną podróż. Wysłałybyście do niego list, gdyby brał udział w kolejnej edycji "Rolnika"?

Reklama
Reklama
Reklama