Blanka Lipińska uwielbia eksperymentować z medycyną estetyczną, zmieniać fryzury i pracować nad swoją sylwetką. Gwiazda od lat pracuje nad swoim wyglądem i może pochwalić się pięknym, umięśnionym ciałem. Ponieważ Blanka Lipińska jest w ciągłym kontakcie z fanami i rzadko kiedy cokolwiek przed nimi ukrywa, internauci wiedzą o większości zabiegów, na które się decyduje. Jak naprawdę wygląda autorka "365 dni"?

Reklama

Blanka Lipińska na zdjęciach paparazzi. Przypomina samą siebie?

Dla Blanki Lipińskiej wygląd jest bardzo ważny. Autorka "365 dni" często decyduje się na metamorfozy czy poprawianie urody. Gwiazda przyznała, że powiększa usta, piersi, zdecydowała się wolumetrię twarzy, zmieniła kształt żuchwy, wydłużyła sobie zęby, a także podcięła dziąsła. Pisarka otwarcie także przyznała, że na jeden z zabiegów, czyli wycięcie torebek tłuszczowych z twarzy wydała fortunę! Ta decyzja jednak nie do końca wydała się Blance udana. Na swoim InstaStory, jak zwykle mówiła bardzo szczerze:

Słuchajcie, ja to zrobiłam, jak miałam 26 lat. Moim zdaniem to było za późno. Lekarz zresztą też mi powiedział, że to się robi grubo przed trzydziestką, żeby skóra się zdążyła naciągnąć z powrotem. Czy zdążyła mi się skóra naciągnąć? Nie! Słuchajcie, ja mam tutaj za dużo skóry, zresztą jak pochylam twarz, to mi się tu skóra marszczy. Dlaczego? A no dlatego, że kiedyś tu miałam więcej, więc to było napięte. Czy żałuję? Absolutnie nie, bo moim większym marzeniem od tego, żeby mi skóra nie wisiała, było to, żeby mi się zapadły policzki - opowoadała gwiazda.

Choć fani widują Blankę na co dzień na Instagramie, to jednak pisarka często decyduje się na filtry, przez które nie do końca widać jak naprawdę wygląda. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi Blanka Lipińska załatwia codzienne sprawy. Gwiazda ubrała się na czarno, włosy związała w kucyk i założyła czapkę z daszkiem. Widać także, że jest souté i nie nałożyła żadnego makijażu.

Zobacz także: Skromna Blanka Lipińska relaksuje się nad basenem w bransoletkach za ponad 340 tys. złotych

Na swoje codzienne wyjście Blanka Lipińska postawiła na klasyczny, czarny zestaw. Czarne legginsy zestawiła z ciepłą bluzą, do tego wybrała najbardziej klasyczny kształt zimowej, pikowanej kurtki także w czarnym kolorze. Uwagę zwraca torebka z kolekcji Philippa Plaina, a także buty, które gwiazdy dosłownie kochają! Ciężkie, wiązane botki na grubej podeszwie i saszetkami na boku i uroczą kokardką to model od Prady, który kosztuje 7 tysięcy złotych!

Zobacz także
Reklama

Blanka Lipińska na wielkie wyjścia raczej decyduje się na pełne koloru i błysku kreacje. Na co dzień jednak gwiazda preferuje bardzo klasyczne stylizacje, a na zdjęciach robionych przez paparazzi zazwyczaj ma na sobie ubrania w jednolitym kolorze od stóp do głów, jednak zawsze najlepszych marek!

Reklama
Reklama
Reklama