Zupełnie dwie inne osobowości, z dwóch innych światów: takie jak pisarka i modelka, raczej nie mają okazji do poznania się, a tym bardziej do dłuższej relacji. Jak się okazuje, jest to jednak możliwe i zdarzyło się w polskim świecie celebryckim. Mowa o Blance Lipińskiej i Klaudii El Dursi, które poznały się podczas niecodziennej propozycji i utrzymują kontakt przez wiele lat.

Reklama

Klaudia El Dursi wspomina, jaką propozycje otrzymała od Blanki Lipińskiej

Klaudia El Dursi jest uwielbianą przez widzów prowadzącą "Hotel Paradise" i z powodu pracy, jaką pełni obecnie, rzadko bywa w domu. Ponadto mieszka w Bydgoszczy i spełnia się w roli mamy oraz żony. Mając tak intensywne życie prywatne oraz zawodowe ciężko jest o wygospodarowanie czasu dla znajomych czy przyjaciół. Byłej modelce się to jednak udało i od wielu lat utrzymuje znajomość z Blanką Lipińską. W wywiadzie z naszą reporterką opowiedziała, jak obie Panie się poznały.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi przytyła! Pokazała, ile waży po wakacjach

Minęło lat naście, na pewno z 10 lat temu. Blanka próbowała mnie namówić, żebym była dziewczyną ring girl - zaskoczyła Klaudia El Dursi." /]

Klaudia El Dursi opowiedziała także, jaką opinię ma na temat pisarki i co sądzi o jej dokonaniach zawodowych oraz twórczości.

Zobacz także

Czegoś takiego nie było, za to właśnie podziwiam Blankę, że ona ma głowę pełną pomysłów, realizuje to wszystko i zawsze trafia w punkt - opowiedziała Klaudia El Dursi" /]

Poniżej wideo z całym wywiadem.

Reklama

Zobacz także: Blanka Lipińska wyjawia prawdę o spotkaniu z okazji premiery "Kolejnych 365 dni": "Byłam tak naszprycowana lekami"

Instagram @klaudia_el_dursi
Instagram@blanka_lipinska
Reklama
Reklama
Reklama