W ostatnich miesiącach Blanka Lipińska była na ustach wszystkich. Nie chodzi jednak wyłącznie o spektakularny sukces ekranizacji pierwszej części jej przeładowanej erotyzmem sagi „365 dni” z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką w rolach głównych, zrobiła furorę na całym święcie, dzięki osadzeniu filmu na Netflixie, ale także za sprawą burzliwego związku pisarki z jurorem „The Voice od Poland” Alkiem Baronem. Na początku para skrycie ukrywała swój związek, jednak od czasu pamiętnego zdjęcia w windzie, którym ogłosiła swoją miłość, coraz śmielej dzieliła się ze światem szczegółami ze swojego związku.

Reklama

Poznaliśmy m.in. ich zwyczaje partnerów, byliśmy świadkami wspólnych romantycznych wyjazdów, czy obdarowywania się wymyślnymi niespodziankami, a nawet dowiedzieliśmy się jak Blanka pieszczotliwie zwracała się do Barona. Nic więc dziwnego, że nagła decyzja celebrytów o zakończeniu związku zaledwie po 255 dniach zaskoczyła ich fanów. Wielu nie wierzyło jednak w rozpad jednej z najgorętszych par polskiego show biznesu. Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek o wielkim powrocie „Blani” i „Barusia”!

Blanka Lipińska i Baron wrócili do siebie?

Choć mogłoby się wydawać, że po głośnym rozstaniu Blanka i Baron zerwą ze sobą wszelkie kontakty, to jednak stało się inaczej. Para nadal utrzymuje stosunki przyjacielskie, a jak przyznała ostatnio menedżerka pisarki, nawet się ze sobą spotyka.

Mają ze sobą kontakt i spotykają się – zdradziła niedawno „Pudelkowi” agentka Lipińskiej.

Zobacz także: Blanka Lipińska dostała od Barona imponujący prezent po rozstaniu?! Autorka „365 dni” odpowiedziała

By tego było mało, głośno spekulowało się również o tym, że autorka „365 dni” napisze książę, w której jeden z bohaterów będzie inspirowany Baronem, a nawet, że muzyk spotkał się ostatnio z byłą ukochaną obdarowując ją bukietem imieninowych kwiatów. I choć główni zainteresowani zaprzeczają tym doniesieniom, ich najnowsze wspólne zdjęcia rozgrzały ich fanów do czerwoności. Blanka Lipińska i Alek Baron zaledwie kilkanaście godzin temu wybrali się na świąteczną imprezę, na której siedzieli przy stole naprzeciwko siebie.

Zobacz także
Instagram @anja_day

To jeszcze nie wszystko! Niedługo po imprezie na InstaStories Blanki pojawił się wymowny post. Pisarka nie tylko złożyła serdeczne życzenia Baronowi z okazji jego 37. urodzin, ale też dodała kilka ich wspólnych zdjęć.

Wszystkiego najlepszego dla mojej bratniej duszy - podpisała zdjęcia Blanka.
Reklama

Internauci nie mają wątpliwości, że te zdjęcia to dowód na to, że para już się zeszła. A co wy o tym sądzicie?

Instagram @blanka_lipinska
Reklama
Reklama
Reklama