Pomimo iż od zakończenia nagrań do 2. edycji rajskiego hotelu minęło już osiem miesięcy, dopiero po emisji finału sezonu poznajemy kolejne smaczki z życia byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”. Emocje wzbudzają nie tylko ulubione pary widzów, które ku ich rozżaleniu, zakończyły swoją zażyłość tuż po zakończeniu show, jak Magda Jankowska i Robert Kapica, którzy zerwali ze sobą po kilku miesiącach, czy Dominika Konował i Bartek Graczyk, którzy rozstali się w dzień zakończenia programu, ale również jedyna telewizyjna para, która przetrwała próbę czasu. Mowa o Ani Matyasek i Ivanie Yevtushenko, którzy nie tylko nadal żywią do siebie płomienne uczucia, ale nawet zamieszkali razem.

Reklama

Zobacz także: Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Reszta uczestników nadal pozostaje singlami, którzy zmyślnie postanowili wykorzystać swoje przysłowiowe „pięć minut sławy”. Kamil Piórkowski został projektantem i wypuścił własną kolekcję koszul, Krystian Mikołajczyk robi karierę na TikToku, Sonia Szklanowska realizuje się w roli influencerki i właścicielki firmy biżuteryjnej, zaś Hania Balwierczak podbija świat mody nie tylko jako zdolna pani fotograf, ale też rozchwytywana modelka. Także zwycięzcy programu, Artur Sargsyan i Ata Postek cieszą się niesłabnącą sławą, a dzięki regularnemu korzystaniu z Instagrama wyrośli na celebrytów zupełnie nowego formatu. Choć para jawnie podkreśla, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, chętnie wspólnie biorą udział w licznych wywiadach. Tak też było i tym razem.

Podczas wspólnej rozmowy zwycięzców 2. edycji „Hotelu Paradise” z reporterką „Party.pl” czująca wsparcie ze strony telewizyjnego partnera Ata przyznała się do jednego z najbardziej traumatycznych wspomnień. Dziewczyna w ostrych słowach wspomniała o swoich operacjach plastycznych. Czy gdyby mogła cofnąć czas, nigdy nie oddałaby się w ręce chirurgów, którzy na wizji wykonali jej serię urodowych poprawek?

Ata z „Hotelu Paradise” żałuje, że zrobiła sobie operacje plastyczne?

Ata Postek, pomimo młodego wieku, dwa lata temu zdecydowała się na kilka poprawek swojej aparycji. Dziewczyna brała nawet udział w programie „Klinika bez tajemnic”, gdzie na oczach milionów widzów zdecydowała się na serię zabiegów. Jak zdradziła w rozmowie z „Party.pl” Ata, teraz żałuje, że zdecydowała się na jeden z nich:

Zobacz także
Zostałam skrzywdzona. Moja twarz została zniszczona. ... Żałuję, że zrobiłam sobie coś z tą buzią - powiedziała Ata.
Reklama

Co dokładnie się stało? Czy teraz Ata jest już zadowolona ze swojego wyglądu? Wszystkiego dowiecie się oglądając nasze wideo!

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama