Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" ma problemy ze zdrowiem? Po emisji ostatniego odcinka programu Polsatu w sieci zawrzało! Fani hitu stacji nie ukrywają, że martwią się o sympatycznego kierownika budowy, który wyglądał inaczej niż do tej pory. Internauci podejrzewają, że Artur Witkowski przeszedł wylew lub udar. Kierownik ekipy remontowej zareagował na wpisy fanów. Opowiedział, co mu dolega.

Reklama

Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" ma problemy ze zdrowiem?

"Nasz nowy dom" już od kilku lat jest jednym z największych hitów Polsatu. Program pojawił się na antenie stacji we wrześniu 2013 i od tamtej chwili Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontują mieszkania i domy najbardziej potrzebujących osób. Widzowie pokochali sympatyczną prowadzącą i pozostałych specjalistów od remontów. Niestety, ostatnio widok kierownika budowy mocno zmartwił fanów "Naszego nowego domu". Czy Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" choruje? Po emisji najnowszego odcinka programu, w którym się pojawił w sieci opublikowano mnóstwo komentarzy, w których fani przyznają, że martwią się o jego zdrowie.

- Cieszę się że Pan Artur wrócił ale Panie Arturze czy ma Pan jakieś zdrowotne problemy? Jakoś inaczej Pan wygląda. Mam nadzieję że wszystko jest ok i życzę zdrowia ????????- Coś czuję że tutaj miał miejsce chyba udar bo widać wyraźnie że ma paraliż połowy twarzy.- Panie Arturze dużo zdrowia!- komentują fani programu.

Artur Witkowski zareagował na wpisy internautów i w jednym z komentarzy zdradził, co mu się stało!

Polsat

Zobacz także: "Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor wściekła na byłych uczestników: "Nie godzę się na takie rzeczy"

Jedna z internautek napisała, że jej zdaniem kierownik ekipy budowlanej może się zmagać z porażeniem nerwy twarzowego, a Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" to potwierdził!

Zobacz także
(...) przewiało potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale jest już prawie ok- napisał Artur Witkowski.

Arturowi Witkowskiego z programu "Nasz nowy dom" życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Zobacz także: Członek ekipy "Nasz nowy dom" nie żyje. Katarzyna Dowbor opublikowała rozdzierający wpis

Facebook Nasz Nowy Dom
Reklama
Reklama
Reklama