suplement diety  ShapeMe mix smaków od Health Labs Care
Chcę testować
suplement diety VibeMe Health Labs Care
Chcę testować
bandi anti dark spot
Chcę testować
żel myjący Pure On
Wyniki testu
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Wyniki testu
SEYSSO - szczoteczka do zębów i pasta do zębów
Chcę testować
Ziaja MED
Wyniki testu
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Wyniki testu
Biovax Sebocontrol
Chcę testować
Suplement diety ShineMe
Wyniki testu
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Laureaci
suplement diety NewMe od Health Labs Care
Laureaci
zestaw kosmetyków Matrix
Chcę testować
Loreal Paris kosmetyki do makijażu
Laureaci
Neviea Cellular
Laureaci
Bioderma Sébium Kerato+
Wyniki testu
Derma Skin Clear od NIVEA
Laureaci
Ziaja MED
Laureaci
zestaw serów Eveline
Laureaci
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Wyniki testu
Katarzyna Dowbor
Adam Jankowski/REPORTER
Newsy

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor wściekła na byłych uczestników: "Nie godzę się na takie rzeczy"

Katarzyna Dowbor nie kryła oburzenia, gdy odwiedziła swoich byłych bohaterów. Dziennikarka postanowiła opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Poszło o traktowanie psa.

Program "Nasz nowy dom" ma za sobą już 8 lat. Czy Katarzyna Dowbor dogląda swoich bohaterów i sprawdza, czy ich domy są odpowiednio zadbane? Okazuje się, że dziennikarka rzadko decyduje się na taki krok. Kiedyś jednak przez przypadek wróciła do jednej z rodzin i obraz, jaki tam zastała mocno ją wzburzył. Umawiała się z właścicielami przecież na coś innego! 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor nie na to się umawiała

Katarzyna Dowbor bardzo ufa swoim bohaterom i nie zdarza się, żeby sprawdzała, czy dom, który od niej otrzymali, jest w należytym stanie. Wybór rodziny do programu nie jest też taki łatwy, produkcja dba, żeby to byli ludzie w potrzebie, a w rodzinie nie było żadnego alkoholizmu czy patologii. Jak się okazuje, większość bohaterów podchodzi na poważnie do swojego prezentu:

Czasem internauci pytają po programie "dlaczego nie pojedziecie do rodziny i nie sprawdzicie, czy dba o dom?". To są dorośli ludzie, nie możemy zakłócać ich miru domowego. Nie chcemy kontrolować rodzin i narzucać się ze swoją obecnością, ale z tego co wiemy, każda rodzina dba o swój nowy dom - powiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla "Natemat.pl"

Tylko raz zdarzyło się Katarzynie Dowbor odwiedzić swoich byłych bohaterów. Była ze swoją ekipą akurat w okolicy. To, co zobaczyła, w ogóle jej się nie spodobało:

Raz zdarzyło mi się przyjechać do bohaterów jednego z wcześniejszych odcinków, bo byłam z ekipą w okolicy. Jeśli chodzi o dom, nie można było powiedzieć złego słowa, natomiast nie podobało mi się traktowanie psa. To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę.

Okazało się jednak, że właściciele nie dotrzymali słowa i zwierzę było trzymane na łańcuchu:

Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, która nawet tej budy nie sięgała. Pani była oburzona, że zakłócam jej spokój, ale porozmawiałyśmy i zgłosiłam sprawę fundacji zajmującej się zwierzętami, aby monitorowała sytuację. Nie godzę się na takie rzeczy. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za rodzinę, to za całą, a dla mnie zwierzęta są członkami rodziny - zapewniła Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Natemat.pl"

Pod wpływem czujnego oka fundacji rodzina musiała zmienić swoje przyzwyczajenia i nie trzymać psa na łańcuchu. Katarzyna Dowbor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, ale swoim bohaterom stawia też wymagania. Przestrzeń, którą dla nich tworzy, ma być nowym etapem dla całej rodziny, do której należą również czworonożni przyjaciele. 

Zobacz także: "Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor zdradza tajemnicę programu. Chodzi o decyzje o remoncie. Czar prysł?

Katarzyna Dowbor jest konkretna w przypadku swoich wymagań. Prowadząca "Nasz nowy dom" oczekuje, że umowy, jakie zawiera z bohaterami, będą respektowane.  tak było właśnie w przypadku psa, który dostał nową budę, a i tak był trzymany na łańcuchu. 

Instagram @katarzyna_dowbor_official

 

Katarzyna Dowbor żegna przyjaciela z Nasz nowy dom
TRICOLORS/East News
Newsy
Członek ekipy "Nasz nowy dom" nie żyje. Katarzyna Dowbor opublikowała rozdzierający wpis 
Katarzyna Dowbor poinformowała widzów o śmierci przyjaciela z planu "Nasz nowy dom". "Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan..." - napisała.

Katarzyna Dowbor przekazała fanom programu "Nasz nowy dom" wstrząsającą wiadomość. Nie żyje jeden z członków ekipy programu, który od lat odmienia losy najbiedniejszych rodzin w Polsce.  Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan - napisała pod zdjęciem pana Leszka  Gospodyni "Nasz nowy dom" przyznała, że pan Leszek pracował na planie programu od samego początku.  Zobacz także:  Nie żyje uczestnik programu "Nasz nowy dom". Smutną wiadomość przekazała Katarzyna Dowbor. Pan Wojciech osierocił córkę Śmierć w "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor w żałobie  "Nasz nowy dom" to niewątpliwie najbardziej wzruszający program, który emitowany jest na antenie Polsatu. Katarzyna Dowbor i jej niezawodna ekipa od lat jeżdżą po Polsce i odmieniają losy tych najbardziej potrzebujących rodzin. Niestety od teraz już nic nie będzie takie samo. Ekipa "Nasz nowy dom" straciła właśnie jednego z członków, który pracował przy programie już od samego początku... Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci tragiczną informację o śmierci pana Leszka:  Leszku, Przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu Nasz Nowy Dom. Byłeś z nami od samego początku zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie Ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) Pan Leszek nie pracował na pierwszym planie, więc widzowie dokładnie nie wiedzą czym się...

Pani Ania z "Nasz nowy dom" nie żyje
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Newsy
Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Osierociła córeczkę. "Co teraz będzie z małą Sarą..."
Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści o śmierci pani Ani, bohaterki programu "Nasz nowy dom". Kobieta przegrała walkę z nowotworem. Co stanie się z jej córeczką?

Tragiczną informację o śmierci Anny Warsewicz, bohaterki "Nasz nowy dom" przekazała gospodyni programu. Katarzyna Dowbor nie kryje smutku. Opublikowała pamiątkowe zdjęcie z rodziną, którą poznała w 2018 roku, dodając:  Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. Anna Warsewicz samotnie wychowywała córeczkę... Nie żyje Pani Ania z "Nasz nowy dom" "Nasz nowy dom" to program, który odmienił życie wielu rodzin. Czasami jednak nie udaje się wygrać w tej najważniejszej walce - walce o zdrowie. Pani Anna Warsewicz i jej córeczka Sara z Piotrkowa Trybunalskiego były bohaterkami programu "Nasz nowy dom" w 2018 roku.  Pani Anna samotnie wychowywała córeczkę. Niestety od 2016 roku chorowała na nowotwór. Stan zdrowia nie pozwalał jej kontynuować pracy, więc warunki materialne rodziny bardzo się pogorszyły. Do programu Polsatu Pani Anna nie zgłosiła się sama. Ktoś zrobił to za nią anonimowo:  Ktoś zgłosił nas anonimowo, a realizatorzy zwrócili się najpierw do ośrodka pomocy społecznej. Wszystkie rodziny przed kwalifikacją są sprawdzane pod kątem tego m.in. jaka jest ich sytuacja życiowa, dochody, czy nie nadużywają alkoholu, nie są karane - mówiła w rozmowie z naszemiasto.pl Niestety radość z wyremontowanego przez ekipę "Nasz nowy dom" domu nie potrwała długo... Pani Ania przegrała heroiczną walkę z chorobą... Katarzyna Dowbor przekazała widzom programu druzgoczącą wieść:  Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie. - napisała na Instagramie  Internauci są zdruzgotani....

nasz nowy dom - pan wojciech nie żyje
Instagram@katarzyna_dowbor_official
Newsy
Nie żyje uczestnik programu "Nasz nowy dom". Smutną wiadomość przekazała Katarzyna Dowbor. Pan Wojciech osierocił córkę
Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie opublikowała smutną wiadomość - nie żyje pan Wojciech, którego dom wyremontowała ekipa programu "Nasz nowy dom" w 2019 roku.

Kolejna tragedia wśród uczestników programu "Nasz nowy dom ". Katarzyna Dowbor poinformowała, że zmarł pan Wojciech, którego historię mogliśmy poznać w 138 odcinku show.  Zmarł niepełnosprawny pan Wojciech z programu "Nasz nowy dom" Pan Wojciech miał amputowane obie nogi, jeździł na wózku inwalidzkim, a poza tym cierpiał na miażdżycę i przeszedł kilka zawałów. Mieszkał z córką Anną i żoną Renatą. Ich stary dom zupełnie nie był przystosowany do życia tam osoby niepełnosprawnej. Katarzyna Dowbor postanowiła więc pomóc tej rodzinie.  Szczęście rodziny jednak nie trwało zbyt długo. Dzisiaj prowadząca program opublikowała informację, że pan Wojciech nie żyje.  Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... - czytamy na Instagramie Katarzyny Dowbor.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)   Fani programu w komentarzach wyrażają swój smutek. Wiele z nich ostatnio oglądało powtórkę odcinka z panem Wojciechem.  Pojawiły się też pytania o możliwość wsparcia pani Renaty i małej Ani. 

Telekamery 2021: Stylizacyjna wpadka Katarzyny Dowbor
AKPA/Gałązka
Newsy
Telekamery 2021: Stylizacyjna wpadka gwiazdy Polsatu. Te buty optycznie poszerzyły jej sylwetkę!
Podczas gali Telekamer 2021 gwiazdy oczywiście zachwycały swoimi kreacjami, ale nie obyło się również bez stylizacyjnych wpadek. Zobaczcie, kto przez źle dobrany buty, optycznie poszerzył swoją sylwetkę!

Na gali rozdania Telekamer 2021 pojawiło się mnóstwo znamienitych gwiazd telewizji. Jak zawsze, każdy chciał wyglądać jak najlepiej i mogliśmy podziwiać wiele fantastycznych kreacji. Ale jednej z gwiazd przydarzyła się mała wpadka. Wszystko przez źle dobrane buty, które optycznie poszerzyły jej sylwetkę! Zobaczcie sami.  Zobacz także:  Żona gwiazdy TVP zaliczyła wpadkę na gali rozdania TeleKamer Telekamery 2021: Stylizacyjna wpadka jednej z gwiazd Uroczysta gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2021 z powodu pandemii koronawirusa, musiała odbyć się w ścisłym reżimie sanitarnym. Wszyscy uczestnicy imprezy oczywiście zostali przebadani, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć dosyć spore grono gwiazd. Na czerwonym dywanie błyszczały między innymi Julia Kamińska, Małgorzata Socha czy Cleo. Galę poprowadzili zjawiskowa Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.  Ale jak to zazwyczaj bywa przy tego typu imprezach, oprócz zachwycających kreacji, pojawiają się też małe wpadki gwiazd. Taką "wtopę" zaliczyła tym razem Katarzyna Dowbor. Prowadząca "Nasz nowy dom" nie wybrała długiej sukni i szpilek, a zdecydowanie postawiła na wygodę. Niestety takie połączenie elementów garderoby sprawiło, że sylwetka gwiazdy optycznie poszerzyła się.  Katarzyna Dowbor postawiła na czerń - wybrała oversizową koszulę sięgającą aż do kolan, obcisłe spodnie i ciężkie kozaki na płaskiej, traktorowej podeszwie. To właśnie buty przyczyniły się do tego, że efekt końcowy nie wyglądał najlepiej. Oczywiście uwielbiamy panią Katarzynę Dowbor i serdecznie gratulujemy zdobycia nagrody w kategorii najlepszy program rozrywkowy, ale tym kozakom mówimy nie.  Sami spójrzcie, jak to finalnie wyglądało!

Nasze akcje
philips prezenty na święta
Fryzury
Stylizacyjne hity od Philips idealnym prezentem na święta
Współpraca reklamowa
jak zrobić depilację IPL
Pielęgnacja
Jak prawidłowo wykonać depilację IPL w domu, aby dała jak najlepsze efekty?
Współpraca reklamowa
Akademia Syoss
Fryzury
Twoje włosy się puszą? Sprawdź, co radzi ekspert
Współpraca reklamowa
tołpa enzyme
Pielęgnacja
Jak działają kosmetyki z linii tołpa.® dermo enzyme? Wizażanki to sprawdziły. Poznajcie ich opinie
Współpraca reklamowa
FeMe Health Labs Care
Styl życia
Jak działa suplement diety FeMe Complex od Health Labs Care? Wizażanki podzieliły się swoimi opiniami
Współpraca reklamowa
Gliss pielęgnacja włosów po lecie
Fryzury
Pielęgnacja włosów zniszczonych po lecie
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Testujemy kilka hitów do pielęgnacji i makijażu Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
serum Glow On od Health Labs Care
Pielęgnacja
„Po zastosowaniu serum moja skóra ma o wiele więcej blasku. Jest miękka i sprężysta”. Sprawdźcie, jak Wizażanki oceniły serum Glow On od Health Labs Care
Współpraca reklamowa