Wejdź
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z córeczką
Instagram @anitaczylija
Newsy

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne

Na tę wiadomość już od niemal miesiąca czekali fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kilka tygodni po porodzie, Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji hitu TVN wreszcie zdradzili imię córeczki. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękne!
Urszula Jagłowska
lipiec 31, 2020

Anita i Adrian to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którzy udowodnili, że społeczny eksperyment polegający na skrupulatnym dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naprawdę się sprawdza. Telewizyjni małżonkowie nie tylko odnaleźli w programie swoją bratnią duszę, ale po zakończeniu emisji poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny. Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego, który ma już szesnaście miesięcy, a niedawno przywitali na świecie córeczkę. Choć od tego czasu minął niemal miesiąc, dziewczynka urodziła się 8. lipca, to para dopiero teraz, jakie imię wybrała dla malutkiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili imię córki

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w trzeciej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ku zaskoczeniu wszystkich już od początku między nimi zaiskrzyło, a para pod koniec eksperymentu postanowiła dalej pielęgnować swoją relację, której owocem jest ich ukochany synek Jerzy. Teraz zakochani po raz kolejny zostali rodzicami i powitali na świecie wyczekiwaną córeczkę. 

Co ciekawe, małżeństwo od początku nie ukrywało tego, że spodziewa się drugiego dziecka i z radością dzieliło się zdjęciami przedstawiającymi rosnący brzuszek Anity oraz zdradzili, jakiej płci będzie ich druga pociecha. Dziewczynka przyszła na świat 7 lipca, jednak jedyną rzeczą, jaką rodzice zatrzymali w tajemnicy na, było jej imię, które internauci poznali dopiero teraz! Dziewczynka dostała piękne imię Bianka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się że to prawda. Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem, na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody, to są plusy sytuacji z dwójką. Ostatnie dni mocno pokrzyżowały plany, a Jerzyk dodatkowo złapał klasyczną trzydniówkę... chyba to planowanie trzeba odłożyć na kilka miesięcy. Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu. Ps. Kto jest fanem malutkich stópek? Jerzykowi nie zrobiłam takiej ramki i bardzo żałuję, a teraz jego rozmiar 21 już mógłby się ledwo zmieścić - napisała na Instagramie Anita.

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili imię córki
Instagram @anitaczylija

Obserwatorom Anity bardzo spodobał się wybór imienia.

Piękne imię córeczki.

Bianka, Bianusia, Bianeczka.

Bianka to piękne imię.

Jakie piękne imię dostała córeczka. Bianka. Prześlicznie – komentowali fani.

Adrian ze
Instagram

A co wy myślicie o tym imieniu? Też wam się podoba?

Komentarze
Jak Anita z "ŚOPW" wygląda po porodzie?
Styl życia Anita z "ŚOPW" pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Zupełnie nie widać, że kilka dni temu urodziła
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła wszystkich figurą po porodzie. Tak dobrze nie wyglądała nawet po urodzeniu pierwszego dziecka!
Milena Majak
lipiec 12, 2020

Zaledwie dzień po porodzie Adrian zrobił żonie i córeczce zdjęcie. Anita wyglądała fenomenalnie ! W dniu wypisania jej ze szpitala, postanowili zrobić sobie jeszcze jedno wspólne zdjęcie. Patrząc na figurę Anity , naprawdę aż trudno uwierzyć, że zaledwie cztery dni wcześniej urodziła dziecko !  Jak Anita z "ŚOPW" wygląda po porodzie? Nowe zdjęcie Anity na jej Instagramie wzbudziło zachwyt wśród fanów. Pozuje razem z mężem i córeczką w szpitalu w białej sukience, która w żaden sposób nie zdradza, że właśnie wydała na świat drugie dziecko.  Jej figura w trakcie ciąży praktycznie się nie zmieniła , więc nic dziwnego, że i teraz wygląda, po porodzie, wygląda kwitnąco. Zobaczcie: Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Lip 10, 2020 o 1:52 PDT Trudno się dziwić, że Anita tak szybko wróciła do siebie. Jest tancerką, więc treningi sprawiły, że jej wyćwiczone ciało zdecydowanie szybciej się regeneruje . Poprzednim razem już po 13 dniach wróciła do tańca . Poza tym kwestia samopoczucia po porodzie czy ewentualnego bólu, to kwestia bardzo indywidualna. Fani Anity również zauważyli, że wygląda kwitnąco i nie omieszkali wspomnieć o tym w komentarzach: - Ja to się pytam, jak można tak ładnie wyglądać po porodzie, toż to grzech! - Normalnie wypiękniałaś! Jakaś taka naturalna i śliczna jesteś na tych zdjęciach. Nie mogę się napatrzeć. - Mam wrażenie, jakby to tata rodził a nie mama. Rodzice nadal nie zdradzili imienia dla córeczki, ale w komentarzach pojawiły się pierwsze przypuszczenia. Jedni są przekonani, że będzie to Halinka , inni natomiast twierdzą, że imię zaczyna się na literę "J" i może to być Janinka. Mimo wszystko to pierwsza propozycja pojawia się najczęściej. A wy jak myślicie? :)...

Przeczytaj

Nasze akcje