kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

To już pewne, Wojtek i Agnieszka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny. Para zdradziła, w jakich strojach powie sobie sakramentalne „tak”. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał.

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się niecały tydzień temu, emocje związane z kontrowersyjnym show TVN jeszcze nie opadły. Co więcej, sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy odcinają kolejne kupony od swojej popularności. Największym zainteresowaniem mediów wprawdzie cieszą się Oliwia i Łukasz, którzy w Dzień Matki przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. By nie dać o sobie zapomnieć, para teraz sukcesywnie zdradza szczegóły porodu maluszka, a także pokazuje ciążowe sesje zdjęciowe dziewczyny.

Również skromni Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik doskonale wykorzystują swoje pięć minut sławy. Po spekulacjach, jakoby Agnieszka jest w ciąży, telewizyjni małżonkowie ogłosili światu, że już niebawem powiedzą sobie sakramentalne „tak”. To jednak nie wszystko. Zakochani nie tylko zdradzili, w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, ale też w jakich strojach wezmą ślub kościelny.

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o swoich strojach na ślub kościelny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wielokrotnie udowodnił, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są uczestnicy 3. edycji programu Anita Szydłowska i  Adrian Szymaniak, którzy nie tylko nadal są razem, doczekali się dwójki dzieci, ale jako pierwsza para ze społecznego eksperymentu TVN, wzięli ślub kościelny. Teraz w ich ślady podążają kolejni uczestnicy programu Agnieszka i Wojtek, którzy prężnie przygotowują się do swojego kolejnego wielkiego dnia.

Niedawno telewizyjni małżonkowie zdradzili, że Wojtek oświadczył się ukochanej Agnieszce w Boże Narodzenie. Teraz para odkrywa kolejne karty. Zakochani przyznali, że do ślubu kościelnego pójdą w zupełnie nowych strojach.

Suknia będzie zupełnie inna – zdradziła w rozmowie z „Party.pl” Agnieszka. Nie chciałabym tej samej, bo jakbym chciała iść w jakiejś podobnej, to bym wyciągnęła swoją z szafy – dodała.

Czy Agnieszka zdecyduje się na modny w ostatnich sezonach styl boho, postawi na podkreślającą figurę suknię o fasonie syrenki, a może zaszaleje z tiulem i skusi się na tzw. „księżniczkę”? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner