kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Newsy

Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

To już pewne, Wojtek i Agnieszka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny. Para zdradziła, w jakich strojach powie sobie sakramentalne „tak”. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał.

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się niecały tydzień temu, emocje związane z kontrowersyjnym show TVN jeszcze nie opadły. Co więcej, sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy odcinają kolejne kupony od swojej popularności. Największym zainteresowaniem mediów wprawdzie cieszą się Oliwia i Łukasz, którzy w Dzień Matki przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. By nie dać o sobie zapomnieć, para teraz sukcesywnie zdradza szczegóły porodu maluszka, a także pokazuje ciążowe sesje zdjęciowe dziewczyny.

Również skromni Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik doskonale wykorzystują swoje pięć minut sławy. Po spekulacjach, jakoby Agnieszka jest w ciąży, telewizyjni małżonkowie ogłosili światu, że już niebawem powiedzą sobie sakramentalne „tak”. To jednak nie wszystko. Zakochani nie tylko zdradzili, w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, ale też w jakich strojach wezmą ślub kościelny.

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o swoich strojach na ślub kościelny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wielokrotnie udowodnił, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są uczestnicy 3. edycji programu Anita Szydłowska i  Adrian Szymaniak, którzy nie tylko nadal są razem, doczekali się dwójki dzieci, ale jako pierwsza para ze społecznego eksperymentu TVN, wzięli ślub kościelny. Teraz w ich ślady podążają kolejni uczestnicy programu Agnieszka i Wojtek, którzy prężnie przygotowują się do swojego kolejnego wielkiego dnia.

Niedawno telewizyjni małżonkowie zdradzili, że Wojtek oświadczył się ukochanej Agnieszce w Boże Narodzenie. Teraz para odkrywa kolejne karty. Zakochani przyznali, że do ślubu kościelnego pójdą w zupełnie nowych strojach.

Suknia będzie zupełnie inna – zdradziła w rozmowie z „Party.pl” Agnieszka. Nie chciałabym tej samej, bo jakbym chciała iść w jakiejś podobnej, to bym wyciągnęła swoją z szafy – dodała.

Czy Agnieszka zdecyduje się na modny w ostatnich sezonach styl boho, postawi na podkreślającą figurę suknię o fasonie syrenki, a może zaszaleje z tiulem i skusi się na tzw. „księżniczkę”? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner