Od kilku dobrych dni Ania i Robert Lewandowscy przebywają na rajskich wakacjach, ale tym razem... bez dzieci. Małżonkowie postanowili odpocząć po naprawdę intensywnym czasie i fatalnym wystąpieniu na Euro polskiej drużyny. Ania ochoczo relacjonuje urlop na swoim Instagramie, a w najnowszej relacji przyznała się do czegoś zdumiewającego! Kto by się spodziewał...

Reklama

Ania Lewandowska przyznała się do drobnych "grzeszków"

Robert Lewandowski i cała polska reprezentacja dość szybko zakończyli przygodę z Euro 2024. Po ostatnim meczu niemal wszyscy zawodnicy udali się na niewątpliwie zasłużone wakacje, co możemy obserwować na Instagramie. Lewandowscy również spakowali walizki i opuścili swój dom i, co ciekawe, zdecydowali się na samotną podróż.

Ania Lewandowska skrupulatnie relacjonuje, jak spędza z ukochanym romantyczne chwile nad basenem czy podczas wieczornych kolacji. Już na pierwszy rzut oka widać, że oboje od dawna marzyli o chwili wypoczynku. Nikt jednak nie spodziewał się, że relaks aż tak pochłonie "Lewą"!

Ania Lewandowska
Instagram@annalewandowska

Pośród licznych ujęć na InstaStory Ani pojawił się zaskakujący kadr... lodów. U Lewandowskich jest to dość niecodzienny widok, tym bardziej, że zimny słodycz nie wygląda na szczególnie "fit" i podany został w zwyczajnym, słodkim wafelku!

I tym razem nie dla dzieci
- przyznała Ania.
Ania i Robert Lewandowscy skusili się na lody
Instagram@annalewandowska

Fakt, że Lewandowscy skusili się na "zwykłe" lody wydaje się o tyle zaskakujący, że chyba każdy ich fan doskonale zna podejście Ani do zdrowego żywienia. Trenerka chętnie opowiada o zasadach, jakie wprowadziła w swoim domu, m.in. polegające na wyeliminowaniu cukru, glutenu czy przetworzonej żywności. Ponadto, co jakiś czas chwali się posiłkami przygotowanymi dla córeczek i nawet w słodkościach nie występują niepożądane przez nią składniki.

Zobacz także
U nas w domu nie znajdziemy produktów z pszenicą, nie spożywamy laktozy, produktów przetworzonych. U nas nie znajdziesz żadnego produktu z cukrem i tak dalej
- wyznała jakiś czas temu.

Mimo codziennych nawyków Ania skusiła się na odrobinę cukru. Zaskoczeni?

Reklama

Zobacz także: Plotkowano o kryzysie. Natasza Urbańska nagle zwróciła się do Józefowicza. "Bądź szczęśliwy"

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach
Instagram@annalewandowska
Robert Lewandowski
Instagram@annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama