Chociaż od lat uchodzili za zgrane i szczęśliwe małżeństwo, w ostatnim czasie coraz głośniej plotkowano o kryzysie. Nie jest tajemnicą, że Natasza Urbańska i Janusza Józefowicz nie tylko ze sobą żyją, ale i pracują, co zdaniem niektórych, mogło doprowadzić do wypalenia. Teraz artystka nie zostawiła wątpliwości, nagle to opublikowała!

Reklama

Natasza Urbańska zwróciła się do Janusza Józefowicza

Pobrali się w 2008 roku i choć początkowo ich związek budził spore kontrowersje ze względu na znaczną różnicę wieku, oni na każdym kroku udowadniali, że połączyła ich prawdziwa miłość. Relacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza rozwijała się coraz bardziej, aż w końcu opinia publiczna określiła ich jedną z lepiej dobranych par w rodzimym show-biznesie.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz AKPA

Niestety, ostatnio sielankę zburzyły okrutne plotki o kryzysie. Fani zaczęli coraz głośniej mówić o rzekomych problemach w związku Nataszy i Janusza, a oliwy do ognia tylko dolał jego komunikat, że rozstał się z żoną! Szybko jednak okazało się, że był to tylko niewinny żart, ale to i tak nie uciszyło plotek. Niedawno natomiast w rozmowie z Show Newsem Natasza Urbańska stanowczo odniosła się do spekulacji o kryzysie, jasno komunikując, że są wyssane z palca.

Te plotki wracają jak bumerang i już się śmiejemy z tego, i już nawet nie chce nam się komentować tego
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz AKPA/Jacek Kurnikowski

Teraz z kolei opublikowała post, który nie pozostawia wątpliwości, że w jej małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku! Z okazji urodzin Janusza Józefowicza opublikowała urocze zdjęcie z nim, a niżej napisała, jak ważną jest dla niej osobą.

Dziś urodziny mojego największego przyjaciela i drugiej połówki! Bądź szczęśliwy JJ

Artystka skorzystała jednak z okazji, by z przekąsem wbić ukochanemu drobną szpilkę.

Zobacz także
Tyle lat, a my cały czas trzymamy się razem, mimo iż nadal nie wiesz, jaki jest mój ulubiony film

Cieszymy się, że krążące plotki okazały się nie mieć nic wspólnego z prawdą i małżeństwo Nataszy oraz Janusza ma się w jak najlepszym porządku.

Reklama

Zobacz także: Natasza Urbańska wydała odważny teledysk do najnowszego singla. Wystąpiła na nim z włoskim modelem, a fani natychmiast dostrzegli „chemię”

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama