Amerykański chirurg skrytykował operacje plastyczne Katarzyny Warnke
Chirurg plastyczny z Chicago stwierdził, że Kasia Warnke ma źle wykonaną plastykę powiek. Co na to jej lekarz, Krzysztof Gojdź?

Katarzyna Warnke nigdy nie ukrywała, że zdarza jej się korzystać z usług salonów medycyny estetycznej. Mało tego, deklarowała, że wierna jest usługom jednego z najbardziej medialnych chirurgów plastycznych w Polsce - aktorka regularnie oddaje się w ręce Krzysztofa Gojdzia. Teraz jeden z ekspertów z Beverly Hills skrytykował jego pracę.
Zobacz także: Polka pokazała efekty nieudanej operacji nosa. Jest krzywy i... lecą z niego łzy
Kasia Warnke skrytykowana za nieudany lifting rzęs
Kasia Warnke kilka lat temu poddała się korekcji opadających powiek. Sposób, w jaki została wykonana operacja ostro skrytykował na Instagramie Mehryar Ray Taban, właściciel kliniki w Beverly Hills.
Oto jak NIE należy tego robić! - napisał chirurg.
Jego zdaniem polskiej aktorce zrobiono zbyt inwazyjną plastykę powiek i usunięto za dużą ilość tłuszczu.
Ważne jest, aby operacja plastyczna oka dawała naturalne rezultaty - dodał lekarz.
Podkreślił także, że swoje odczucia opiera tylko na zdjęciach przed i po, nie da się jednak ukryć, że efekt, który uzyskano u Warnke nie jest naturalny.
Podobne zdanie o liftingu powiek aktorki mają internauci komentujący post chirurga. Niektórzy stwierdzili nawet, że zabieg postarzył ją o 20 lat.
Wygląda o wiele starzej... Wyglądała lepiej przed Nie powinna była tego robić
Doktor Mehryar Ray Taban nie jest pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na pracę Krzysztofa Gojdzia. Wcześniej krytykował go równie popularny wśród gwiazd lekarz Łukasz Drozd. Teraz Pudelek zapytał osobistego lekarza Kasi Warnke o to, jak odnosi się do krytyki kolegi po fachu zza oceanu. Krzysztof Gojdź stwierdził, że aktorka powinna czuć się wyróżniona.
To super, że Kasi urodę doceniają też w Hollywood. To już niedługo docenią jej talent aktorski i zastąpi Angelinę Jolie w Los Angeles - odpowiedział chirurg.
Nasze akcje
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 16