Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy zdradziła, jak się czuję w ciąży. Czy przyszła mama ma już ciążowe zachcianki? Aktorka opublikowała na Instagramie szczery wpis, w którym zdradziła, jak wyglądał u niej pierwszy trymestr ciąży. Sprawdźcie, co napisała Agnieszka Włodarczyk!

Reklama

Agnieszka Włodarczyk o zachciankach w ciąży

Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk przekazała swoim fanom radosną wiadomość. Aktorka pochwaliła się wówczas całkiem sporym brzuszkiem i przyznała, że spodziewa się dziecka.

Nowy rozdział❤️- napisała wówczas gwiazda.

Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie przyszłej mamy i wpis, w którym zdradziła, że ma już za sobą pierwszy trymestr ciąży. Agnieszka Włodarczyk wyznała również, jakie ma zachcianki i czy dopadły ją poranne mdłości.

Odpowiadając na Wasze pytania- czuję się wyśmienicie:) Od początku ciąży do teraz. I mam nadzieję, że już tak zostanie, chociaż ostatnio łupie mnie trochę w krzyżu???? Także nie wiem co to poranne mdłości ani żadne mdłości, energii mam za dwóch. Wszystko mi się chce i wszystko mnie cieszy???? Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć- zdradziła przyszła mama.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła przy okazji, dlaczego razem z partnerem wrócili już ze swoicg długich wakacji.

Bylibyśmy tam dłużej gdyby nie zobowiązania zawodowe moje i Roberta. Nie, nie wróciliśmy stamtąd ze względu na jakiekolwiek problemy zdrowotne:) Poza tym, ja już serio zaczynałam być nieznośna w marudzeniu, że mam ochotę na ogórki kiszone, pierogi i inne typowo polskie dania. No i jestem tu. Jem, gotuję, piorę, urządzam gniazdo, oddycham gorzej ale za to czuję się wolna. Dziwne prawda?- napisała na Instagramie.
Reklama

Przypominamy, że Agnieszka Włodarczyk do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie maleństwo.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama