Agnieszka Kotońska w ostatnich latach przeszła spektakularną metamorfozę. Zmieniła nie tylko swój styl ubierania, ale przede wszystkim sposób żywienia, przez co sporo schudła. Teraz w rozmowie z Party.pl opowiedziała o tym, jak udało jej się zgubić zbędne kilogramy. Czy zarzuty o przebytych operacjach są zasadne? Nie zostawiła złudzeń.

Reklama

Agnieszka Kotońska zdradza prawdę o swojej metamorfozie

Już jakiś czas temu Agnieszka Kotońska opowiedziała pokrótce o swojej metamorfozie, przyznając, że nie wie, dlaczego "tak się zapuściła". Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" od kilku lat skrupulatnie relacjonuje swoją przemianę w sieci, zachęcając do tego również inne Polki.

Zobacz także: Podsumowała poprawki Agnieszki Kotońskiej: "Często nawet nie wie, na jaki zabieg jedzie"

Zgubienie kilogramów sprawiło, że o Agnieszce Kotońskiej zrobiło się naprawdę głośno, a komplementy zaczęły przeplatać się z plotkami nt. tego, czy ta, aby nie zdecydowała się na jakąś operację. Teraz w rozmowie z naszą reporterką gwiazda TTV opowiedziała o kulisach metamorfozy i zdradziła, jak naprawdę udało jej się zrzucić prawie 40 kg!

Ja swoją metamorfozę rozpoczęłam na przełomie 2018/2019 roku. Skutki czasami były takie, że kilogramy wracały albo spadały, więc taka góra i dół. Zaczęłam rzeczywiście zdrowo żyć, myśleć nad tym, co ląduje u mnie na talerzu, bo miałam już praktycznie siebie dosyć. ... Ja już miałam na wadze 106 kg, więc stwierdziłam, jeżeli czegoś nie zrobię w tym momencie, to ja już po prostu nigdy tego nie zrobię

Dalej Agnieszka Kotońska opowiedziała również o dietach, przez które przeszła i ćwiczeniach, które zaczęła relacjonować na live. Bohaterka "Gogglebox" odniosła się też do plotek nt. tego, jakoby miała przejść operację, która ułatwiła jej schudnięcie. Agnieszka dosadnie zdementowała te spekulacje.

Zobacz także
Reklama

Co jeszcze powiedziała nam gwiazda TTV, Agnieszka Kotońska? Obejrzyj wideo, żeby się przekonać!

Instagram@agnieszkakotonska
Reklama
Reklama
Reklama