Niedawno Maja Hyży i Grzegorz Hyży świętowali komunię dzieci. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia synów byłej pary trafiły już do mediów. W ceremonii udział wzięli również macocha oraz ojczym Alexandra i Wiktora. Na uroczystości pojawiła się Agnieszka Hyży, której towarzyszyła córka Marta. Na kilku fotografiach widać, że prezenterka telewizyjna ucięła sobie krótką pogawędkę z była partnerką męża, Grzegorza. Najwyraźniej jednak rozmowa nie należała do najprzyjemniejszych, ponieważ Maja Hyży stwierdziła, że gwiazda zjawiła się na komunii w niezbyt dobrym humorze. Wreszcie Agnieszka Hyży odniosła się do wypowiedzi piosenkarki. Co odpowiedziała?

Reklama

Agnieszka Hyży szczerze o słowach Mai Hyży: "Zachowajmy odpowiednie proporcje"

Po zaskakującej wypowiedzi fani szybko zaczęli pytać Agnieszkę Hyży, co sądzi o słowach byłej partnerki jej ukochanego. Internauci za pośrednictwem mediów społecznościowych zasugerowali, że Maja Hyży ponownie postanowiła wbić jej szpilę. Prezenterka telewizyjna nie dała się jednak wyprowadzić z równowagi i odpowiedziała z klasą.

Zobacz także: Agnieszka Hyży ze smutkiem wspomina ślub z Grzegorzem "Do dnia dzisiejszego jest mi przykro"

EOS
- A Maja nadal wbija Ci szpilę mówiąc, że przyszłaś nie w sosie na komunię…- A skąd Ty wiesz, czy tak nie było?...sama pisze, że czasem trzeba (uradowana to ona pewnie nie była, że bierze udział w tej uroczystości)... - dodaje komentarz kolejny fan.

Agnieszka Hyży przypomniała fanom, że komunia jest rodzinnym świętem, podczas którego należy przede wszystkim się cieszyć. Zwróciła też uwagę na to, że zwracanie uwagi na małe, osobiste konflikty w obecnych czasach, gdy na Ukrainie toczy się wojna, byłoby bardzo małostkowe.

EOS
- Uradowana bardzo. To miła i ważna uroczystość. Rodzinna i prywatna. I taką powinna pozostać!- To świetnie, że zakopała Pani topór wojenny... Chociaż w ten dzień... - pochwalił Agnieszkę Hyży fan.- Wojna, to delikatnie mówiąc mało fortunne określenie, mając na uwadze to, co dzieje się u naszych sąsiadów i na co patrzy cały świat. Prawdziwe problemy i prawdziwe tragedie. Zachowajmy odpowiednie proporcje - upomniała fana Agnieszka.
EOS

W rozmowie z fanami prezenterka telewizyjna przyznała, że w takich momentach trzeba na chwilę zapomnieć o tym, co nas różni i schować dumę do kieszeni. Z jej wypowiedzi wynika jednak też, że ten dzień rzeczywiście nie był łatwy. Być może przed uroczystością stało się coś, co trochę zepsuło jej humor.

Zobacz także
- A czasem trzeba schować dumę do kieszeni i normalnie po ludzku odpuścić - znów pochwaliła Agnieszkę jedna z fanek.- W punkt :) nawet jak wszystko pod wiatr :) - odpowiedziała Agnieszka Hyży.
EOS

Zobacz także: Maja Hyży ogłosiła płeć dziecka, a fani komentują: "Zawiedziona jednak trochę byłaś"

Reklama

Na zdjęciach z komunii widzimy jednak, że Agnieszka Hyży uśmiechała się podczas ceremonii. Jesteście zaskoczeni, że nie chciała odgryzać się Mai Hyży? Ostatnio wokół prezenterki telewizyjnej zrobił się mały szum medialny. Wszystko przez doniesienia o ciąży, które niedawno skomentowała.

Reklama
Reklama
Reklama