Kinga Zapadka zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się uciążliwego problemu. Uczestniczka "40 kontra 20" przyznała, że nie ma rzeczy, której zazdrościła innym kobietom oprócz idealnej, gładkiej cery. Jak się okazało marzenie Kingi się spełniło i udało jej się "wywalczyć" idealny wygląd. Jak tego dokonała?

Reklama

Kinga Zapadka z "40 kontra 20" zdradziła sekret swojej cery. Jak wyleczyła trądzik?

Kinga Zapadka uwielbia dzielić się z fanami urodowymi trikami. Fani podziwiają jej nienaganną sylwetkę i cerę, a uczestniczka zawsze podkreśla, że świetny wygląd jest efektem jej ciężkiej pracy i spełniania marzeń co do wizerunku. Kinga regularnie ćwiczy na siłowni, a w przeszłości Zapadka z "40 kontra 20" zdecydowała się na operację biustu, o czym z otwartością opowiedziała fanom. Okazuje się jednak, że szybkie osiągnięcie efektów nie dotyczyło jej cery. Uczestniczka bardzo długo mierzyła się z trądzikiem. Na swoim Instagramie Kinga opowiadała:

- Była jedna rzecz z którą bardzo ciężko mi sobie było poradzić. Zawsze miałam z nią problemy, nigdy nie potrafiłam znaleźć odpowiedniego sposobu, żeby po prostu posiadać tę rzecz i zawsze jak widziałam tę rzecz u innej kobiety, to mówiłam, czemu to masz, ja też chcę! Ale dzisiaj po kilkunastu latach walki przychodzę do was całkowicie bez makijażu, bez żadnych filtrów nie filtrów z babskimi dniami i z podkrążonymi oczami - zaczyna swą opowieść Kinga Zapadka.
kingazapadka_official/Instagram

Zobacz także: Ta węglowa pasta za 12 zł to hit do oczyszczania skóry! „Pory zwężone, trądzik mniej widoczny”

Kinga Zapadka z dumą podkreśliła, że dziś nie musi fanom pokazywać się w pełnym makijażu, bo zażegnała swój problem z trądzikiem! Uczestniczka postanowiła nie być gołosłowna i pokazała fanom kilka zdjęć z przeszłości. Dziś aż trudno uwierzyć, że kiedyś tak mogła wyglądać jej cera!

- Wiem, że kilka lat temu przy tego typu okolicznościach, wiecie jak to jest z tymi hormonami, nie wyglądałabym tak, więc chciałabym wam pokazać każdy krok przez który przechodziłam i podzielić się z wami sposobami.
kingazapadka_official/Instagram

Zobacz także: "Love Island 3": Caroline zdradziła, jak pokonała trądzik! Gdy leki nie pomagały, znalazła swój sposób

Zobacz także

Kinga Zapadka zaskoczyła fanów swoimi zdjęciami! Dziś uczestniczka cieszy się tak idealnie gładką cerą, że trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądała. Uczestniczka "40 kontra 20" zdradziła, że najwięcej niedoskonałości dopadało ją zawsze w czasie miesiączki.

kingazapadka_official/Instagram

Okazało się, że po wielu latach walki z trądzikiem problem już do Kingi Zapadki nie wraca, nawet w okresie menstruacyjnym. Uczestniczka zdradziła, że najbardziej kluczowe w walce z problemami cery jest dieta i zdrowy tryb życia i pielęgnacja!

- Kluczem do pięknej cery jest odpowiednia dieta i odpowiednia pielęgnacja - przyznała uczestniczka.

Kinga Zapadka zaznaczyła, że w walce o zdrową cerę należy zadbać o produkty, które głęboko nawilżają skórę i dbają, by zanieczyszczenie zewnętrzne nie przenikały do skóry. W parze ze zdrowym stylem życiem sukces jest niemal pewny! Trzeba przyznać, że aktualna cera byłej partnerki Roberta Kochanka, zachwyca!

Reklama

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga Zapadka zdradziła powody rozstania z Robertem Kochankiem? "Przeszłam bagno"

kingazapadka_official/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama