PREZENTY :) Wchodźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-25, 17:52   #1
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Cool

PREZENTY :) Wchodźcie :)


Siemka MAm do was wielgachną proźbę. Tak więc niedługo przyjedzie do mnie mój wujek z Kanady. I zagroził mi że jak mu nie powiem co chce to nie przyleci (nie no joke). Ale ja naprawde nie wiem co moge chcieć , wiem że to dziwne bo każdy zawsze ma jakiś pomysł na prezent,ale ja jestem jakaś dziwna i nie zupełnie nie mam pojęcia . Dodam że jestem dziewczyną :P i mam 15 lat. Aha i że kosmetyki niestety nie wchodza w gre.
Ps. JEżeli napisałam to w złym dziale to przepraszam

Z góry dziękuje , licze na was
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:55   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

hehe chyba sama wiesz co Ci jest potrzebne
ja tam bym zarządała ciuchy i kosmetyki <oczywiscie wczeniej bym opisała o jakie mi chodzi>

ale kazdy lubi co innego, dlatego wlasnie sama musisz sie zastanowic i cos wymyslic

pozdrawiam
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:56   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

a ja bym chciała perfumy
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:57   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Z ciuchami i kosmetykami to jest tak,że zawsze może i tak np.w rozmiar nie trafić.
Wszystko zależy co lubisz i co jest Ci potrzebne oraz oczywiście od zasobności wujkowego portfela
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 18:05   #5
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Ja też bym wybierała między kosmetykami a ubraniami, ale wybierz co bardziej potrzebujesz i chcesz
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 18:06   #6
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Cytat:
Napisane przez Gabi2
a ja bym chciała perfumy
Dokladnie ja też zażyczyłabym sobie perfumki... w końcu od przybytku głowa nie boli
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 18:14   #7
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

perfumy
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 18:17   #8
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Zależnie od zasobności portfela wujka:
*Płyty (formacje chociażby amerykańskie, jakiekolwiek)
*odtwarzacz mp3 albo ogólnie coś z elektroniki, może smae ekstra bajeranckie słuchawki???
*bilet do Kanady i spowrotem na ferie zimowe a co, niech cię pogości
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 18:19   #9
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Ja też perfumy- albo jakąś fajną rzecz z indyjskiego- jakie tam są super rzeczy!!! A czy wujek mieszka w Toronto??- rok temu byłam u kuzynki w Mississadze no najpierw na Scarborough- koło zoo(hehehhe ) chwalimałpa, chwalipięta-hehehehehe- Boszzzzzzzzzzzzzz- jak tam jest super!!!!
A w tych centrach- to ja bym siedziała i oglądała- heheheh
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 19:51   #10
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Rzeczywiście najlepiej byłoby dostać ciuchy albo kosmetyki. Ale podejrzewam, że sam wujek może mieć problem z wyborem takich rzeczy Dobrze napisała Skimos -> płyta cd albo coś z elektroniki. Właśnie, tam chyba nawet tani mają taki sprzęt? Czy m isię wydaje?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:15   #11
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Cytat:
Napisane przez camcia:-)
Siemka MAm do was wielgachną proźbę. Tak więc niedługo przyjedzie do mnie mój wujek z Kanady. I zagroził mi że jak mu nie powiem co chce to nie przyleci (nie no joke). Ale ja naprawde nie wiem co moge chcieć , wiem że to dziwne bo każdy zawsze ma jakiś pomysł na prezent,ale ja jestem jakaś dziwna i nie zupełnie nie mam pojęcia . Dodam że jestem dziewczyną :P i mam 15 lat. Aha i że kosmetyki niestety nie wchodza w gre.
Z góry dziękuje , licze na was
Napewno nie słodycze typu cukierki itp., bo w Kanadzie mają paskudne i odechciewa się ich jeść (co w sumie jest dobre dla utrzymania linii).
Ja chyba wybrałabym ubrania, bo w Kanadzie nie musisz wydać majątku na ciuchy by się fajnie i modnie ubrać. Poza tym mimo wszystko moda tam a właściwie trendy w modzie, są tam wcześniej niż w Polsce, więc masz prawie 100% pewność, że to co otrzymasz jest na topie... no ale ten wariant jest możliwy jeśli Twój wujek lub jego rodzinka mają mniej więcej podobny gust jak Ty.
Albo jakiś sprzęt (bo też nie zrujnuje wujkowi kieszeni i portfela) z tym, że jeśli to będzie coś na prąd, to będziesz musiała sobie dokupić "przełącznik" gdyż w Kanadzie jest inne natężenie prądu.
Skoro kosmetyki odpadają, to ja przynajmniej nie polecałabym perfum, bo to jest coś bardzo osobistego w tym znaczeniu, że o ile ubrania może ktoś nam kupić, to perfumy powinnyśmy kupować (a przynajmniej wybierać ) same, bo zapach musi do nas "przemawiać".

Ale wyboru konkretnego musisz dokonać sama. Może się przecież okazać, że masz hobby lub zainteresowania, w których dziedzinie może wujek sprawić Ci prezent... (np. jeśli uczysz się angielskiego lub francuskiego wujek może kupić Ci książkę w oryginalnej wersji językowej).

Ciekawa jestem o co poprosisz i co Ci wujek przywiezie, no i czy będziesz zadowolona
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 21:30   #12
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
perfumy
hehe o tym już myślałam, bo wogule chodzi oto, że wujek przyjeżdża na Święta, a moja mamcia sie mnie pytała co chce więc powiedziałam, że perfumy (i coś mi sie zdaje że ona już te perfumy kupiła, ach ta intuicja ) więc perfumy odpadają , kosmetyki niestety też z tego powodu, że ja sie prawie nie maluje, najwyżej błyszczyk(ale to musze sama kupić, wiadomo zapach itd. Hmm...sprzęt praktycznie mam discman itd. Myślałam nad filmami, ale niestety nasz cholerny system nie odtwarza płyt z zagranicy . Książke już mam po angielsku. Hmm...chyba zostały ubrania które uwielbiam , ale to troche trudne bo nigdy nie wiadomo, czy sie dobrze trafi, a po za tym wujek nie zna za bardzo mojego stylu :P

M@yk@20 wujek mieszka w Montrealu, ale byłam w Toronto i potwierdzam, że jest super

Brzuszek zdecydowanie sie zgadzam słodycze są okropne!! NIe to co nasze polskie mniam

PS. Wiecie co nie wiedziałam że coś takiego jak prezent może sprawić tyle trudności :P ale dzięki dziewczyny że mi pomagacie, i prosze o jeszcze więcej propozycji Pozdrawiam
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 23:09   #13
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Cytat:
Napisane przez camcia:)
Brzuszek zdecydowanie sie zgadzam słodycze są okropne!! NIe to co nasze polskie mniam https://wizaz.pl/forum/images/smilies/biggrin.gif
Wiem coś o tym... jak byłam w Kanadzie to cierpiałam niezmiernie z tego powodu!!! Zastanawiające jest dla mnie to, że w Kanadzie i USA generalnie jest mnóstwo "grubasów" co jest dziwne, bo jak nie ma dobrych słodyczy... chociaż oni opychają się tam McDonaldsem i przetworzonym żarciem, to i pupa rośnie...
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 00:49   #14
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

a nie np jakis prezent techniczny np odtwarzacz mp3 albo aparat fotograf.?? takiego Ipodzika bym nie odmowila...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:22   #15
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a nie np jakis prezent techniczny np odtwarzacz mp3 albo aparat fotograf.?? takiego Ipodzika bym nie odmowila...
wiem, tylko że ja muzyki nie słucham, a aparat mam Ale dziękuje za pomysły . Dziewczyny jak jeszcze coś wam ciekawego wpadnie do głowki, to piszcie. Możecie też napisać co wy byście chciałay dostać Pozdrawiam
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:27   #16
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

wujek napewno przyjedzie na dłużej, wiec może po świetach razem wybierzecie się do sklepów i wujek kupi ci jakiś ciuszek co ci bedzie odpowiadał
a może jakis telefonik?- ze złamanym simlockiem oczywiscie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:56   #17
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: PREZENTY :) Wchodźcie :)

tak więc dziewczyny wymyśliłam jupi moja mama powiedziała wujkowi, że może ciuszki, a ja że chce gre komputerową........fifa 2006 wiem że jestem dziwna, ale ostatnio ogarnęło mnie zamiłowanie do piłki nożnej, a ta gra w Polsce jest droga wiem że to może głupie, ale ja sie ciesze Jeszcze raz wam dziękuje, jesteście kochane
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.