Bialaczka.... :((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 21:38   #1
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Unhappy

Bialaczka.... :(((


Pisze to tutaj bo musze sie koniecznie wyzalic Nie to zebym nie miala komu ale juz powiedzialam chyba wszystkim mozliwym ... Dzisiaj dowiedzialam sie strasznej wiadomosci o smierci mojej ulubionej nauczycielki na bialaczke Poprostu nie moge sie z tym pogodzic, jesczze w to nie wierze ... Dzis poszperalam po stronkach www i znalazlam objawy tej strasznej choroby i wszystko mi sie zlozylo w jedna calosc. Pani miala WSZYSTKIE z wymienionych Tak strasznie jest i smutno, dzisiaj przeplakalam prawie caly dzien Dodam jeszcze ze miala ponizej 30 lat, wlasnie zaczela ukladac sobie zycie z facetem ... Stalo sie to nagle, najpierw podjezenie powiklan pogrypowych kilka tygodni w szpitalu i smierc Nie zniese ...
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 23:02   #2
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Bialaczka.... :(((

to straszne gdy choroba dotyka człowieka, który tak bardzo chce zyc gdy śmierc zabiera tak młoda osobę

trzymaj się.. ból z czasem mija, choc tak trudno się pogodzić ze śmiercią..
bardzo mi przykro ze stracilas swoją ulubioną nauczycielkę. byc moze nawet swoj autorytet
[*]
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:15   #3
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Bialaczka.... :(((

Dziekuje, Editaphx Ale w tym problem ze juz od 10 dni nie kontaktowala sie ze swiatem, zupelnie zalamala sie psychicznie I mysle ze gdyby chciala zyc moze szanse by wzrosly ... Ehhh teraz jest 'In the arms of the angel' i na pewno jest jej lepiej
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:24   #4
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Bialaczka.... :(((

jest mi strasznie przykro....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:34   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Bialaczka.... :(((

przykro mi...
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:35   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Bialaczka.... :(((

Anciu wiem, ż e to co napisze będzie banalne, ale śmierć zawsze jest dla nas wstrząsem, zawsze boli..musisz byc silna , wypłacz się , wykrzycz , będzie lżej, a czas leczy rany .......Trzymaj się mocno
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 11:47   #7
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Bialaczka.... :(((

Dziekuje dziewczyny naprawde jest mi o wiele lepiej b czuje ze mam wokol siebie dobrych ludzi ktorzy mnie wspieraja miedzy innymi Was Wczoraj duzo modlilam sie o jej dusze, staralam sie przekazac Jej to czego nie przekazalam za Jej zycia ... Bardzo dlugo plakalam, naprawde ulzylo mi. Teraz czuje tylko wewnetrzy zal i smutek mam nadzieje ze z czasem sie z tym pogodze, ale j.polski juz na pewno nigdy nie bedzie juz taki sam
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 12:48   #8
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Bialaczka.... :(((

Rozumiem cie Anciu. Ta choroba doszla do mojej swiadomosci pare lat temu. wtedy to zmarl moj qmpel i wtedy chyba dopiero zrozumialam co oznacza tak naprawde smierc, najgorsza jest ta pustka jak zabraknie drugiego czlowieka. jakis czas pozniej zachorowal na bialaczke brat mojej przyjaciolki, bylysmy zalamane. nik sie nie spodziewam ze tego łobuziaka spotka taka choroba, okazalo sie jeszcze ze jest to najostrzejsza odmiana bialaczki. optymistycznym akcentem jest to ze aktulanie jest w fazie zaleczenia, bo chyba raczej nie moge powiedziec ze jest zdrowy. ale moment w ktorym chorowal to bylo cos strasznego, tyl i chudl, delkiatna skora, krew leciala i nie bylo krzepniecia.....
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:52   #9
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Bialaczka.... :(((

Anciu, to co spotkało Twoją nauczycielkę, jej bliskich, Ciebie, to bardzo smutne. Mimo, iż nie znam ani Ciebie, ani Twojej polonistki, to jest mi naprawdę przykro.
To naprawdę piękne, że tak bardzo wzruszyłaś sie tym nieszczęsnym wydarzeniem. Twoja Pani musiała być na pewno wyjątkową osobą, otoczoną garstką dobrych przyjaciół.


<Pewna kobieta była bardzo bogata, a chciała umrzeć.
Posiadała nieruchomości w Hamburgu, Paryżu i Londynie,
lecz nie chciała żyć. Wzięła tabletki. Lekarze jednak ją odratowali. Dwie długie godziny przysłuchiwalem się jej historii. Pod koniec rozmowy rozpłakała sie:
"Z wszystkiego bym zrezygnowala, w zamian
za trochę przychylności, za odrobinę przyjażni.">


Widząć Twoją reakcję, śmiem przypuszczać, że nie tylko Ty darzyłaś ją wielką sympatią, ale Twoja polonistka musiała być dobrym człowiekiem. I dlatego jej odejście było jeszcze większym ciosem.
Twoja nauczycielka, na pewno teraz już jest "in the arms of the Angel" bo sama pewnie była dla innych takim Aniołem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 18:24   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Bialaczka.... :(((

Przeglądałam forum i się natknęłam na ten wątek...
[*]

Ostatnio sama przezyłam szok- kobieta, ktora uczyla nas religii, poszla na zwolnienie. Nikt sie nie przejął, bo w koncu nauczyciele czesto chodza na zwolnienia. Niedawno wróciła. Była w chusteczce na głowie... nie miała włosów Taka wychudzona, zmizerniała Ale to smutne...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:14   #11
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: Bialaczka.... :(((

Maju, to piekne co napisalas... Bardzo do mnie dotarlo... To prawda, byla bardzo lubiana, moze dlatego na wszystkich wywarlo to takie wrazenie... Dzis w sali polonistycznej bylo tak pusto ...
*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 22:19   #12
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Bialaczka.... :(((

Kazda smierc jest szokiem.Za mlody,zbyt dobry...Ale takze uczy.Ze nie zyjemy wiecznie,ze tu i teraz powinnismy dbac o to ,co zostalo nam ofiarowane.Spelniac marzenia,uszczesliwiac bliskich,aby nasze zycie i ich zostalo wypelnione miloscia.
Wtedy smierc nie bedzie straszna,bo tak naprawde jest tylko poczatkiem.
"Bo przeznaczeniem zycia jest smierc,a przeznaczeniem smierci jest zycie"
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:12   #13
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Bialaczka.... :(((

pare godzin temu dowiedzialam sie ze moj brat cioteczny ktory ma 20 lat jest chory na bialaczke stalo sie to tak nagle niedawno widzialam go w pelni zycia nic nie wskazywalo na to ze moze byc chory wczoraj zabrano go do szpitala wymiotowal krwia z poczatku diagnoza byla taka ze to wrzody zoladka jednak zrobili mu szczegółowe badania i okazalo sie to co najgorsze nie moge w to uwierzyc poprostu nie moge
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:19   #14
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Bialaczka.... :(((

Dezzire
Bardzo mi przykro
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:49   #15
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Bialaczka.... :(((

Moja koleżanka z dzieciństwa zachorowała na białaczkę, gdy była w pierwszej czy drugiej klasie szkoły podstawowej.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:09   #16
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Bialaczka.... :(((

Oj przykro mi bardzo... ja też wiem jak to jest, mój kuzyn rok temu zmarł na białaczke, mial 25 lat do dzis nie moge sie z tym pogodzić, to przyszło tak nagle, kiedy się o tym dowiedział był juz w stanie krytycznym nie nogli go uratować, żył jeszcze niecałe poł roku na chemii... A teraz mój drugi daleki kuzyn choruje na ta straszna chorobe i ma tylko 18 lat wszyscy boimy się najgorszego
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.