SKOKI W ZAKOPANEM ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-29, 11:27   #1
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121

SKOKI W ZAKOPANEM ;-)


Jeee!
To juz dzisiaj!
Dla niezorientowanych konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w naszym pięknym mieście -Zakopane
Jestem strasznie podekscytowana! Z całych sił będę trzymała kciuki za Adaśka, ale i za pozostałą 6 Polaków
Zapowiada się wspaniałe widowisko, bo wiadomo jaka jest polska publika (ciekawe czy bedzie Kwaśniewski?Pewnie tak)
zawsze rozkrzyczana i rozbawiona
Strrrasznie żałuję, ze nie mogę obejrzeć na żywo
Bardzo bym chciała!

A jaki, drogie Wizażanki, jest Wasz stosunek do skoków?
Bedziecie dziś podziwiały, czy raczej nie jest to dla was nic ciekawego?
A może ktoś sie wybiera? (jeszcze)

Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieje, ze zerknę tu za kilka godzin, po konkursie i napiszę:
wygrał!wygrał!wygrał!
i znowu popłaczę sie jak nienormalna...
jak ja to kocham... achhh
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 11:43   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

hehe mój szanowny małżonek podobnie reaguje Tylko chyba nie wyznał,że kocha Adasia-jeszcze
Wczoraj Małysz wygrał eliminacje,zobaczymy co będzie dzisiaj.Mnie rozbawiło to hasło : "Nie u nas w domu ,Jahne..." dobre
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 11:46   #3
miruś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Widzę, że nie jestem jedyną wierną kibicką Adasia M. na tym forum Też zawsze strasznie przeżywam te konkursy w Zakopanem, a zwłaszcza od momentu kiedy nasi polscy kibice nauczyli się porządnie zachowywać w stosunku do wszystkich skoczków (ciągle przypomina mi się ten konkurs kiedy rzucali w Hannavalda puszkami i śnieżkami). Atmosferka na naszych konkursach PŚ zawsze jest najprzyjemniejsza i nikt nie może zaprzeczyć. A za parę godzin miejmy nadzieję, że Lee faktycznie napisze: "MAŁYSZ WYGRAŁ!"
miruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 11:51   #4
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Lee, jak ja lubię widzieć ludzi, których interesują skoki narciasrkie i którzy tak się tym pasjonują i cieszą Nie wiem czemu ale tak mi się ciepło na sercu robi
Ja sama się tym nie interesuję ani trochę Chyba jako ostatnia osoba w Polsce dowiedziałam się kim jest Adam Małysz Pamiętam, że kiedy nasz rodak zaczął odnosić sukcesy i stawał się sławny i wszyscy o nim mówili, ja nie oglądałam telewizji (to chyba było jakieś postanowienie adwentowe ) i nie wiedziałam kompletnie o kim oni mówią i co ten człowiek robi Bo nie mówiono wprost o skokach narciarskich, tylko coś o PROGU, więc myślałam, że chodzi o coś związanego z krawężnikiem Ale siedziałam dzielnie cicho, udając, że wiem o co chodzi
Uwielbiam słuchać jak moja nauczycielka angielskiego opowiada jak ona ze znajomymi ogląda Małysza i co się tam wtedy dzieje Też wszyscy wrzeszczą, skaczą, płaczą
I lubię patrzeć na Pana Kwaśniewskiego jak kibicuje Małyszowi hihi Fajny jest
W ogóle lubię postać Adama Malysza - taki jest chudziutki, niepozorny i taki... normalny. Wcale nie robi się na żadną gwiazdę i tak dalej
Podsumowując, chociaż generalnie - fajna to sprawa, ja nie oglądam, bo mnie to nie pasjonuje
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:22   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Ja z roku na rok coraz mniej sie tym interesuje... Jak pare lat temu Małysz ciagle bił rekordy i był najlepszy to wiernie zasiadałam przed tv aby popatrzec na to co "Polak potrafi ". Byłam z niego niesamowicie dumna .
Pozniej jak juz ten cały Hannawald zaczal go pokonywac to juz nie moglam na to patrzec . Za bardzo sie przejmowałam jak zajmował np. 2 a nie 1 miejsce .
Teraz już w ogóle nie oglądam skoków .
Ale w duchu cały czas kibicuje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:36   #6
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Ja skoki oglądam odkąd pamiętam, długo przed tym jak Adaś zaczął wygrywać. Od małego ciągneło mnie przed telewizor gdy szły skoki lub łyźwiartwo. I pamiętam, będąwszy brzdącem, w środku lata chciałam obejrzeć obie dyscypliny i nie rozumiałam dlaczego ich nie ma. Reszta konkurencji, którymi też się obecnie interesuję jest daleko w tyle pod tym względem. Teź mam nadzieje, że Adaś wygra.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 14:05   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Osobiście jestem dość obojętna - mam jakieś tam swoje dyscypliny i drużyny którym dopinguję, ale skoki jakoś ignoruję Chciałam tylko dodać, że największy fan nie może zabrać głosu w tym wątku bo gorąco dopinguje Adasia już na miejscu w Zakopanem Miejmy nadzieję że Pixie - moja ostatnia wielka wizażowa przyjaźń - opisze nam swoje wrażenia jak wróci
Póki co przesyłam dla Pixie całusy żeby nam tam nie zamarzła
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-29, 15:00   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

super...to wypatruję Pixie w tłumie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 15:09   #9
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

ja rowniez przylaczam sie do fanek skokow ogladam kazdy konkurs(jesli tylko moge) z mocno bijacym sercem i kurczowo zacisnietymi kciukami kiedy skacze Malysz i tak juz jest od dobrych kilku lat i w tym roku zamiast uczyc sie do amtury kilka godzin soboty i niedzieli poswiecam na te skoki,jakos nie moge sie powstrzymac do Zakopanego niestety nie pojechalam,ale grupa moich znajomych jest i bedzie wspierac Malysza A teraz biegne szybko przed telewizor zajac dobre miejsce bo w moim domu nie tylko ja jestem fanka skokow
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 16:39   #10
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Małysz drugi po pierwszej serii
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 16:59   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

tak,ale róznica pół metra mąż twardo siedzi i ogląda z moim tatą.A Jahne?Daleko za Adasiem oczywiście w tyle
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-29, 17:02   #12
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

I miejsce ex aequo, ale numer
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 17:02   #13
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 17:07   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

właśnie moi panowie przyszli i mi powiedzieli ale numer dobrze,ze obaj szczupli,to jakoś się zmieszczą tam razem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 17:45   #15
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

wygrał!wygrał!wygrał!
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
wiedziałam, że to napisze!
Jestem taka dumna !!!!
A Roara tez bardzo lubie, wiec to strasznie miło, że jest ich dwóch
Jak puścili 26 zwycięztw Adama to płakałam tak głośno, że nie umiałam złapać oddechu
aaa ja jestem mała i głupia
Ja też ogladam skoki zanim zacząć Adaś wygrywać, ale nie oczywiście w takim stopniu...bo nie było to po prostu możliwe. Telewizja zaczęła nadawać konkursy z tak dobrą transmisją dopiero odkąd mieliśmy kogoś kto wygrywał...
Wcześniej tylko te prestiżowe.
Naprawde, dziewczyny ide zaraz na bibkę do znajomych bedziemy tańczyć i dziękować Naszemu Mistrzowi (juz za 2 tygodnie )

Całuje Was wszystkie!
Jupiiiiiiiiiiiiii
ps. szkoda, że nie ma tu takiej ikonki, którą mogłabym wyrazić swoje obecne uczucia
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 18:00   #16
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Lee ja tez sie poplakalam jak uslyszalam ze pierwsze miejsce a jak puszczali te 26 zwyciestw to juz rozryczalam sie na dobre tez jejjjj ale sie ciesze,oby jutro bylo to samo
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 19:07   #17
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Naprawdę?? Pierwsze miejsce? To świetnie!
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 14:27   #18
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)



że się tak powtórzę
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 15:55   #19
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Jeju, jak ja bym chciała kiedyś pojechać do Zakopanego na PŚ!
Oglądam skoki od kiedy pamiętam, wszystko dzięki mojemu tacie, który jest wielkimm fanem sportu (szczerze mówiąc, to mężczyźni i chłopcy, którzy nie interesują się sportem są przeze mnie traktowani z lekkim dystnsem ).
Wielkie gratulacje dla Adama, oczywiście prawie płakaliśmy z moim tatą, a już jak grają Mazurka, to nie wyrabiamy

A w Polsce być może będzie Euro 2012. Byłoby cudownie, bo futbol, to moja druga pasja po skokach.
No, a za rok MŚ w Niemczech, gdyby mi się udałow yskoczyć, to chyba bym zemdlała ze szczęścia na trybunach
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-09, 13:43   #20
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Smoczyczko kochana, dziękuję za podsunięcie tego wątku!
Więc było (pięknie!!!) tak:

- "przybyłam, zobaczyłam, Adaś zwyciężył!" Szczyt marzeń kibica, euforia bez wspomagania
- na sobotni konkurs udało mi się wedrzeć tylko dzięki sile i godności osobistej, a nawet przyrdzewiałej kokieterii, bo niestety organizatorzy jak zwykle uznali za stosowne sprzedać więcej biletów niż miejsc, a potem zamknąć trybuny w dowolnej chwili;
- na niedzielny konkurs bilety pod skocznią były tańsze niż w przedsprzedaży;
- nigdy w życiu tak nie zmarzłam, -20 stopni! miałam na sobie ciepłą bieliznę, 2 pary grubych rajstop, 2 pary skarpet, spodnie, 2 bluzki, 3 swetry (!), puchową kurtkę, szal, czapę, rękawice, ocieplane buty i było mi tak, kurka, zimno, że aż czułam jak mój cellulit przywiera pazurkami do kości
- zużyłam roczny przydział na grzane wino i kiełbachy z grilla
- wyszło na jaw, że nie pamiętam słów hymnu narodowego, który jednak miałam ostatnio okazję śpiewać w szkole podstawowej, więc usprawiedliwiona;
- wzbogaciłam się o papierową chorągiewkę z napisem "I Love Adam"
- nie mam ani jednego zdjęcia, bo kumpela zrobiła ich dziesiątki - aparatem bez kliszy... puścić dwie blondynki...
- śmiertelnie się zakochałam w trenerze fińskiej kadry, który widziany z bliska wygląda lepiej niż Brad Pitt na ekranie
- nie przewróciłam sie ani razu!!

Kto raz pojedzie, ten popada w nałóg kibicowania, już się nie mogę doczekać Letniego Grand Prix! A może jeszcze i na zakonczenie Kontynentalnego w marcu się wybiorę?... Jak fundusze pozwolą. Marzę o wyjeździe do Planicy, któregoś razu, ale chyba jeszcze nie w tym roku..

Trzymamy mocno za Adasia w najbliższy weekend, nie?? No!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:54   #21
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Fajnie Ci...

Ale się pocieszam, że w telewizorze lepiej widać i do tego ciepło .

No i masz szczęście, że wybrałaś trenera Finów, Bo mój jest Mika Kojonkoski . Głupio by się było pobić, nie?

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 14:13   #22
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

margolcia napisał(a):
> Ale się pocieszam, że w telewizorze lepiej widać i do tego ciepło .

Nio, to jest prawda, że w TV widać znacznie lepiej i z bliska, na szczęście przy skoczni są telebimy, na których dokładnie telewizyjny obraz, tylko że w sobotę stałam za telebimem

Temperatura to poważny czynnik, miałam momenty kiedy żałowałam, że nie oglądam konkursu w swoim fotelu, otulona kocykiem... W ogóle wiele czasu poświęcałam fantazjom o różnych konfiguracjach wełnianych przędz z futrami i termoforami..

>
> No i masz szczęście, że wybrałaś trenera Finów, Bo mój jest Mika Kojonkoski . Głupio by się było pobić, nie?

Oj, będzie komu przyłożyć, Margolcia, bo Mika to dopiero ma spore stadko wielbicielek

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 14:27   #23
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

pixie_76 napisał(a):
> Nio, to jest prawda, że w TV widać znacznie lepiej i z bliska, na szczęście przy skoczni są telebimy, na których dokładnie telewizyjny obraz, tylko że w sobotę stałam za telebimem

No blondi jednak . Ale blondi inną blondi zawsze zrozumie .

> Oj, będzie komu przyłożyć, Margolcia, bo Mika to dopiero ma spore stadko wielbicielek

Eeee, obcym to mogę wtłuc, Tobie by mi jednak łyso było . A w ogóle zamierzam przenieść pole bitwy na grunt norweski, a tam to mam niezłe fory . Wymiękają panienki
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 14:53   #24
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

pixie_76 napisał(a):
> Smoczyczko kochana, dziękuję za podsunięcie tego wątku!
> Więc było (pięknie!!!) tak:
>
> - "przybyłam, zobaczyłam, Adaś zwyciężył!" Szczyt marzeń kibica, euforia bez wspomagania
> - na sobotni konkurs udało mi się wedrzeć tylko dzięki sile i godności osobistej, a nawet przyrdzewiałej kokieterii, bo niestety organizatorzy jak zwykle uznali za stosowne sprzedać więcej biletów niż miejsc, a potem zamknąć trybuny w dowolnej chwili;
> - na niedzielny konkurs bilety pod skocznią były tańsze niż w przedsprzedaży;
> - nigdy w życiu tak nie zmarzłam, -20 stopni! miałam na sobie ciepłą bieliznę, 2 pary grubych rajstop, 2 pary skarpet, spodnie, 2 bluzki, 3 swetry (!), puchową kurtkę, szal, czapę, rękawice, ocieplane buty i było mi tak, kurka, zimno, że aż czułam jak mój cellulit przywiera pazurkami do kości
> - zużyłam roczny przydział na grzane wino i kiełbachy z grilla
> - wyszło na jaw, że nie pamiętam słów hymnu narodowego, który jednak miałam ostatnio okazję śpiewać w szkole podstawowej, więc usprawiedliwiona;
> - wzbogaciłam się o papierową chorągiewkę z napisem "I Love Adam"
> - nie mam ani jednego zdjęcia, bo kumpela zrobiła ich dziesiątki - aparatem bez kliszy... puścić dwie blondynki...
> - śmiertelnie się zakochałam w trenerze fińskiej kadry, który widziany z bliska wygląda lepiej niż Brad Pitt na ekranie
> - nie przewróciłam sie ani razu!!
>
> Kto raz pojedzie, ten popada w nałóg kibicowania, już się nie mogę doczekać Letniego Grand Prix! A może jeszcze i na zakonczenie Kontynentalnego w marcu się wybiorę?... Jak fundusze pozwolą. Marzę o wyjeździe do Planicy, któregoś razu, ale chyba jeszcze nie w tym roku..
>
> Trzymamy mocno za Adasia w najbliższy weekend, nie?? No!


Pixie absolutnie, w pełni i całą sobą podzielam Twoją euforię , na skoki z Adamem w roli głównej reaguję równie entuzjastycznie, tylko zawsze tak wychodzi, ze za nic nie mogę być tam na miejscu ale odbijam sobie rzetelnie w tv, łącznie ze wszystkimi powtórkami , wszystkimi wieściami w gazetach, necie i skrótach sportowych

__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:11   #25
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

margolcia napisał(a):
> No blondi jednak . Ale blondi inną blondi zawsze zrozumie .


No, ale ostatnio moja kuzynka - bruneta, przefiltrowała wodę w ekspresie, bo zapomniała wsypać kawę, i nawet zdążyła nalać kubeczek tej delicji dla swego szefa!

> Eeee, obcym to mogę wtłuc, Tobie by mi jednak łyso było . A w ogóle zamierzam przenieść pole bitwy na grunt norweski, a tam to mam niezłe fory . Wymiękają panienki

O, mówisz?.. To interesujące, ciekawe jak tam poziom Finek...

Chociaż Anette Sagen, norweska skoczka, ładna jest bardzo cholera jedna...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:24   #26
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Edii, cieszę się ogromnie, że jest nas więcej!
Koniecznie wybierz się do Zakopca następnym razem, albo i na jakiś inny konkurs, np. w Czechach (Harrachov mnie tak niefortunnie ominął w tym roku )!! Rozrywka lepsza od sylwestrowych imprez!!

No i co by nie mówić o Adasiu, czy ktoś zauważył, że jemu już piąty rok NIGDY nie zdarzyło się wypaść poza pierwszą 30 konkursu? Najlepsi mieli takie wpadki, Ahonen, Hannawald, Hoellwarth, Ljoekelsoey, Morgenstern, Hautamaeki, że o Goldbergerze, Widhoelzlu i Schmitcie nie wspomnę, wszyscy mają na swoim koncie "bulę", a Małysz nie! Odpukać.
To pod rozwagę wszystkim narzekającym na jego rzekomy "koniec"

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:36   #27
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

pixie_76 napisał(a):
> Edii, cieszę się ogromnie, że jest nas więcej!
> Koniecznie wybierz się do Zakopca następnym razem, albo i na jakiś inny konkurs, np. w Czechach (Harrachov mnie tak niefortunnie ominął w tym roku )!! Rozrywka lepsza od sylwestrowych imprez!!
>
> No i co by nie mówić o Adasiu, czy ktoś zauważył, że jemu już piąty rok NIGDY nie zdarzyło się wypaść poza pierwszą 30 konkursu? Najlepsi mieli takie wpadki, Ahonen, Hannawald, Hoellwarth, Ljoekelsoey, Morgenstern, Hautamaeki, że o Goldbergerze, Widhoelzlu i Schmitcie nie wspomnę, wszyscy mają na swoim koncie "bulę", a Małysz nie! Odpukać.
> To pod rozwagę wszystkim narzekającym na jego rzekomy "koniec"
>
>


Mam nadzieję Pixie i to ogromną, że kiedyś sie wybiorę, może nawet gdzieś tam się spotkamy, jak ja to mówię "na Adasiu"
powiem szczerze, ze ogromnie irytują mnie te wszystkie komentarze o rzekomej "złej" formie Adama - dobre sobie, tak jak piszesz, chłopak od 5 lat wśród najlepszych a ludzie swoje nie znoszę takiego paplania
p.s. a dmuchasz w telewizor, gdy Adam skacze?
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 16:02   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

u mnie cała rodzina dmucha
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 16:02   #29
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Edii, z przyjemnością się z Tobą spotkam "na Adasiu"! Tylko ciekawe co Iza na to

Ludziska tak nosami kręcą, bo w przypadku Adama oczekiwania są strasznie wysokie, żaden inny polski sportowiec nie stał się symbolem -wręcz światowym!- swojej dyscypliny, wielu młodych zagranicznych skoczków (i skoczek!) mówi, że Małysz jest dla nich wzorem, idolem, a u nas za to pełno pseudo-kibiców, którzy chcieliby chyba sobie z Adaśka zrobić mini-billard na żetony, uch!

No ale dobrze, że my jesteśmy z nim!

Nie dmucham, ale chyba zacznę, bo Małysz mówił, że mu to pomaga Zaciskam zawsze kciukasy, a kumpela wstrzymuje oddech, takie mamy sposoby

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 12:03   #30
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: SKOKI W ZAKOPANEM ;-)

Pixie, Aga BJ, Fredka i inne małyszomaniaczki, to do piątku i soboty!!
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.